Гіпотонус м"язів.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Britney, 22 Грудень 2015.

  1. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Дівчатка, може є тут мамусі, в яких дітки мають занижений тонус м"язів. В скільки місяців ваші дітки почали сідати? Нам 6 міс, а сіданням і не пахне))) Трохи переживаю. Вже мали три курси масажу. В півтора місяці, в три і в шість. М"язики має слабенькі.
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    В знайомої таке було. Під час узд виявили воду в мозку. Гідроцефалічний синдром. Почали лікування , зараз малому 8 міс то сидить і вже сам встає і стоїть тримається за диван. Був ну дуже як овоч, ніколи не плакав поки голову не повернеш йому то так і лежав дивився в одну сторону годину , дві. Хіба як їсти хотів то міг датись чути. Зараз активно повзає.
    але в даному випадку є досить серйозна неврологічна причина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Вам треба в першу чергу звернутись до невропатолога, якщо такий діагноз вам ставив лікар, то відповідно мав направити на додаткові аналізи, ЕЕГ наприклад.
    Стосовно масажів, то при таому діагнозі масаж має бути спеціалізований, а не загальний, як роблять тітоньки з поліклінік і лікарень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ні в якому разі не відмовляю Вас від походу до невропатолога, тим більше в 6 місяців і так треба показати дитину.
    Когда ребенок начинает сидеть? МАМА ЛАРА
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2015 ---
    Ребенок 6 месяцев. Развитие ребенка в 6 месяцев. - МАМА ЛАРА Беременность | Роды | Новорожденный | Кормление грудью
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Ми в лікарів були, і не раз. Нейросонографія показала, що все гаразд. Були на ЕМГ, то тут виявили ознаки пірамідно-мозочкової недостатності. Але навіть Свинаренко каже, що це не діагноз, і таке ставлять майже кожній другій дитині зараз.
    Масажі маємо спеціальні+лікувальна фізкультура. Приходить спеціальний масажист з реабілітаційного центру.
    На огляди ходимо щомісяця.
    Хотілося почути, як в інших діток із схожим діагнозом.
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2015 ---
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2015
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А
    Про сидіння поперднє відео подивіться. Я дала дві ссилки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ну, але то не всі здорові діти сідають в 6 місяців...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    а має пахнути? моя сіла за тиждень до 8ми місяців, без діагнозів і масажів
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2015 ---
    ну так це добре, в 6 місяців дитина якраз і має вже сама перевертатись, а сидіти здається до 9ти місяців, чи й довше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та форумчанка просто переживає через те, що навіть після такої кількості масажів дитина в 6 міс ще не сидить.
    ну, про свинаренка, ліки, масажі при діагнозі гіпотонус краще розпитати @invisible
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Я вам в принципі в приват вже написала, ще тут додам. Нам оту міфічну пірамідну недостатність теж ставили. Той же Комаровський теж каже, що це не діагноз узагалі.
    З фізпроцедур робили електрофорез з кальцієм і ампліпульс (чи як воно там?).
    Думаю, просто в 6 міс. ще не прийшов час, незважаючи на масажі. Ми масажувалися тричі від 8 міс до 1,3 р., а пішла в 1,5 р. Якщо в дитини нема ніяких суттєвих неврологічних проблем, вона рано чи пізно сяде і піде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    А то вам від народження той діагноз поставили, що так рано масажі робили? Бо ми, чесно кажучи, до 8,5 міс. і не "чухалися", а на попередніх оглядах у поліклініці в 3 міс. все ок було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Моій малій 6 мімяців. І вона не перевертається. Ніхто з трьох в 6 місяціа не перевертпвся.
    @zetta добре пише, що в іі знайомих дитинка не лише не переверталась і не сиділа, а й ще купу моментів було.
    Ваша дитина млява? Зле тримає голівку? Ще щось вас турбує?
    Моя Настя мала масажі. В пів року не сиділа.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. mipa

    mipa Well-Known Member

    У мого малого був гіпотонус досить довго і також на ЕМГ пірамідно-мозочкова недостатність. Ми до року робили масаж, а вже після року почали займатися реабілітацією. Зараз вже гіпотонусу немає. Єдиний спосіб подолати гіпотонус - це постійні тренування м"язів, як в спортсменів) Раджу Вам не втрачати час і не слухати порад типу - все пройде само собою...і т.д. Вони тільки присипляють пильність. Потрібно займатись, чим раніше - тим краще. По свому досвіду знаю, що інформації по гіпотонусу дуже мало, тому якщо виникнуть питання - задавайте, може щось підкажу)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    але це не означає постійний масаж і ліки, правда?

    в нас проблема зовсім інша, то я собі того не уявляяю, щоб я не займалася з дитиною, так, 10хв, поки витримувала, поки не скидав з ліжка, але щодня мінімальні "гімнастично-масажні вправи", а попростому вигладжування і дитячі брикуськи. автокрісла, люльки, розвиваючі килимки і шезлонги - то як на мене, не для таких дітей зовсім.

    судячи з того, що дитина перевертається і загалом активна, без вигляяду не чіпайте мене, де поклали там лежить, то на мою скромну думку, воно виходиться-виповзається. ну і треба брати до уваги те, що діти таки мають спочатку навчитися преевертатися-повзати, аж тоді сідати. бо м"язи спини тоді 100% готові, а не прес, а скелет "дотягнеться". в форумчанки така тенденція і дуже хороша - тому я б зацікавлювала повзання) але по аватарці не бачачи дитини легше судити, розумію, що маму то вже вимучило.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. mipa

    mipa Well-Known Member

    Я про ліки не писала ні слова! Вже за майже 4 роки я переконалася, що немає ліків від гіпотонусу. І масаж - це не фізичні вправи. Він має більше розслвбляючий ефект. А фізичні вправи тренують м"язи, що і потрібно при гіпотонусі. До нас ще досі приходить інструктор і займається з малим 1,5 год кожен день.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Повністю погоджуюся. Треба набратися терпіння. Моя сіла досить швидко, але я з 5 місяців займалася щодня з нею динамічною гімнастикою, не з ціллю посадити її, а просто для того щоб укріпити спинку, м'язи, розвинути гнучкість. Впевнена, що, дочка рано чи пізно сіла б, навіть якби я нічого не робила.

    В нас в родині інша проблема. Племінниця після півроку перестала нормально тримати головку, а сидячи - спинку (вона не сама сіла, її садили). Після масажів трохи ситуація покращилася, але до 10 місяців стало ще гірше. Що вони тільки не робили і де тільки не були. Лікарі шансів не давали, бо ліків немає, і всерівно закінчиться летально.
    Але мій брат не здається, знайшов реабілітолога, і вже якийсь прогрес є. Мала тримає голову і вже сидить, ножки, щоправда, не працюють. Проте всі ми молимося і надіємося на чудо.
     
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    А як у дитини проявляється гіпотонус у такому віці? Я так розумію, вашому майже 4? Бо нам теж ставили гіпотонус, але після того як мала пішла (в 1,5 р), ми вже нікуди і не зверталися і я нічого особливого за дитиною не помічаю (зараз їй 2,10 р.). Бігає, стрибає, танцює. Ну хіба доволі спокійна і посидюча, але то, як на мене, більше особливість характеру. І ходити багато не любить.

    Взагалі, з того що я зрозуміла, коли читала про гіпотонус раніше, наші лікарі люблять ліпити цей діагноз направо і наліво, в той час як справжня м'язева гіпотонія - то набагато серйозніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    н, масаж теж буває різний. але в нас переважно знають тільки один) чи точніше, вчать тільки один. а решта - то вже самоосвіта масажиста. вправи це добре, і теж є різні. ми самі проходили, але "перенаправлючі". хоча чи аж так все погано, що ви мусите ще досі займатися7 спортивна секція чи танці не будуть невеликим замінником?
     
  19. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Як ми прийшли з роддому, то сімейна лікар приходила і зразу казала, що тонус занижений. В місяць на огляді в поліклініці невропатолог поставила такий діагноз гіпотонус мязів і призначили масажі. Ми масажі зробили і на огляді в три місяці вона нам назначає Цераксон!!! Бо погано тримав голову. Я тих ліків не давала. Консультувалися в Свинаренка. Знову брали масажі в 4 місяці і от нещодавно закінчили третій курс масажів.
    Ні, дитина активна, розвинута, розумна. Все робить що на його вік має робити, лише перевертається трохи з лінню і неохотою))типу ну раз ви так мене заставляєте, нате вам, перевернусь.)) Але це списую на особливість його характеру. Мене турбує лише те, що лікарі дуже страшать тими діагнозами.
    Кожен ранок починаємо з зарядки. Займаюся з ним, роблю йому масажик. Ну і звісно ми не відмовляємося від масажів.
    Якщо треба буде, то звісно будемо займатися і реабілітацією.
    До нас приходить масажист з реабілітаційного центру Еліта. Вона робить масаж хвилин 20 і хвилин 20 -30 різні вправи. Таку лікувальну фізкультуру. То все триває 40-50 хвилин. Залежно, як малий витримує.
    Будемо надіятися, що ваша племінниця одужає і все у неї буде добре!! Бог добрий.[/QUOTE]
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Не хочете спробувати плавання. Ми так надолужили проблему з м'язом ноги.