Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Якщо чесно, я б не заморочувалась. Різні мікроорганізми присутні абсолюто у всіх. Він них ніяк не позбутися :). А от серйозні проблеми починаються коли всяких різних глистів забагато. Але до здорового імунітету глиста не вчепиться :) Тому для профілактики, я б не тільки дитині а і собі просто підіймала імунітет. Це здорове харчування, загартовування. Можна звісно і якусь гомеопатію попити, але це само по собі не поможе, це більше як ефект плацебо. Маю знайомого, який взимку в майці ходить, з мокрою головою в -25, і здоровий як кінь. Глистів не мав і не має, хоча регулярно "цілується" з дворовими коами :) :) :) А дехто кричить що його в маршрутці продує, і продуває, що саме смішне. Висновок - кращий лікар здоровий імунітет, а таблетки його між іншим убивають :sad:
    Якщо глисти є, їх вивести треба, а далі працювати з імунною системою
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    я маю знайому на вул. нечуя - левицького (?) здається. тоже планую до неї поїхати

    а ви скажіть - якшо в малого аскариди (це ше перевіримо), то всі вдома мусять лікуватись?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я в нас у Львові не бачила якщо чесно достойних рослинних препаратів від гельмінтів, свого часу тим цікавилась. Зато бачила в Чернівцях, то була настойка на кожурі (не листі) чорного горіха. То смерть глистам 100%:tanksmile: Але у Львові не бачила. Питала на Грушевського, там не було вже давно. Якщо ви ту штуку знайдете, її раджу купити. ЇЇ добре пити з Трічаткою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    мусять всі
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    наша інфекціоністка назначала "антипаразит" - в капсулах!!! і як то маю всунути дитині? пробувала на собі спочатку - без капсули гидота рідкісна...

    потім думала подаю насіння гарбузове, але ж то треба по 1 ст. натще (+ краще молоком запити) ... вони той стакан за день ледь з"їдають...

    Наторелло, дякую дуже за допис з порадами від Зубицької, спробую.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    а якщо на блендері молоко збити з насінням - може подати яко десерт?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Видно, любий і сказав...
    Я не знаю, завжди тільки "свіже" несу, але медсестра у садочку теж наголошувала. скільки часу то може зберігатись ( з вечора), от конкретно - не скажу, не пам"ятаю....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    тоді так - муж, свекруха, я і саша
    ну муж і свекруха можуть і вормілом. я так розумію - ні, бо годую
    правильно?
     
  9. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я для своєї малої брала в Зеленій аптеці (тій що на Нечуя Левицького) рослинні крапельки Гельмін. ... і ще якісь крапельки в комплексі були виписані. Зараз не можу пригадати назви.
    А сьогодні по радіо чула , що треба давати сік з зеленої прослойки кавуна (те що між шкіркою і червоною м"якоттю). Цей сік, казали, виводить не лише глисти, але й шлаки і пісок.
    Вам, поки годуєте грудьми, краще лишній раз не травитися. Підберіть собі щось натуральніше. А ще краще- порадьтесь з лікарем
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    вишні,гарбуз, суниці, сік капусти....то все добрі методи, але попробуй запхпти то в дитину, ще й зранку натощак.
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Мається на увазі, поспостерігати як дітки діляться іграшками, іжею і... глистами теж. 100% хоч одна дитина в групі їх має. А отже є небезпека для всіх інших. наскільки я чула - глисти дуужжже важко виявити... Якщо кал здається не в той період, як вони діляться - їх не видно. На рахунок аналізу крові - не знаю, не здавали. Чула, що можна виявити на апараті "оберон". Ми малому давали пропити препарат на травах, здається "Гельмітан", купували в аптеці Зубицьких на Франка. Чисто профілактично, не маючи точного діагнозу, бо "Оберону" малий злякався, а в калі ніц не виявили. Десь я в інтернеті стрічала якесь страшне відео про глисти, щось типу "кого мы кормим". Але дивитись не стала, забоялась. Знайомі зараз малу лікують, порозпитую, як взнали, чим борються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    на москалів зуби точе, хтілисьте казати?

    Он в таке повірю. Бо малий і справді нервовий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    а що воно таке? і де є?
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Та воно тепер багато де є, мало не на кожній зупинці оголошення висять... Оце мене й насторожує. Хоча багато хто із знайомих має позитивні відгуки. Черговий новітній метод діагностики. Там лише вдягаються навушники, нам розказували принцип дії, та не пам"ятаю. А ще наша сімейний лікар казала, що деякі види глистів діагностуються "По Фолю", але це трохи задовга процедура, як на наших шустриків...
    Ми взагалі тоді взялися до тих діагностик, бо Андрій, власне, кахикав, а ще періодично мав рвоту без усіляких видимих причин. То все пройшло, але чи завдяки тому гельмінтану, чи просто з часом - не знаю. В малого тоді якраз був період адаптації в дитсадку, тому причини могли бути найрізноманітніші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. marianna

    marianna Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Ми малому давали пропити препарат на травах, здається "Гельмітан"

    Гельмiн

    Helmin внутрішнє

    Засіб з лікарських рослин Гельмiн має специфiчну протигельмiнтну дiю (порушує ферментативнi системи паразитiв, що призводить до їх знищення). Засiб має широкий спектр дiї — впливає на аскарид, гострикiв, лямблiй та iнших гельмінтiв. Дiя Гельмiну поширюється на дорослих паразитiв та їх личинки. Гельмiн також пiдсилює органiзм, змiцнює його захиснi сили для боротьби з паразитами.

    Показання до застосування

    1. Гельмiнтнi iнвазiї дiтей i дорослих, а також домашнiх тварин (доза залежно вiд ваги).

    2. Лямбліозні холецистити (у поєднанні з Гепахолом–3 і Гастротоном).

    3. Аденоїди, запалення і потовщення слизової оболонки внаслідок гельмінтних інвазій.

    4. Комплексне лікування сальмонелльозів.

    СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ

    По 5 крапель (для дiтей по 1–3 краплi залежно вiд вiку) з двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15–30 хв. перед вживанням їжi та четвертий раз на нiч.

    Для бiльш ефективного позбавлення вiд гострикiв потрiбно на нiч робити молочнi клiзмочки з часником (1 зубок часнику подрiбнити, настояти 20 хв. на 1 склянцi молока, процiдити). На нiч вставити в анальний отвiр тампон, змащений вазелiном. Дотримуватись правил гiгiєни: пiдмивати дитину i змащувати навколо анального отвору вазелiном. Пiд час лiкування вживати якомога менше солодощiв, міняти й прасувати білизну, мити руки.

    Протипоказання та побiчна дiя. Немає.

    УМОВИ ТА ТЕРМIН ЗБЕРIГАННЯ

    Зберiгається за звичайних умов до дати, зазначеної на етикетцi.

    Поява осаду на днi пляшечки не впливає на якiсть лiкiв.

    Перед вживанням збовтувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    О,точно, воно. Ми тоді всі пропили, трохи неприємний смак, але малий приймав. Правда, клізмочки не робили, тампони не ставили, білизну прасувала лише при заміні, хоча міняли часто (відвикали від памперсів).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Памятаю як була маленька і мала здається тігострики, бо то вони такі маленьки і через задній прохід вилазятьстаями, фу ужас. Що мені тоді тільки не робили і ті клізми, і сиділа на горшку змолоком і часником, і таблетки, і пила натщесерце сік з цибулі - бяка (уявляю якщо зараз для профілактики попити її, і з таким запахом в маршрутку), і нафту чисту з цукром, і затикали "дзюрку" взаді ватою змоченою в розчині вода+оцет, що тоді помогло не памятаю, лише памятаю дискомфорт і неприємність тих госриків відчуття як вони по тобі лазять. Боже мій мені шкода тих діточок лікуйте чим можете, але виведіть з них ту гадость. А нарахунок нас, то що буде дієвіше, тільки не таблетки? Як ви думаєте допоможуть нам дорослим народні методи? Глисти ж в нас у всіх є, як і де краще зробити ті аналізи? Мені здається, що 70% болячок наших від них.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я почитала цю темку, і собі дкмаю, малий теж мав поганий апетит, зовсім нічого не їв, якщо в нього є гострики (бо від піску не вбережеш і взагалі то як рекламі що вони є всюди така бридка реклама), то що робити нам дорослим тим більше я годую груддю. Ще з тими аналізами які мало що толком показують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Вчора на ніч читала цю тему і мені та вся гадість снилася...бррр.Теж хочу взнати якийсь спосіб позбавитись (напевне теж є-аналізи не виявили)Але щось Вормілом і іншими хімікатами лячно-дуже вже токсичні.,колись малій дали,то 2 місяці після того вормілу апетит був на "0".
    Попробую гельмінтан(спочатку на собі випробую).
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А ще ми купували а Зеленій аптеці на Руській якийсь препарат на МЕДОВІЙ основі, то нам там же і порадили. Тільки мені здається, що він був не конкретно від глистів, а і від глистів теж. А от від склерозу ми нічого не купували, тому як воно зветься - не пам"ятаю:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 3