Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Нас прописували від гостриків Пірантел, випити одну таблетку (можна пожувати, як мала дитина), а другу через тиждень чи два.
    Вони теж токсичні? Бо ніби малий почувався нормально, їв добре...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Дороге було? [​IMG]
    Не заощаджуйте на здоров'ї, купуйте й від склерозу, раз мучить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Нєееее.... просто забула, що в мене склероз - склероз все ж таки!!:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  4. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Воно може і все, але токсичне яке... Його треба пити у комплексі з абсорбентами(вугілля, ентеросгель) і пробіотиками(лінекс і т.п). Краще дитині давати час від часу щось для профілактики, як писали вже насіння горбуза, полин... тим більше якщо відвідує дит.садок, хоча і так не вбережеш. Моя бабця і мама постійно переконують мене щодо полину, ну але в розумних межах, бо він вважається з тих трав які мають яд(я не сильний травник щоб конкретно прокоментувати). На свята святять різне зілля (там є і полин, чебрець, калина ну і купа всього), то священник казав щоб те зілля не святити для того щоб просто посвятити а заварювати різні чайочки для пиття, діткам маленьким в ванну запарювати. Цікаво дізнатися за ті краплі з полину де продаються. Моя сусідка купувала якісь таблетки з полину в зеленій аптеці на Руській. Знайома лікарка казала, що колись давали нафту нюхати, щоб глисти через рот не вилазили коли їх "гнати".
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Хелен Филдинг "Дневник Бриджит Джонс"

    "Том предположил, что, может быть, у меня солитер. Чтобы избавиться от него, надо держать передо ртом миску с теплым молоком и карандаш. (Солитеры явно любят теплое молоко. Они его обожают.) Нужно открыть рот. И когда появится голова солитера, надо аккуратно намотать его всего на карандаш":girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_mad::girl_mad::girl_mad::girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Це жахливо!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    :8: :bad: фіііііі...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Та ну!!! Це всього лиш цитата з художньої книги, зовсім несерйозної!! Просто та нафта навіяла... Це ж так, погигикати. А знаєте, що там далі?
    "Слушай, - сказала я Тому. - Єтот червяк остается. Я люблю своего нового солитера. Я не только похудела, я к тому же больше не хочу курить и хлестать вино"
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Абсолютно згідна!! Але якщо ви бачили або читали "Щоденник Бріджит Джонс" то воно не більше фііі, ніж та нафта, яку треба пити. Це вже певно офффтоп, але хтіла вам настрій підняти, та ще щоб ви всіляких таких рецептів не слухали. Певно треба переходити в тему "чого я бриджуся"?:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Бачите навіть в книжках таке пишуть значить колись таке практикували (не пили нафту!!!). На сьогоднішній день звичайно з цим не хоче ніхто бавитись тому і дають Ворміл і т.п. Але я все таки прихильник народної медицини (на рахунок нафти незнаю, тяжко собі уявити таку ситуацію), хіба вже годі дати раду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Солітера ні в якому разі не можна намотувати,він має сам вилізти!!! Якщо мотати то голова залишиться і з часом він знову наросте до 17 метрів.
    Від глистів зараз є так звані прозери-пророщі зерна злаків. точно не хімія!!!
    До речі,поки дитинка ГВ до неї глисти не вчіпляться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    справді??? ого
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Уявіть собі яка сила мамине молочко.
    А профілактику необхідно постійно проводити,бо яйця глистів є в повітрі.
    А в кого домашні котики песики,пташки то і тваринкам паралельно!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    я згадала бабусин метод. Я вже неодноразово говорила шо моя бабуся знала все на світі.
    Так от, коли я і мій двоюрідний брат були маленькими, а мешкали ми всі разом, то вона нам робила "порошок для дорослих". Так вона називала то шо нам давала. Адже всі дітки хочуть вирости і вона аби ми їли ту гадость придумала нам цілу казкову історію.
    Вона брала зернята гарбуза + зернята кавуна, молола на кафемолці і давала нам зранку по столовій, а інколи і по дві столових ложки того порошку. Для того аби "швидше рости" ми запивали то ту радість молоком. Глистів не мали поки бабуся була жива. І в піску бавилися і з вуличними песиками-котиками "цілувалися", і з іншими дітками бавилися і ніц нам не було страшно. Тиждень пили, тиждень не пили.
     
    • Подобається Подобається x 11
  15. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Дівчата, мені здається, що я десь зустрічала інформацію про те, що коли виводиш глисти, не можна пити молока, бо воно їх "зцілює", але не знаю чи то про всі глисти, чи тільки якийсь конкретно вид.

    Може хто знає чи може вказувати на глисти посилений апетит. Я останні кілька днів в шоці, дитина вічно голодна. От сьогодні зранку з`їла кукурудзяну кашу, за півгодини 1,5 сирничка, перед обідом чай з печивом і після того добру порцію бульби, а кладу її спати, вона каже "хочу їсти":8: Але вона і вагу від того набирає, тобто видно, що добре їсть, та дивує як в дитину стільки вміщується?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    молоко дійсно зцілює глисти, у тому випадку якщо його пити без насіння. Тобто якщо є глисти, а ви про них не знаєте і варите дитині кашки на молочці, даєте молочка з булочкою і т.д., то глисти мають просто рай і щастя від запропонованого їм раціону. А вот молоко у комплекті з помеленим насінням гарбуза і кавуна перетворюється для них на страшну трутку... головне правильно давати, щоб дійсно через рот не почали втікати (знаю такий випадок... фє)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Розповім, як я малій глисти виводила. Почалося все з болю в животі, який все частішав і сильнішав. Одного разу був сильний приступ, аж їхали на Орлика з підозрою на апендицит. Дитина була бліда, поганий апетит (на солодке - хороший). Ми здавали кал на Орлика (обов"язково мусить бути свіжий кал - щоб з моменту, як дитина покакала, пройшло на більше півгодини до занесення калу на аналіз). Аналіз калу показав аскариди. Ми приймали гельмінокс-сироп по інструкції і після того - артемізин (продається в "Зеленій аптеці" по вул. Руській). Болі зняло як рукою. Тепер приймаємо біотроф 11 (така мазючка з трав на меду, виглядає як густий травяний мед), чекаємо, поки мала покакає зранку, щоб зробити контрольний аналіз калу - поздихали ті гади чи ні. Ще робили там же на Орлика аналіз на лямблії - кров з вени, коштувало 70 грн. Лямблій в нас не виявили.
     
    • Подобається Подобається x 12
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    О Боже, невже то дійсно так? Взагалі-то коли я цитувала Бр.Джонс, я думала, то жарт такий в книзі, ніхто і не сприйме серйозно... Тому й запам"ятала те, як якусь вигадану маячню з книжки...:girl_sad::girl_sad::girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    я з іронією, бо їмо цицю без перестанку з народження, але ось поналазило
    то певно ачєрєдной міф))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Міф бо я коли ще годувала груддю, ми поїхала в село до моєї бабці малий якраз повзав і добре все тягнув до рота, коли приїхали до Львова і він мені ще тоді какав в горшок побачила сама гострика, то чуть не впала, дала пірантел в суспензії, через 2 тижні знов, там доза невелика і малий себе нормально почував. але треба брати польський препарат, не індію
     
    • Подобається Подобається x 1