гемангіома

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем OlenaG, 20 Липень 2011.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    як це не пропаде? Ви щось плутаєте.
    В нас росла до 1.6 року..а потім за пів року зчезла.,на зовсім, фактично навіть сліду неає
     
  2. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    В нас також є гемангіома коло очка. З народження вона збільшувалась Ми їздили в інститут Ольги Богомолець в Київ і лікували лазером. Пройшли 4 курси лікування і вона помітно зменшилася. Тепер маємо приїхати за пів року на обстеження.
     
  3. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    Розкажіть, в кого дітки мають гемангіому, чи постійно захищаєте її від сонця? У малої на спині є. То на озері скажімо весь час потрібно в майці бути? Чи після обіду можна і без?
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома


    Я питала дерматолога з того приводу, то вона казала, що гемангіома нічого до сонця не має.
     
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    В малої між бровами і вже майже зникаюча на повіці, то нереально захищати, хіба шапку на очі натягнути.
    В нас та гемангіомка якось і не росте, і не зменшується. Хіба відносно теперішніх розмірів лиця і кольору загорілої шкіри здається меншою і майже не помітна. Ми ще нікуди не возили, єдине, сама спостерігаю розміри/контури.
     
  6. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: гемангіома

    Нам хірург радив прикривати гемангіому від сонця (в Матвія біля скроні). Казав, що можна пластиром заклеїти (на гемангіому кусочок ватного диску, а зверху пластир)

    Отправлено с моего PMP5570C через Tapatalk
     
  7. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: гемангіома

    Може не зовсім у цю тему... У мого хлопчика з народження на голові невеличка плямка без волосся, на краю якої є випуклість схожа на родимку світлорожевого кольору, напівпрозора з дуже ніжною поверхнею. Поверхня самої плямки трохи темніша за шкіру, гладка, вкрита наче плівочкою, коли дитина напружена, плямка червоніє. За описами з нету мені схоже на невус сальних залоз. Може в кого та було? Що робили?
    Хочу сина показатиМогиляку з Чорнобильської. Підкажіть, як можна записатися на прийом? Буду вдячна за будь-яку інформацію
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Буду піднімати цю тему. Були ми в Могиляка: гемангіома на спині в районі ручки, казав не чіпати, до року зійде, які ні прийти знов. Прошу відгукнутися в кого була така проблема чи справді зійшла і як довго, бо бачу по давніших записах, що може більше як рік сходити.
     
  9. AirLady

    AirLady Active Member

    В мого малого була досить велика гемангіома, нам теж казали не рухати. Через рік вона тільки починає сходити, а зникнути має по словам лікаря десь до 12 років. Наразі малому 4, вона стала абсолютно пласка (була товщиною десь 3мм) і колір майже як у звичайної шкіри, трохи ще з рожевими вкрапленнями, тобто прогрес величезний, але до повного сходження ще далеко.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми були у 8 міс у Могиляка, теж порадив спостерігати, нам зараз 5,5 років, майже немає, ще є сліди розривчасті. Повністю ще не розсмокталась, але була дуже велика, малина догори. У меншого була на щоці, у 6 місяців він вночі її здер, кров зупиняли 3 дні, Могиляк прийняв рішення хірургічно удалити, але перед самою операцією у малого піднялася температура, операцію відклали, гемангіому залляли Бетадином і заклеїли пластирем міцно, що аж знак був на щоці, поступово вона зажила і почала зменшуватися, на операцію я так і не записалася, за півроку, дякувати Богу, пропала зовсім.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. HIYCHE

    HIYCHE New Member

     
  12. HIYCHE

    HIYCHE New Member

    Я б хотіла зв'язатись з Вами, тому, що в нашої донечки ідентична ситуація. Хотіла б дізнатись більше про Ваше лікування та результати. Дякую)))