Гіпоспадія у хлопчиків (неправильне розташування сечового каналу)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zoranaplusvova, 7 Червень 2015.

  1. zoranaplusvova

    zoranaplusvova New Member

    Всім привіт! У мого сина виявили гіпоспадію 2-ї степені при народженні. В Охматдиті у Львові сказали, що потрібна операція в 1,5-2 роки. Я дуже прошу всіх у кого була така проблема відгукніться! Напишіть детально до якого лікаря ви зверталися і чи задоволені ви результатом, а також як пройшла операція усі ризики, а найголовніше післяопераційний період. Наперед вдячна!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Не у нас, але у близької дитини було.
    Я не бачу який вік у Вашої дитини, але раджу проконсультуватись у ще кількох лікарів.
    Не вперше чую що в Охмадиті радять операцію робити від 1,5 роки і пізніше... В той же час на Орлика хірург наполягає робити раніше, в рік. Мотивуючи тим, що тоді шви краще заживають і в майбутньому менше мулть дитині. Можливо є і інші причини
    Післяопераційний період, скривати не буду, дуже тяжкий. Дитині треба лежати до 2х тижнів + щоденні перев'язки... Повне загоєння відбувається протягом 2-2,5 місяців. Раджу підлаштуватись так, щоб в лікарні вас увесь час було двоє. По можлиіості, звісно, бо палат одномісних там мало (пишу за Орлика, там є окреме відділення хірургічне для малят з вродженими урологічними патологіями), правда стараються не підселяти нікого до дитини після такої операції.
    Щодо самої операції, то наркоз дають загальний і глибокий. Ризики самі розумієте.
    І.... Часто однієї операції буває мало. Все залежить від ступеня важкості самої патології. Дитині робили операцію в рік і повторну в 1,5.
    Якщо бажаєте, можу в пп написати в кого робили.
    Для себе спитаю, чи приймали ви під час вагітності гормональні медпрепарати?
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @zoranaplusvova, в мого чоловіка похресника було. Все так , як описала Plenilunio, в основному. Робили на Орлика, в Наконечного, зараз все добре , там був 3 ступінь і почали вони, нажаль пізно, тому раджу не зволікати.
     
  4. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Ага, і нашому в Наконечного робили. Він наче найкраще по таким операціям у Львові.
    А коли почали?
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Знали з народження і звертались до трьох років в Охматдит і невідомо доки ще б їм тягнули, якби не потрапили на Орлика.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. zoranaplusvova

    zoranaplusvova New Member

    Так, я приймала дуфастон, на жаль. Скорыш за все він і посприяв гіпоспадії у сина. Скажіть будь ласка як можна втримати дитину 1,5 року лежачою 2 тижні?? Які дасьте поради?! І ще як зараз та дитинка себе почуває, чи все там в нормі і операція зроблена не марно??
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2015 ---
    А що в Охмадиті у NataliaFed не хотіли за таке братись. Який був вік дитини коли почали робити операцію?
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В Охматдиті не те, щоб не хотіли, а методика в них ще застаріла, такі операції краще чим раніше проводити. Я, чесно, достеменно не знаю ще якихось інших причин, чому там відкладали, бо ще тоді не були з чоловіком одружені,а після нашого одруження я наполягла, щоб звернулись на Орлика. На той час малому вже більше трьох років було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Ну.... усіма можливими способами. Від того періоду дуже залежить як загоїться і утвориться новий канал. Там же перев*язка і катетер.
    Книжки, магнітна дошка для малювання, карточки з малюнками і словами, повітряні кульки, іграшки (на руку, наприклад), вірші, ігри-мультики на телефоні/планшеті, інші всеможливі лежачі забавки, заговорювання, прохання. ГВ, в кінці кінців - насильно ((( Тому одній мамі тут майже не реально бути самій в той період ((
    В перші дні-тиждень ще будуть капельниці по півтори-дві години.
    Ну і таке - після перої операції (в рік) було легше втримати належаче дитину, аніж в 1,5, коли дитина вже добре ходить і набралась сил. То ще одна причина, чому вартує робити чимраніше...
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2015 ---
    Операцію робили в середині травня, то ще не пройшло 2 місяця, ще не все загоїлось, огляду не було. Операція полюбому не на марне пройшла. Навіть перша. Перша, вийшло, що підготувала а під час другої доробили. Таке буває, на жаль, часто, що однієї мало (((Новий канальчик не достатньо сформований, а другий не до кінця закривається... (((
     
  9. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    Добрий день. В мого хлопчика теж гіпоспадія і по плану в вересні маємо йти на операцію. Малому в жовтні буде 3. Я вагаюсь де робити операцію чи в охмадиті чи на орлика. А ви де іі робили? Порадьте лікаря.
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2015 ---
    Консультуємось в Поцюрка але він постійно нас посуває з 1 року до 1.5 ,приходимо - ні краще в 2 , потім ні давайте в 2.5р прийшли,а він нам в нього багато операцій прийдіть осінню. Такщо незнаю як буде цього разу. Але Поцюкро хоче все зробити за одну операцію, а на Орлика в два етапи. Я за те щоб одну зробити і все. Вагаюсь.
     
  10. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    Мені будь-ласка напишіть в кого робили і контактний тел.бо мені це дуже зараз актуально. Дякую
     
  11. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Вище писали що у Наконечного.
    Бачите, теж не вперше чую що в Охмадиті відтягують операцію, тоді як на Орлика роблять чим раніше (в рік). Коли мої лежали то тпж пару людей було що приходили в 3 після порад в Охмадиті а Наконечний кажав що неварто було відтягувати.
    А що значить "в 2 етапи"? Племіннику робитимуть ще одну, косметичну.
    Для того щоб зробити ровий аанальчик беруть шкіру з крайньої плоті. Після всіх операцій (якщо все вдало то однієї, але нам так не повезло - робили другу) роблять косметичну щоб привести до божеского вигляду (коротао кажучи - обрізання)
     
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Я зі старшим сином лежала в урології коли йому було півтора роки. В той час там був хлопчик з пластикою. Він був точно старше 2-х років. З ним лежав тато, приходила тітка, мама (в мами ще грудне немовля було). То було все як Люда написала
    Він вроді привязаний до ліжка був. І взагалі це жесть була бачити як його на перевязку носили. Взагалі там лежати - це повний стрес, діти страшно кричать на перевязці (від переляку), батьків в перевязочну не пускають. Якщо у вас гв, то добре, бо моє дітьо з цицею спокійно лежало. До речі, після наркозу ми рідину брали якраз з циці (тільки лікарю про говорила, що воду п"ємо).
    Ми оперувались на Орлика в Наконечного (з іншого питання). Але взагалі-то там всі урологи хороші. ЛІкар сам був присутнім на перевязках. А от в Поцюрко спостерігається наша кума із сином. В ним там проблема з сечовим і ниркою діагностована ще внутріутробно і він веде їх з народження. Поцюрко мегазайнятий лікар, до нього великі черги зі всієї області (ну, ви напевно самі це бачили). Дуже багато операцій. ПІсля операції він не веде дитину, а передає її своїм асистентам. Так в куми було - були певні обстеження, то вела їх одна лікар і звітувала Поцюрко, а потім оперував Поцюрко, а палатним був інший лікар.
     
  13. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    Незнаю чому,але на Орлика нас також відкладають.хоча консультуємось також з народження(в роддомі порадили Бережного)
     
  14. zoranaplusvova

    zoranaplusvova New Member

    А яка у вас стадія гіпоспадії?
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2015 ---
    Ми хочемо іти на консультацію до Поцюрка і Наконечного на наст тиждень. Постараюсь написати вам дівчата що і як сказали лікарі....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    Подивилась у карточку- при народжені написано гіпоспадія 1 ст.через рік - 2 ст. А тепер ніяк не написано. А ном тел Наконечного можете дати?
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2015 ---
    Ми також до Поцюрка маємо йти в серпні а він вже працює? В нього мала бути відпустка ще.
     
  16. rysja

    rysja Well-Known Member

    в нас теж така проблема, гіпоспадія 1 ст.+ меатостеноз, дитині 4 роки . Були в Пацюрка, сказав оперуватись, під заг. наркозом, сказав, що операція нескладна, 30-40 хв. тривалістю. На серпень домовились. Тепер думаю, що може треба було б ще сходити до проф. Наконечного...На Орлика все таки обладнання краще і лікарня новіша, я в роздумах.
    Дівчата, хто десь недавно оперувався, зорієнтуйте по вартості приблизно(можна в пп)
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2015
  17. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    .

    А вас з викривленням? Томущо нам Поцюрко казав що операція досить складна і тривати буде 3 год.
     
  18. rysja

    rysja Well-Known Member

    про це нічого не говорив.
     
  19. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    Ну якщо ви його не бачите значить в вас не все так погано:) я за вас рада,напевно у вас буде дійно 30 хв і не складна операція.
     
  20. zoranaplusvova

    zoranaplusvova New Member

    Дівчата, а про Бережного з Орлика хтось щось чув?