Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іванка, 20 Червень 2007.

  1. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Спочатку буде повний аншлаг))) Вагітність також збільшить груди. Вам би двійнят на ваші груди:d25::xaxa:
    А за деякий час все устаканиться. Після півторарічного ГВ мій Д таке враження вже став С.
    А якби була би можливість вибирати розмір, обрала б 2-3. Все решта як не комплекси, то незручності. Силу тяжіння ніхто не відміняв.
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    ну та природа все продумала, не хвилюйтеся!
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Поправитесь на 8-10 кіло і груди будуть чудові!)) а що, це варіант!) а якщо на 20-30 кг, то ваще бомба! Декольте буде очароватєльним, ну прийдеться пузо і дупу ховати, зате ж декольте! Уваув!
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    це чиста правда :connie_pull-pigtail

    зовсім не обов"язково, можна ж "розподілити" правильно ту вагу спробувати

     
  5. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    маю братів двійнят, тож є всі шанси :girl_crazy:
     
  6. ksuhanova

    ksuhanova New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Главное не переживать надо готовить грудь заранее . как уже было описано ранее делайте упражнения для укрепления мысц груди и обливания холодной водой потом будет лучше состояние груди после окончания вскармливания. я сама так делала когда готовилась к беременности.
     
  7. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    То типу вже зараз робити треба??? тобто навіть якщо я ще поки не вагітна??? А як то робиться? Контрастний дуж, чи просто холодною?
     
  8. ksuhanova

    ksuhanova New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    лучше начинать сайчас.да контрасный душ и упражнения.
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Дівчатонька, щось не можу ніяк знайти. А за скільки часу після закінчення ГВ груди приходять в норму? Я вже місяці з 4 не годую, а зменшилися може на пів розміру, і то не симетрично, одна циця більша , а друга менша... То вже так лишеться? Хочу закупитися лахами з Англії, а саме купальниками на другий рік і незнаю який розмір брати...
     
  10. deepeyes

    deepeyes New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    от і в мене проблемка з грудьми і я комплексую, що висять а не стоять, що розмір В а не С після годування, і одна трохи меньша. хоча малій вже 2,7 і вона все ще засинає тільки з цицьою в роті, хоч там вже нічого немає. Але прочитала ваші дописи і думаю, все ж не в одної мене проблема. Але так шкода, бо як дивлюся на свої фото до в купальнику, то така жаль бере...і чого воно так має бути...хочеться для чоловіка бути еталоном краси і бажаності а виходить - мама і для дитини і часом для чоловіка.
     
  11. syhivska divchyna

    syhivska divchyna New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    В інтернеті є багато реклами як збільшити бюст без хірургічного втручання , просто потрібно купити якийсь диск . Це обман чи правда ?
     
  12. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    На мене чашка F маленька зараз))) , а ви говорите про C.D))! як подумаю що буде після годуваня то страшно робиться)!
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Дівчата намагайтеся не розлучатися з бюстгалтером, який повинен добре тримати груди, а не просто висіти. Два рази годувала по півтори року. Груди з чашки В збільшувалися в Е. Але богу дякувати груди верталися до попереднього вигляду. Шкіра не значно стала тонкішою. Але це може статися і внаслідок похудання і банально від віку.
    Вправи нажаль не допоможуть, бо груди це молочна залоза + жир. Після годування молочна залоза повертається до попереднього розміру, але розтягнута шкіра вже є завеликою по об'єму. Але коли ви носите бюстик то ви попереджаєте надмірне розтягування і відповідно потім шкірі легше скоротитися, так само як і шкіра живота скорочується.
    Кремчики благо для шкіри але без фізичної підтримки нічого не дадуть.
    Бюстик вибирайте такий який буде формувати гарну форму грудей, щоб кісточка, або чашка кругло обрамляла залозу, а тканина піднімала груди і сосок щоб був в верхній частині бюстику. Ну і коли годуєте пільнуйте, щоб малявка не тягнула сосок вниз - це на форму впливає. А якщо врахувати що це продовжується як мінімум рік часу, то самим прикладанням можна зіпсути собі груди.
     
  14. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Акушерка ще в родомі сказала, що бюст для годуючої мами повинен бути без КІСТОЧКИ!!!

    ---------- Додано в 09:01 ---------- Попередній допис був написаний в 09:00 ----------

    Хоча я ношу з кісточкою:girl_in_dreams:
     
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    та той без кісточки нічого не тримає. Груди після носіння такого бюстика як морква робляться, шкіра по бокам і по середині вниз обвисати починає...
    На кісточку можна, але головне щоб вона не була замала і не залазила на залозу, а чітко йшла під грудьми. А на чашку Е і більше то треба щоб нижня частина була жорсткіша.
    Бюстик без кісточки можу собі дозволити коли груди чашки В - тоді можна і в тугому топі ходити, але ніяк не тоді коли груди повні молока.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    кісточку не рекомедують, бо вона занадто пережимає і можливі проблеми із застоєм молока. А щодо обвислості грудей- тут все дуже індивідуально і багато залежить від природніх властивостей шкіри. У мене дитина була виключно на зцідженому ГВ ( груди не брала категорично). Причому зціджувала я молоко тільки вручну ( молоковідсоси "не брали" ). За цей період наслухалася багато з приводу того, що з хорошою формою грудей можна розпрощатися після такого. Але, після закінчення ГВ груди ніскілечки не втратили своєї форми- не обвисли, нема розтяжок.До речі, бюстики носила не щодня , хіба перший місяць після пологів і власне без кісточки.
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    як вона може пережимати, якщо йде під грудьми?

    ---------- Додано в 11:32 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

    тут не особливість шкіри, а особливість бюстику. В бюстику без кісточки груди лежать як в мішку, він не обрамлює залозу по нижній ліній відповідно вся вага приходить на бокові відділи шкіри, які розтягуються сильно і маємо витягнуту моркву з соском в нижній частині грудей. З кісточкою, або в жорсткій чашці цього не відбувається, бо висота чашки доходить вище середньої ліній грудей і така чашка тримає всю залозу разом зі шкірою, тому навіть як знімаєш такий ліф, груди круглі. Експерименту ради спробуйте один день походити без а на другий з кісточкою і ввечері подивіться на груди. Різниця буде очевидна.
     
  18. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Як на мене, то в кожного це по своєму , бо всі ми по природі різні! в когось і великий бюст і груди гарні після кормління , а вкогось все наоборот, а бюсти може і грають якусь роль , але не таку сутєву!!!
     
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    цю тему мабуть краще з кінця читати, в 2007 таке страхіття пишуть що ну...
    а що малі груди після годування? мої он почали зникати... просто скоро будуть одні соски - без розтяжок і обвислих морквин!!!!!!!!! наше ГВ закінчилось 5 березня, до того цілу зиму тільки вночі по 1-2 рази їли. нічого не набрякало температури не було просто груди з дня на день зникають!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    і в мене така ж проблема(((( перестали недавно гамати цицю, то зараз "плоскостопіє" я до вагітності мала набагато більші..........що ж тепер завжди будуть такі манюні чи якось відновляться/наберуть....???Я в раздуміях...