Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Розкажу ситуацію.
    Я робила ті антитіла собі.
    Малому перед тим робила аналіз калу, нічого не показало.
    Малий не дасть здати кров, в нас на то дуже тяжко все. Я вирішила здати сама.
    Чому підозра в мене - апетит поганий, чухає дупу і каже кака. + Кашляє, типу в горлишку щось стало. Я вроді не маю, бо вони не в мене ні в нього не візуалізуються. Я звичайно в себе не можу розгледіти.Але якось так. І може в мене вже параноя, але мені здається, що вони в мене є, бо мені не комфортно, нічого не чухається, нічого.
    Ще піду віднесу на Коновальця. Просто була в Сінево для іншого аналізу і вже вирішила здати.
    Щодо мене, в мене обличчя в прищах. І в мене то постійно. Не було лише як була вагітна. Казали, що може бути від глистів.
     
  2. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Колись від глистів пила для профілактики Декаріс, порадила мені одна лікарка. Щось маю підозру що знову треба пропити, бо вранці кашель з'явився, маю підозру що це глисти. А на Коновальця, де саме можна обстежитись?
     
  3. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я влітку випила Декаріс.
    Потім 2 рази пила той поганий Ворміл.
    Тепер пємо ліки з аптеки Зубицьких.
    В мене кашлю немає, але так тяжко вранці дихати. Ніби я курю і мені тяжко в легенях.

    ---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    Щодо Коновальця, форумлянка Танчик має контакти лаборанта.
    Мушу також просити номер ще раз.
    Я скриньку чистила і видалила усі повідомлення.
     
  4. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Власне мене нічого не турбує, тільки кашель, але він такий сильний, прямо "рвотний" і кожного ранку, спочатку думала щось вірусне, тепер думаю, що мабуть глисти.
     
  5. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    В мене в малоі буди глисти,і тепер знов одне яйце виявили...і доречі,кажуть якшо плпа чухається то можуть бути гострики!...а,і ще про кров- коли Марта мала конкретні аскариди,то ми зробили аналіз крові і калу,то в крові нічого не виявили,а в калі були!

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  6. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Декаріс зараз не рекомендують приймати, тим більше не підтвердивши наявність глистів. Препарат цей дуже токсичний, призначають в основному препарати, де діюча речовина - альбендазол. При аскаридах ранковий кашель дуже часто виникає.
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А в нас цього року взагалі весело. Літом мали аскариди, у вересні - лямблії, а тепер мала каже, що попа стала чухатися, підозрюю гострики... З завтрашнього дня знову починаємо по новій здавати аналізи... Я вже фігію з того всього... (((
    Ну і пару разів казала, що ніби якась мокрота в горлі і не може її відкашляти, хоча кашлю ніякого не було взагалі. То може бути від глистів? Перед тим, як заснути, крутиться. І сьогодні в горлі почало дерти (не знаю, чи то горло захворіло через морозиво, яке вчора з"їла, чи то від глистюків)...
     
  8. maUra

    maUra New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я давала таблетки Артимізин.Лікар виписала.Купляла в Зеленій аптеці.Вона знаходиться у подвірі поліклініки,що напроти пам"ятника Федорову.Таблетки на основі трав,містить полин.Лікарка казала ,що можна навіть для профілактики давати,якщо дитина садочкова.І не треба давати хімію.Мой всі подруги тепер дають дітям
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Тобто окрім от того,що я написала,
    Дівчата, допоможіть розібратись. То в нас є паразити чи немає?Якщо немає антитіл, то ми або зараз хворіємо або ніколи не хворіли?
    Порадьте до кого можна результати віднести.


    Toxocara canis, антитела IgG 0.325 R менее 0.85 - отрицательный результат
    от 0.85 до 1.15 - сомнительный результат
    более 1.15 - положительный результат

    Аскарида, антитела IgG 0.489 R менее 0.85 - отрицательный результат
    от 0.85 до 1.15 - сомнительный результат
    более 1.15 - положительный результат

    Opisthorchis felineus, антитела суммарные 0.1 Индекс Менее 0.9 – отрицательный результат
    от 0.9 до 1.1 – сомнительный результат
    Более 1.1 – положительный результат

    Giardia (лямблия), антитела суммарные 0.13 Индекс Менее 0.9 - отрицательный результат
    от 0.9 до 1.1 - сомнительный результат
    Более 1.1 - положительный результат
    можуть бути гострики ще?
     
  10. maUra

    maUra New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Колись дивилася предачу Коморовського.То він казав глисти треба шукати тільки в калі,а аналізи по крові,то тільки спосіб заробляння грошей.Згадайте себе ,коли були малими,по крові ніхто не шукав,бо і методики не було такої,а тепер сі підряд скеровують на аналізи глистів по крові.В малого пекли дуже очі,ми пішли до окуліста,і вона скерувала ....здати аналізи на глисти.Бо вони можуть проникати в око і тд.і тп.Саме краще підійти в звичайну поліклініку,в лабораторію до тої лаборантки,що робить аналіз калу.Дати їй 20 гр.і вона добре все гляне.І гроші з економите і нерви
     
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Glasses, гострики можуть бути. Щодо них, то шкребки здавати треба.
    А от на рахунок того, що було колись і зараз. То колись багато чого не було. І аналізів, і мабуть і хворіб окремих і так далі. А з глистами, то стара аскариди яйця може вже не відкладати, тоді може показати лише аналіз крові. Як на мене, то ці методи просто доповнюють один одного.
    Особисто для себе для перевірки собі чи дітям здаємо кал. Коли в калі не має, але підозри ще ж, то здаємо ще кров.
     
  12. zolotusyk

    zolotusyk New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    В моєї малечі вже вдруге з'являється заїда на тому самому місці, це також признак глистів?
     
  13. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Підкажіть, де, окрім міської поліклініки, можна здати аналіз калу на глисти? Може якісь приватні лабораторії? (Здавали в поліклініці,нічого не виявили, хочу ще десь здати, щоб бути впевненою в результаті).

    Надіслано від мого Lenovo S650, використовуючи Tapatalk
     
  14. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Що рекомендують лікарі приймати при Аскаридах?
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Нам знайшли в ОХМАДИТі, в Синево здавали кров і кал - всьо чисто, в поліклініці - певна річ не знайшли. десь ще на Промисловій здається добре роблять, але точно не знаю адреси.


    ми пили Зентел, але то тре всій родині гуртом пропити курс:)
     
  16. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Аскарида не є контактним гельмінтом, не треба приймати лікування всім членам сім'ї!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    не сперечатимусь, але лікар нам сказала, через те, що ми відпочивали разом - то могли мати спільний "продукт" зараження,тому ми пропили теж курс таблеток.
     
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Власне, працюю з дітьми, і профілактика мені потрібна, щось раніше не звертала на це уваги, минулого року пропила Декаріс, але чула багато про цей препарат, як позитивного так і негативного, тому не спішу його купляти знову. Ми разом з чоловіком його пропили, то ходили, як причмелені. Зараз хочу сама щось пропити, для профілактики і не тільки, бо думаю той вранішній кашель це перший признак.
    Ще скажіть, як ви пили Зентел? це так само, як Декаріс - раз, а потім через два тижні контрольний?
     
  19. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А може варто здати аналіз? Це ж конкретна хімія. Та й для профілактики по одному, при різних глистах по різному може бути. А для профілактики то вже краще артимізин ( не пам'ятаю як правильно, той що на травах).

    ---------- Додано в 10:55 ---------- Попередній допис був написаний в 10:52 ----------

    А вранішній кашель може мати і інші причини.
     
  20. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    і шкряботіння зубами?