Газові колонки, котли, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Consuelo, 17 Березень 2010.

  1. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата може хтось щось знає про комбіновані котли газ-дрова, читала в неті про російські.
     
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Можете встановити електричні конвектори, якщо дозволяє розводка електроенергії
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. gaby

    gaby Member

    ну проводка трохи заслабка, але ж ціни на електроенергію ніби також ростуть і до 2017 року мають збільшити в 5 раз порівняно із минулим опалювальним сезоном. Тому невідомо чи то буде вигідно. Як почали то все взнавати - то зовсім заплуталися.
    Але поки зупинилися таки на газових. Може, хтось має газові і може поділитися враженням?
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Питання до власників твердопаливних котлів: чи є серед вас ті в кого лише такий котел, без газового? Може хто взагалі не проводив газ? Поділіться досвідом проживання.
     
  5. Bonia

    Bonia New Member

    Дівчата, можливо хтось підкаже, маємо пічку та додатково хочемо поставити газовий конвектор, якщо реєструвати офіційно на яку суму розраховувати?
     
  6. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    . Чоловікова мама намріяла собі купити настінний обігрівач - картину, якщо чесно, вперше від неї про таке почула. Розпитую людей чи ефективна така картина у використанні, тобто, чи дає тепло, чи довго потребує нагріття, чи багато споживає електроенергії, зрештою чи не шкідлива, але наразі не знайшла людей, котрі б таке використовували в домівках.
    В чому суть придбання такої картини, у них перший поверх над підвалом в старому будинку, стелі високі, хата трішки сиріє, а з цінами на газ, відповідно стали економити і вранці прокидатися холодно, тому свекруха і планує придбити такий чудо-обігрівач, буцімто прокинулася, включила і через кілька хвилин в комфорті збирається на роботу. Маю надію, що виклала суть питання доступно...Буду вдячна за відгуки.
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Такого не бачила вживу, лише в інтернеті, але щось пригадується мені , якщо не помиляюсь, то функціонує воно по типу уфо - тобто на інфрачервоному випромінюванні.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Сказати, що гріє кімнату, то ні. Стоїш біля тої штуки, то в принципі комфортно збиратися. Відійдеш - холодно. Скільки їсть енергії - не знаю. Ми мали просто електричний конвектор, з тих що мають регуляцію температури і програмування , але не нагло потужний, то ним можливо було взимку (при мінусі) вночі протримати 30 кв м і високими стелями , ну ладно певно і ще кухню, до якої двері не закривалися, з температурою 16градусів. До 18 нагріти не могло. Тоді як в 15кв при закритих дверях і нормальних стелях в сиру погоду тримає 18 сміло ( правда там була погана проводка, ми включали тільки до сну), ну але треба враховувати, що датчик там внизу, і біля нього. Не мерзли, але толку від нього явно більше, він справді гріє, памятвю оті масляні ьатвреї і тд, то взагалі набагато краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Tofa

    Tofa New Member

    Ми зараз зимуємо без газу. Котел твердопаливний.В хаті тепло.А що саме вас цікавить?
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ой, як добре, що ви відгукнулися. В першу чергу мене цікавить таке. Коли ви кудись їдете взимку на кілька днів, нема кому підкинути дров. Які наслідки? Як ви виходите з таких ситуацій?
     
  11. sashunja

    sashunja New Member

    Друзі привіт)
    Порадьте будь ласка хорошого майстра по ремонту котлів viessmann
    Дякую))
     
  12. Amrita

    Amrita Member

    Дівчата, дайте контакти майстра до газового котла, марка Beretta, дуже треба! Дякую !
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Цікаво почути відгуки про котли Вайлент АтмоТек і Вайлент ЕкоТек...Особливо цікавлять якісь негативні нюанси, які вилізли з часом. Буду вдячна.
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Буду вдячна за контакти якого надійного й перевіреного майстра для ремонту газ.котла, а також потрібно буде підключити рушникосушку.
     
  15. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Сталась у нас неприємність. Приїхали із села у суботу, а теплої води немає, котел так і не змогли запустити. Добре, що маємо камін, тож в хаті було тепло, посуд миє посудомийка, а ось щоб помитись, то уже не зручно, доводиться тримати у термосі гарячий запас, бо дітки маленькі ще. Учора нарешті прийшов майстер. На жаль котел відремонтувати не вдалось. Попередньо - проблемний запальник. Замовили, чекати 2-3 дні. Ціна запчастини величиною із 5 см - 35 євро. Але ще не факт, що з новим запальник вдасться запустити котел. Майстер, коли відкрив кришку, то показав нам як вплинула на котел якість газу та наша легковажність щодо регулярної чистки котла. Сажі було 1,5-2 літри, до того ж форсунки забились, від чого постраждала кераміка. Поміняти це все вартуватиме половині нового котла.
    Тож із власного негативного досвіду, усім раджу проводити планові чистки своїх газових котлів щороку в неопалювальний період, щоб потім не було як у нас, на водохрещенські морози бути прикутим до будинку і палити в каміні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Один в один наша ситуацiя...Але з нас за той запальник взяли 3000 грн. Правда, поставили вiдразу, ми не чекали. Зараз все працюэ...Те саме про якiсть газу майстер казав.
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    саме з цих міркувань я переконала чоловіка,що доцільніше встановити бойлер, для нагріву води ( там тени дешевші), ніж котлом, за кругленьку вартість в у.е., ту ж воду нагрівати. Особливо влітку.
    І так, чистки котлів-бойлєрів-вентиляційних каналів+ прогонтеплих підлог,- доволі помічна річ,хоча від несподіванок на 100% не вбереже.
     
  18. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Я з вами не згідна.
    Бойлер має бути постійно включеним, щоб при потребі мати гарячу воду негайно, тобто лічильник постійно матає. До того ж, бойлери обмеженні в об'ємі. Якщо в будинку лише кухня, душ і двоє дорослих - то ще можна якось обійтись. Але коли сім'я з п'яти людей, і 7 кранів , де підключена гарячавода, а влітку ввечері одночасно може бути зайнятий і душ, і ванна кімната, і кухня - то жоден бойлер не створить комфорту. І економія дуже сумнівна в накопиченні подібної недешевої і великогабаритних техніки. ІМХО
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @VikiTiki ми також мали один раз таку проблему, але нам пощастило можна сказати, бо вдалося почистити і працює. Але, так, до опалювального треба готуватись і тепер ми так робимо).
    Я також хотіла бойлер, але чоловік був категоричним і добре. Зрештою, нема такої техніки, яка б працювала вічно і безвідмовно. І з бойлером треба ще, щоб напруга світла була нормальною постйно, чи ставити хорооооший стабілізатор. В місті, то ще так, а по селах з світлом катастрофа. Ми маємо три фази, то все добре, а так, то люди і пральну машинку не можуть запустити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @VikiTiki, це моя практика. В нас 3 мешканців. І мені так вигідніше.Ну і в нас не просто собі бойлер -банячок, а з ізоляцією. Я собі в газ-плані ще й колонку внесла. І чоловік продумав,як її в загальну систему включити.Поки ще не ставили - потреби нема.