Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іванка, 20 Червень 2007.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Та поправлятися треба , дівчата!)))
    Вже писалам + 10 кг, і груди ,як персики, а вам все треба дупки гарної))))
     
  2. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    В мене до вагітності був другий розмір , а після вагітності ледве одиначка . Годувала грудьми до трьох міс . , бо потім молоко пропало , але я користувалась молоковітсмоктувачем , може це він так подіяв ? аж почала комплексувати ((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    До вігітності був 2 розмір, після 2-річного годування 4 - 4,5 розмір. То капут повний! Вуха спаніеля відпочивають. Боронь Боже вдягнути щось без ліфчика. Я навіть в ліфчику сплю бо груди заважають...
     
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    груди до вагітності були 2,5. Під час годування до 1,5року дитини 3,5 розмір. Малого годувала до 4 років, через пів року після закінчення годування груди прийшли в норму. крім мінімальних розтяжок ніякого сліду про годування не було. Viva генетика ;)
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    У мене до вагітності був не повний 2, під час годування (пів року) став 3 вроді, після став 1 але без ростяжок - "стоячий":connie_pull-pigtail...зараз знову ростемо і вже до 3 дійшли:girl_bye:...надіюся після довгого годування на яке я себе настроюю залишаться 3 і не ушками))
     
  6. Yaryna Yarko

    Yaryna Yarko New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Тут вся справа в тому - кому як пощастить... Еластичність самої шкіри і які генетичні схильності є. Якщо комусь, так як і мені, не дуж пощастило, то на допомогу прийде контрасний душ і фізичні вправи. які приведуть м'язи і колагенові волокна в тонус. В креми мало вірю, але понамащувати себе рідну є дуже приємним заняттям!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    до речі, контрасний душ, то якраз моє, щей такий напор, як моя сестра каже - гідромасаж на дому а вправу я одну робила, щовечора починаючи з 50 разів і до 100 з часом стискала руки у лодонях одна до одної зі всієї сили, витягнувши їх на рівні грудей (надіюсь зрозуміло пояснила)
     
  8. danusyk

    danusyk Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Може хто підкаже. Годую синочка 4,5 місяці практично однією грюддю (друга має втягнутий сосок, він її розсмоктав, але їсть неохоче 2 рази в день, та й молока там дуже мало), тому одна більша за іншу. А як молока сильно набере, то я як монстр: 2 і 4 розмір))))) А шо буде, коли перестану годувати? Таким монстром і залишусь?
    Такі випадки не поодинокі, дві мої коліжанки мають таке саме, але в одної ше гірше , бо вона годує тільки одною груддю.
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    втягнутий сосок не проблема. Вам просто потрібно налагодити нормально лактацію та годування. Не можу нашвидкуруч знайти статтю про втягнутий сосок, але точно пам"ятаю, що Таня Яремко її давала. Спитайтесь у неї, або у інших консультантів, або в темі про ГВ (розділ Харчування малюків). Вам цілком реально налагодити нормальні годування обома грудьми і завершити лактацію без таких критичних змін.
    1. Годувати правильно
    2. Правильно завершити лактацію, тобто коли організм буде готовий до завершення і відбудуться зворотні гормональні перебудови.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    як я хочу свій рідний 3-й:girl_cray: зараз маю 5 а то й 5,5
    реально не розумію жінок які роблять груди більше ніж 4-го розміру:confused: то ж важко носити...
    старшого малого годувала рік, форма трошки змінилась (але не критично), ну і розтяжки, але вони появились ще під час вагітності
    то все дурниці головне, щоб дітки нямали і були здорові:girl_yes2: щастя не у формі грудей
     
  11. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?



    ---------- Додано в 08:12 ---------- Попередній допис був написаний в 08:11 ----------

    Так собі думаю, що ті що роблять, то в них вони набагато легші, ніж натуральні:girl_in_dreams:
     
  12. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    А мене до вагітності був повний 3 (купувала ліфчики 70D), коли була вагітна, то нічого не змінилось, та і зараз розмір такий же, хоча на вигляд так і не скажеш... груди такі не еластичні + розтяжки:sad::sad::sad:
     
  13. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Відразу після закінчення годування мій 3-й здувся як шарік і ледь дотягував до 1-го (до вагітності був десь 2,5). Зараз, минуло вже майже півроку груди повертаються до свого розміру, правда дуже поволі. Наразі маю десь 1,5-2, вже не такі м"які як були відразу після ГВ, але ще не такої форми як хотілось би :girl_in_dreams:

    ---------- Додано в 22:40 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

    На грудях розтяжок майже немаю. :)
     
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Я цього всього дотримувалася і досі ми на ГВ, але з мого 7-го пишного розміру залишились дві "пусті торбинки",які поміщаються в чашечки 4-го чи 5-го розміру. Я не маю нічого проти, що розмір зменшиився, але сама форма - то просто капець :sad:
     
  15. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Я теж дотримуюся всіх правил і дуже сподіваюся що груди стануть на місце, а мо й трошки менші будуть :girl_in_dreams::girl_in_dreams: наданий момент з мого 4,5-5 є 10, то кошмар ще той. маю проблеми зі спиною, сутулитись почала. капець повний. є невеликі розтяжки. але думаю такі незначні потім кремчиками усунуться, а то й самі зійдуть(шкіра ж має здатність регенерувати)....

    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------

    на збереження форми надії якось мало.... :sad::sad::sad:
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Та ну чому, не думайте так.)
    В мене теж українська врода на рахунок цього:girl_blush2:
    Коли малий тільки народився груди реально були велитенські, ну може не 10-ий як у вас, але в порівняні з моїм ростом і структурою тіла "багаж" носила ще той. Ну, думала розтяжки і обвислість в майбутньому після закінчення ГВ мене точно чекає.
    А ні. Так сталося що 2 місяці тому змушена була перервати ГВ. Правда відразу після завершення ГВ і після того як молоко вже не набирало груди стали трохи обвисати і такі мягенькі, якби но одна шкіра, а в середині ніц.:girl_nea: Зараз вже молока немає взагалі, зато груди стали на своє місце і в розмірі і в пружності і форма не помінялася. Мені здається що навіть і гарніші якісь стали.
    Я ніяких вправ не робила і кремами, засобами ніякими не користувалася.
    Годувалися майже 2 роки і 2 місяці.

    ---------- Додано в 17:48 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ----------

     
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    в мене форма відновилася як перед вагітністю після більше пів року після закінчення ГВ. Це дуже поступовий процес щоб у грудях стало більше жирових клітин і вони стали пружними
     
  18. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, а цікаво чи можна грудям робити контрастний душ якщо лактація ще не закінчена? Малому майже 3,5 роки, годуємось ще досить інтенсивно. Але я почала ходити на фітнес і в душі після заняття роблю собі контрастний душ нижче грудей. От цікаво, а якщо і груди зачепити? Думаю воно б ті шкірки трохи підтягнуло, чи що, але дуже боюсь щось наробити, бо з лактостазами і маститом свого часу намучилася огого.
     
  19. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ми ще грудне вигодовування не закінчили, а груди вже обвисли. Що робити?

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2016
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Така ситуація...Через проблеми з фурункулами після пологового годувала лиш однією грудью. Закінчила ГВ два місяці тому. Під час годування контраст між грудьми був суттєво помітний. Зараз вже так не видно разюче, але все ж видно. Чи є шанс, що годуюча грудь "підтягнеться" до негодуючої? Може в когось був схожий досвід...