Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іванка, 20 Червень 2007.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Я теж боялася, що після годування груди негарні будуть. Але нічо, не страшно. А потім, надіюсь, ще ліпше буде.
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Ггг, маленькі груди - то проблема лише для голови.
    Говорю як власниця - таких.
    Побільше жартуйте на ту тему, і вона сама по собі перестане вас хвилювати
     
  3. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Я свої груди швидко "повернула" в форму: всю вагітність я втирала олійку проти ростяжок, пізніше - кожного ранку робила собі контрастний душ. Після того, як перестала годувати малого, груди вернулися у свою форму, правда на розмір стали меншими, бо я різко схудла.
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    А, забула написати. Нічим груди не мазала, нічого спеціального не робила. Але вдень завжди носила станик. Не знаю, чи без нього вони би витримали стільки молока:) без наслідків...
     
  5. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Я з другогоь місяця вагітності і по сьогоднішній день постіфйно в ліфі. Вдень вже в звичайному,а вночі для годування. Втирала олійки.
    А коли перестану годувати чоловік обіцяв оплатити "Пляж"-від плавання підтягнеться все тіло і груди стануть на своє місце.
     
  6. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    мене цікавить таке: в кожної жінки різні груди в когось мякенькі в когось тверді, може то від того залежить, які вони після годування будуть? я от думаю якв мене буде?, поки зараз їх "обстежую" таке враження шо там силіконові подушечки такі тверді, в подружки такого нема- в неї просто мягкі груди, може я якась не правильна?
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    А в мене тиждень як розтяжки ні з того ні з сього з*явилися:girl_devil:вони потім зникнуть чи як?????:girl_cray:
     
  8. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    нехочу Вас розчаровувати, я думаю вони незникнуть, а просто стануть менш помітними (прозорими) ((
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    я от 5 місяців годую і дивлюсь що і в мене те ж саме виходить :girl_cray:!!!

    ---------- Додано в 19:08 ---------- Попередній допис був написаний в 19:02 ----------

    оце я розумію ЧОЛОВІК:y:!!! справді піклується про свою сімю!
     
  10. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Колись прочитала, щоб зберегти гарні груди дуже важливо під час вагітності і ГВ носити такий бюстгалтер, який буде добре "тримати" груди. Навіть можна 2 одягати, якщо один не стравляється (особливо з тих, що для годування). Ніч не виключення. Вправи і холодна вода, теж дуже важливо.
     
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    :girl_flag_of_truce:ГВ завершене на деякий час:). А груди..."печальное зрелище". В мене до вагітності була чашка А, зараз D. Шкіра дуже ніжна, тому розтяжки страшенні, широкі рубці:girl_cray: Мазала Лієраком Фітоластил 3 курси і нічого... Крім того бюст втратив форму, висить а не "стоїть". Читала про підтяжку грудей, може хтось чув щось чи знає з практики?
     
  12. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Ага, надійтеся................

    ---------- Додано в 07:45 ---------- Попередній допис був написаний в 07:44 ----------

    Ви таке робите?
     
  13. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Дехто пише про контрастний душ, мене цікавить, чи нема загрози застудити груди цією процедурою. Коли годуєш то груди особливо вразливі до перепадів температур.
    В мене це вже другий етап годування. Старшу доню годувала 15 місяців, після годування груди залишились на розмір більшими, ніж до вагітності, але форма...жах. Розтяжок майже нема, але форма втрачена.Уявляю, що буде після другого годування.
     
  14. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    читаю тему і думаю, що мені з моїми грудьми робити... що буде з формою опосля не знаю, груди не сильно збільшились - був 1 розмір став майже другий. але ті розтяжки ніби кіт пазуром від соск до краю дер... одне радує що не в зоні "вирізу" а від рук, але тоже якось не гарно... розтяжки на животі я знищиламазанням мумійо, але то діє на свіжі розтяжки, а ці вже не будуть свіжими...
     
  15. Alka

    Alka Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    У мене після закінчення ГВ форма грудей теж вже не та і на розмір зменшились ніж були до вагітності :sad: Вичитала в неті про тренажер, з допомогою якого можна покращити форму. Називається Ізі Курвс (з другим словом цікаві асоціації виникають :)) Замовила собі його, авось поможе. Наразі його ще не прислали, але про результати обов"язково прозвітую.
     

    Вкладення:

  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    В грудях нема м"язових тканин, тому підкачати можна тільки ті м"язи, що біля плечей, не знаю, як вони називаються точно. Це має покращити їх форму. Ніякі креми тут не поможуть.
     
  17. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    До вагітності і вже тепер маю р.В неповний, під час годування мала конкретний С. Хвилює тепер недостача пружності і форми. Під час годування постійно носила ліф, але косметичними засобами не користувалась, напевно варто б було. Порадили, що саме дієве - це фізичне навантаження і вправи на область грудної клітини. Але коли знайти час на це з маленькою дитиною ?! :d25:
     
  18. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    а я шось читаю тему і думаю а чо мене то не хвилює. Одна більше другої в два рази, в синіх прожилках і з розтяжками, а мені до лампочки. Певно доходжу до висновку, шо і так гола ходити не буду, а правильно підібрана білизна всі недоліки заховає, а чоловік ну мусить вже любити таку яку має :d64::girl_haha:
     
  19. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    прочитала Ваш допис і позаздрила ...і я б так хотіла...щоб мене це зовсім не хвилювало...Бо чоловік чоловіком, а от не завжди в ліфчику ж ходити...та й в дзеркалі зображення ...
     
  20. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    в кожного свої мухи в голові. хтось комплексує через малі груди, хтось через великі :girl_crazy:і т.д. Головне любити себе такою як є. Та й чоловік не за груди ж Вас любить.
    Якщо до теми, то в мене ще дитини нема, але планується найближчим часом. Вже зараз перечитую купу літератури, і після прочитання цієї гілки, мені мороз по шкірі :girl_crazy:в мене вже зараз розмір Е, коли трохи повніша була, то був Ф, і то при об"ємі 70. На ультразвуку лікар сказав що жирової тканини взагалі майже нема, тобто все залозна. Що зі мною будеееее :girl_cray: Якщо ж воно все молоком наповниться????? :girl_cray::girl_cray::girl_cray: