Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Підкажіть хтось мені будь ласка.
    Я маю велику підозру, що в малого є глисти.
    Навіть бачила раз в калі.
    Потім трохи ми лікувались.
    Потім він приймав аб і ми не лікувались.
    Здали - аналіз - не виявлено.Здавали у поліклініці.
    Але він скрипить зубами.
    Хочу спробувати здати у Сінево. Який вибрати правильно аналіз?Бо там різні і я не можу зрозуміти.
     
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Хто давав дітям Пірантел? Як результат і реакція організму?

    ---------- Додано в 14:08 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

    ЩО серйозно і таке буває?7????
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я давала, польський, реакції якоїсь особливої не було, трохи скаржився, що животик болить і його "укачує". Ми всі приймали також - то дорослим нічого.
     
  4. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Давала польський, реакції як такої не спостерігала, тільки на наступний день, мала трохи вередлива буда. Але можливо то і спека трохи впливає.
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Аналіз КАЛУ на яйця гельмінтів і цисти найпростіших + аналіз КАЛУ методом ПЦР на лямблії.
    Якщо аналіз КАЛУ на лямблії методом ПЦР- від"ємний, то лямблій немає. А якщо аналіз калу (звичайний) на яйця глистів нічого не показує, то його треба повторити ще 2 рази з інтервалом в 5-7 днів.
     
  6. Tyulpana

    Tyulpana New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Привіт. Сьогодні ввечері в горшку своєї малечі в сечі побачила більше 10 малесеньких червячків. ..незнаю куди звертатись який аналіз робити...???
     
  7. lann

    lann Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Дівчатка, хто здавав аналізи на глисти в центрі св. Параскеви? Скільки це коштує? Чи виявлять з першого разу? Бо я здавала аналізи малої у Синево раз 5. Кожного разу "нічого не виявлено". Моїй малечі півтора роки. Дуже любить бавитися в пісочниці. Інколи пхає руки до рота. Тому я думаю що глисти маємо. Чому ж аналізи не показують? Ще наша педіатр каже, що скоріш за все мала має глисти, бо нічого не хоче їсти. І каже здавати ще. Незнаю що й робити.
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member


    Коліжанка моя здавала в п"ятницю. 3 види глистів 350грн.
    Каже, що лікар по симптомах сам порадив які глисти визначати.
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Знайшли в старшого гострики.
    Лікарка приписала Вермокс.
    Як ви їх виводили?
     
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    не знаю чи правда, але одна лікарка мені сказала , що гострики не треба виводити, вони живуть лише 40 днів, потім пропадають самі.

    ---------- Додано в 08:33 ---------- Попередній допис був написаний в 08:30 ----------

    для чого платити такі гроші , поїдьте на Коновальця,1. взяли в дитини мазок і за 10 хв. результат готовий.
     
  11. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Пірантел пили, з повтором.
    А взагалі при гостриках треба забезпечити повну чистоту і гігієну, бо якщо за 3-4 тижні не буде повторного зараження вони самі свій життєвий цикл доживуть і (так сказати) вимруть. Нігті підстигати, руки мити сто разів, не чухати ... Саме гірше тут, що гострики свої яйця відкладають в прямій кишці, в попці (анусі) і звідси йде чесання того місця дитиною (переважно це в ночі), потім дитина і в рот (руками) може занести собі яйця знову (тобто йде повторне зараження). Таким чином оте лікування затягується та то все можна проконтролювати. Ще вони не люблять часнику, але чи кожна дитина зможе його їсти - ???
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Мене дуже цікавить, чи в дітей до року бувають глисти, чи менший може заразитися гостриками.
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    візьми малого памперс і завези на Коновальця 1, через 10хв. будеш мати результат.
     
  14. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А можна і мені номер?
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    написала в карму
     
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    мені також будь ласка:)
     
  17. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Дівчата, допоможіть розібратись. То в нас є паразити чи немає?Якщо немає антитіл, то ми або зараз хворіємо або ніколи не хворіли?
    Порадьте до кого можна результати віднести.


    Toxocara canis, антитела IgG 0.325 R менее 0.85 - отрицательный результат
    от 0.85 до 1.15 - сомнительный результат
    более 1.15 - положительный результат

    Аскарида, антитела IgG 0.489 R менее 0.85 - отрицательный результат
    от 0.85 до 1.15 - сомнительный результат
    более 1.15 - положительный результат

    Opisthorchis felineus, антитела суммарные 0.1 Индекс Менее 0.9 – отрицательный результат
    от 0.9 до 1.1 – сомнительный результат
    Более 1.1 – положительный результат

    Giardia (лямблия), антитела суммарные 0.13 Индекс Менее 0.9 - отрицательный результат
    от 0.9 до 1.1 - сомнительный результат
    Более 1.1 - положительный результат
     
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    У Вас всюди від'ємні результати. Глистів за цими аналізами немає. І сенсу до лікаря їхати теж.
     
  19. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Як на мене, то гостриків можна позбутися і без хімії.
    щоденно змінювали постільну білизну, також необхідно кожного дня (поки не переконаєтеся, що позбулися паразитів) міняти дитячу піжаму після спання, трусики обов"язково прасувати з обох сторін, ну і само-сасобою гігієна.
     
  20. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    У мене декілька років тому була підозра на аскариди, лікар срямував на аналіз на антитіла до 6 гельмінтів. Здавала двічі у Синево, але результат був від'ємний. Результат калу однак таки підтвердив, що аскариди були. Тепер на антитіла не роблю ніколи. Цікаво лише, чи це у Синево недобре зробили, чи так буває, що антитіла не виробилися.