Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем карапуз, 29 Грудень 2008.

  1. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Не підскажите чи є там простенькі траси для початківців? Наразі спокійно каталася лише на Тисовці (на легенькій трасі) і на синіх трасах буковелю. На червоних буковелю ще страшнувато, але можливо. Може ще якісь гірсько - лижні комплекси є непогані?
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ну мені тим і подобається Захар беркут, що кататись там легко-веееличезне таке плато -їдь не хочу, падай до нехочу:shy:, для навчання просто супер, а для сурйозніших спортсменів-вже гірки далі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Якщо хтось збирається за тиждень на лижі і не проти моєї компанії, візьміть мене з собою!! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Чула що минулого тижня на Тисовці не працював крісельний підйомник. Чи є у когось свіжіша інформація про його роботу? Ну не зможу я, аматорка-боягузка, кататися на спуску де бугіль :sad:, а плануємо заїхати туди на вихідних.
     
  5. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Пам"ятаю, як один раз ,піднімаючись на бугелі на Тростян,у мене відстібнулась одна лижа і я піднялась на гору на одній.Хлопчина,який піднімався за нами ,підібрав мою лижу і відав мені її на горі.Так от,він сказав,що піднятись на одній лижі, може лише справжній профі(а це ,в моїй кар"єрі :xaxa: був другий підйом).
    Нічого не бійтесь.Все у Вас вийде :).
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А я на вихідних побувала на Буковелі перший раз!!!І перший раз каталась на лижах.Спочатку як тільки спустилась з дитячоі гірки то такий розгін набрала,в мене навіть поняття не було як то зупинитися.,добре що нікого не зачепила.Зупинилась упавши.Але тепер за 3 дні я можна сказати вмію повертати вліво-вправо і зупинятись як справжній лижник!!! Правда після катання у мене і руки ,і ноги і спина боліли від нагрузки катання і трошки синячків теж є,але я дуже задоволена відпочинком!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А й справді вийшло :) .Крісельний підйомник таки не працює на Тисовці, тому їхала на бугільному. І не така вже та горка страшна, як я собі її змалювала.
    Але нуднувато стає їздити по одних і тих же трасах. Хочу знов на Буковель, там всетаки вибір більший.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А мені більше бугільні підйомники подобаються, хоча на них не розслабишся, як на кріслах. Але крісла такі, як на Тростяні, я трохи боюсь після того минулорічного випадку, коли вони стояли кілька годин і людей з них знімали. А там же так високо! На бугелі хоч земля під ногами :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А був хтось цими вихідними в Буковелі? Яка там обстановочка? Снігу є ще багато?
    Так хочу поїхати на наступну суботу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  10. Onka

    Onka Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    На Кайзервальді є секція по лижах.
    Влітку ми з малим коли там гуляли, то вже проводилися навчання на роликах і скейтах.

    А можна точніше де саме на Кайзервальді знайти цю секцію .
    Малий дуже хоче навчитись на скейті
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    так виходить шо і ви цих вихідних були на Буковелі:xaxa: там цілий форум наш зїхався:xaxa:

    ми були там .... пропоную маленький фотозвіт,з пейзажем і розцінками
    [​IMG]
    ось тут ми жили
    [​IMG][​IMG]
    то звичайно,не пансіонат,15 км від буковеля,та проте дешево,умови хороші,хозяї теж,ми їхали трьома сім'ями-супер було!!!
    [​IMG]
    [​IMG]-гаряче вино-:bad:-багато приправ,розбавлене.
    [​IMG]
    зїздили просто СУПЕРСЬКИ:y:
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Фотозвіту не зроблю, але снігу ще достатньо, і ще падає.... Втрамбовано траси супер, я отримала масу задоволення. Скоріш за все до кінця березня там буде катання. Ехххх......:)
    Ми жили ось тут, 4 км до 5-го підйомника, 2-х місний номер - 300 грн.
    Готують смачно. Вечеря (перше, салат, мясо\риба з гарніром) 60-80 грн. з людини. Приємна хазяйка.
    Було би троха ближче.......:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ну,що лижники,готові до нового сезону?:girl_smile:Зараз можна придбати квитки на катання за спеціальними цінами.
    Пи.Си. Ми вже придбали :girl_flirt:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    і ми...і ми придбали :girl_haha:по 200 спусків кожному!!!!:girl_crazy::girl_in_love:
     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А в нас ще з минулого року залишились :girl_crazy::girl_crazy:

    Правда, лиж своїх нема :girl_sad:
     
  16. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Як та процедура з купівлею виглядає?Де?Скільки? іт.д.
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  18. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ми також щасливі власники декількох десятків спусків на Буковелі, придбаних минулого сезону, але Буковель не дуже люблю, люблю Тростян :girl_claping: Веб-камеру на Тростяні ще не підключили, тому метеоситуація наразі не відома. Знаю, що 23 жовтня на Тростяні мало відбутись прибирання схилів від сміття, як підготовка до сезону. Цікаво, як вони тепер то сміття будуть з під снігу вишпортувати?)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    на Тростяні вже сніг????
    не дивуйтеся, я з іншої планети (робота-робота-робота - нічого не в курсі)
    я ще з літа не переключилася.

    так, час за абонементами. і взагалі - добре, що нагадали вже - а то чоловік обіцяв нові лижі і лижні чоботи - треба вже нагадати, а то можна і не встигнути!
     
  20. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    урра!!!!!:girl_cray::girl_cray::girl_cray:який сніг за вікном!!!!їдем на лижі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapping::clapping::clapping::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::crazy::crazy::crazy::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2