гемангіома

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем OlenaG, 20 Липень 2011.

  1. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: гемангіома

    Можливо хтось вже видаляв судинні плямки чи сіточки за допомогою лазеру або іншого способу і може дати якісь конкретні поради?
     
  2. fantastyka

    fantastyka New Member

    Відповідь: гемангіома

    Можливо хтось видаляв вже гемангіому в інституті Богомолець у Києві. Хотілось би почути які результати.
     
  3. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: гемангіома

    В донечки теж є на шиї . Розмір - 5 копійок. На вулиці люди звертали увагу,дивувались, давали різні поради,говорили про псоріаз і т.д.-для мене це було суцільною мукою.

    Ми теж були в нього і огляд був такий самий по тривалості з порадою не чіпати, спостерігати, чекати.
    Та проблема була в тому, що в донечки була алегргія і на її фоні гемангіома дуже подразнювалась (та тоді я не розуміла, що причина в алегрії і ніхто з лікарів мені на це не звернув увагу). Її дуже свербіло. Нераз роздирала до крові.Це було жахом. Ми не могли дати собі ради. Що заживе то знову тріскає і кровоточить.
    Власне тоді ми звернулись в інститут Богомолець. Я писала листи,висилала фото- чекала на письмову консультацію. Найбільше раділа, що клініка має лазер який припалює судини (бо гадала, що в них проблема і їх треба припалити). Відповідь на листи я неотримала,тоді записалась на консультацію.
    Запис по телефону.Чекали місяць. В черзі тоді були маленькі дітки,поруч нас був хлопчик 1 рочок-з Донецьку, Дівчинка-4міс з Кривого Рогу (у всіх гемангіоми різної форми та різної степені випуклості.)
    Я гадала, що сама п.О.Богомолець робить огляд, проте там є різні спеціалісти, (сама, вищезгадана пані- не консультує).
    Лікар
    відповідає за лікування гемангіом.
    Оглянув і сказав, що в нашому випадку лазер нам не потрібен, а лише (Консультація алерголога). Гемангіома на стадії розсмоктування. Її сфотографували, вивели на екран комп. і все розповіли; виписали мазь пояснили як накладати ,доглядати і т. д.) .Я вийшла щаслива проте трохи розчарована, що не сталось дива:" Раз і плямки нема". Проте консультацією була задоволена на всі 100%.
    З того часу минув рік. Реально гемангіома перестала кровоточити і подразнюватись біля 2років (важко давалась боротьба з алергією), потьмяніла.
    Я щаслива і на тому.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2011
  4. fantastyka

    fantastyka New Member

    Відповідь: гемангіома

    Власне ми були на консультації в Могиляка - сказав чекати до року. Тепер приїхали з Києва, були в інституті Богомолець на консультації у Сай І.Б. - сказав лікувати: лазер + гормони. Не знаємо кого слухати. Гемангіома на верхній губі і росте. Чекати страшно і гормони колоти теж страшно. Синочкові всього 3 місяці.
     
  5. Nesterko

    Nesterko New Member

    Відповідь: гемангіома

    Ми теж були у Могиляка він нам сказав що до року має зійти якщо незійде знову показати йому.В нас вони над губою,між брівками і на потилиці.
     
  6. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    нам його радили, хочемо до нього сходити, бо теж має мала гемангіому на голові, може хтось має його номер, щоб записатись, скиньте в пп, буду дуже вдячна!
     
  7. Augustina

    Augustina New Member

    Відповідь: гемангіома

    Я маю дві дитини,різниця 1 рік і 7 місяців.Обидві мали гемангеому.Нам видаляли світлом на Виговського(поліклініці)І ніяких шрамів вони не залишили.Через 4 місяці після процедур все зчезло.
     
  8. fantastyka

    fantastyka New Member

    Відповідь: гемангіома

    Ми зверталися. Маю телефон хіба до його медсестри, котра виконує роль секретаря і записує до нього на прийом. Не знаю, як скинути номер Вам у приват?

    ---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

    На Виговського лікують не світлом, це так звані промені Букі.
     
  9. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    напишіть в тему, може ще комусь пригодиться або так:
     
  10. Мальва

    Мальва Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    В доньки була яскраво-червона гемангіома, велика, збоку на поясі. Пляма збільшувалась. Порадившись з хірургами (до Могиляка не змогли потрапити), пляму в 3 місяці видалили хірургічним шляхом в стаціонарі на Орлика. Зараз дитині 7 років. Шраму практично не видно.
     
  11. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: гемангіома

    У моєї мацьопи в 4 місяці з"явилась червона плямка на бороді, яка росла з кожним днем, ставала все об"ємніша і яскравішого забарвлення. Сказали- " це гемангіома, не чіпати, зійде само по собі". За 2 місяці виросла порядна булька. Я вже думала шукати інших лікарів. Ставало страшно, бо ця штука росла з кожним днем. Але якось вночі, малий зачепив її випадково і вона надірвалась з одного боку. Трохи покровоточило, нам далі сказали нічого не чіпати. За тиждень наша гемангіома зісохла і відвалилась повністю. Зараз навіть сліду не залишилось. У нас завдяки нещаснову випадку, получилась історія з happy endом, але я звичайно не раджу повторювати наш досвід. Я насправді дуже переживала, шо буде шрам, чи воно знову виросте. Тому в будь-якому випадку, краще консультуватись із спеціалістами.
     
  12. Afalina

    Afalina New Member

    Відповідь: гемангіома

    Нам також,гемангіома була на голові і спинці, це безболісна і не шкідлива процедура променями, все щезло.кого цікавить дам в пп номер телефону лікаря.
     
  13. puha

    puha New Member

    Відповідь: гемангіома

    У нас на животику з народження. Але не збільшується. Лікарі кажуть не чіпати.
     
  14. Bamburasyk

    Bamburasyk New Member

    Відповідь: гемангіома

    Доброго дня!
    Хочу поділитись нашою історією.В донечки при народженні було в чотирьох місцях гемангіомки, на ножці десь 3см. у вигляді світлого рожевого п'ятна з червоними крапочками і ще дві на бедрах по 1,5 см. такого плану. І сама злоякісна яка нас дуже мучила на личку біля вушка десь 2 см. вишневого коліру, вона росла. Звертались ми до декількох лікарів і на орлика коли малій було 3міс. думали вирізати, але нам порекомендували звернутись в чорнобильську до лікаря Могилюка, де він категорично відмовив нас вирізувати і сказав щоб звернулись через рік, на повторне обстежування. І добре що ми його послухали і не наробили дурниць. І дійсно гемангіомка припинила свій ріст і почала стухати, зараз нам 3 роки, ще на личку є але майже стухає і світлішає думаю до 4-ох років вже і сліду не буде.) На бедрах і на ножці вже нічого не видно:girl_flag_of_truce:.
     
  15. Відповідь: гемангіома

    нам 3 місяці,у нас теж гемангіома трохи вище лобика, з'явилась десь через 2 тижні після народження, не збільшується, розташована зверху на шкірі....не знаю що робити... наші лікарі відправляють видаляти...чи варто??? в мене теж була коли я була маленькою...мама чекала , спочатку не росла,але в 1рік і 7 місяців стала рости дуже швидко то мусили видаляти...залишились шрами на спині і на животі,але невеликі і я не комплексую...а тут над лобиком....
     
  16. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    у нас така це в рік
    зараз нам 1,9 майже, вона зменшується, стала зовсім плоска
    У 8 місяців ходила з ним до Могиляка у Чорнобильську - він сказав "у цивілізованому світі таке ніхто не чіпає, якщо воно не зачипає внутрішні органи чи не знаходиться наприклад на оці". Сказав що до 7 років пропаде само.
     
  17. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: гемангіома

    ну якщо це справді гемангіома, то нікуде воно не пропаде

    у мене досі ззаду на голові плямка є
    і в доньки теж є, а коли напружується чи плаче, то стає видно, коли в спокої - то непомітно

    а взагалі добре, що Ви ВСІ цим цікавитесь, бо в парку одній молодій мамі сказала, що то таке, то вона такі очі зробила ніби то не в її дитини на чолі червоне.
    кашмар....
     
  18. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    Розрізняють такі види гемангіом: плоскі, бугристо-вузлові, бугристо-сплощені (розташовані на поверхні шкіри), кавернозні (розташовані під шкірою), змішані. Вони можуть бути блякло-рожевими, а можуть і темно-бордовими, все залежить від величини просвіту уражених судин і глибини пухлини.
    Відповідно - залежно від того яка вона, вона може впасти в стадію інволюції, а може і залишитися. Така гемангіома як у мого Дані росте та збільшується максимум до року, у нас вона припинила ріст у 10 місяців. І зараз пішла на зменшення. Якби цього не сталося, я обов'язково діяла б радикально і не чекала б дива. Стверджувати, що всі гемангіоми пропадуть або, що всі залишаються на все життя - не можна. Кожен випадок індивідуален.
     
  19. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: гемангіома

    В нашої доці гемангіома з"явилась в 2 місяці на спині,були В Чорнобильскій в Могиляка,сказав,що до року має само пройти,зараз нам майже 3 роки,трошки зменшилась,майже не помітна.На Виговського(поліклініка) були в хірурга,казала,що скоро зникне,але не чіпати.Боюсь видаляти,бо може бути шрам,а вона все ж таки дівчинка,тому чекаємо.
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    В нас теж на ручці була гемангіома, з'явилась десь в місяць після народження і росла дуже швидко (дойшла до розміру в сантиметр), дерматолог виписав гель, яким мастили щодня і в 5 місяців вона вже майже зникла. А загалом лікар казала, що такі гемангіоми ростуть до 6 місяців, а потім ідуть на спад. Але повне зникнення без втручання може зайняти декілька років.
    Щодо цього гелю, то взагалі його використовують для лікування катаракти, якщо не помиляюсь (можливо якоїсь іншої очної хвороби) , але американські лікарі випадково виявили його позитивний вплив на лікування гемангіом. І дійсно нам це помогло. Про лазер казали, що це вже крайній метод.
    Назву гелю не буду казати, щоб не нашкодити, бо це все таки має бути за рецептом лікаря. Просто в кого є проблема з гемангіомами, то можете запитати свого лікаря про такий метод лікування.
     
    • Тупо! Тупо! x 1