Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Останнє редагування: 18 Березень 2015
  2. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Подруга давала від аскарид дитині Пірантел (раз, а через два тижні повторно). До того дитина мала закрепи і висипи. То здавалось, що помогло, висипка значно зменшилась. А потім повторно здавали аналіз, а там далі аскариди.
     
  3. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Ми наразі купили Антипаразит, для нас то поки найкращий варіант, бо в складі тільки рослинні компоненти, але його треба пити всім в сім’ї, місяць, а то і довше, даю малій старшій поки примусово, розвожу з водою, сама не хоче- пахне часником дуже, а менша п’є сама.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    " При гостриках зішкріб на ентеробіоз часто буває хибнонегативним, самки гостриків не кожен день виповзає із кишечника для відкладання яєць, і ймовірність своєчасного виявлення такого гельмінтозу не велика. Лише при масивному зараженні і тривалої реінвазії одноразовий зішкріб може виявити гостриків. Тому при підозрі на энетеробіоз рекомендується проводити численні зіскрібки, як мінімум 3 через день і ще через 2 тижні." --
     
  5. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Чула, що Ворміл тепер дуже сильно підробляють :girl_in_dreams:
    Взяла малому Зентел, (діюча речовина та сама)
    Сьогодні спробую дати ввечері, а в неділю почну давати Атоксіл
    Треба день після ліків зробити перерву, щоби препарат добре всі паразити і глисти "повбивав", а тоді вже чистити сам кишечник від тої "зарази" :girl_yes2:
     
  6. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    в мене була така біда як аскариди , буквально кілька місяців тому...страшенно лізло волосся і нігті були просто жаааах....здала аналізи і виявилось шо у мене є "колєги":girl_nea:(((( виписала мені лікарка декарис, дві таблетки - 1 шт одного дня, а іншу через 48 годин,тобто через день.. і тепер всьо в порядку..))))
     
  7. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Скреготіння зубами вночі - показник глистів чи все ж таки бруксизм? мій малий вже з місяць - півтора, то буває щоночі, то буває з перервами страшенно скрегоче вночі..апетит зараз погіршився і темно під очима - але він після вітрянки..от думаю, чи то починати ту панацею здавання калу 7 -10 раз, крові та мазків з дупці, чи самій дати йому для проіфлактики Ворміл чи Пірантел?
     
  8. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    без явного виявлення глистів не давайте, то ж токсичне все.
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Скажіть, чи можна на 100% визначити за один раз лямбляії по калу? Чи варто здати кров? І порадьте ,де можна достовірно зробити аналізи на паразити.
     
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    На Коновальця,1 в поліклініці. Результат за 10 хвилин готовий
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    ще можна Альдазол, одну таблетку і через три тижні ще одну)
     
  12. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    я теж на Коовальця здавала аналізи...)
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То десь біля диспансеру та поліклініка?
     
  14. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    біля Політехнічного (скляний корпус), то і є той диспансер) здається)) DSCN2847-e2.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дівчата, маю халепу з аскаридами. Вже місяців два. Найстрашніше те, що відчуваю іх.
    Хто приймав декаріс? Чи виходили ті гади своім ходом і за скільки часу після прийому?
    В житті шаглик в рот не візьму!!! Немиту трускавку та суничку на дачі гамати любила. Тепер взагалі від однієі думки верне.
    Волосся теж між іншим жменями лізе. Але я то ще з післяродовою перебудовою повязувала.
    Жах. Я як в фільмі жахів живу.
     
  16. Kryhla

    Kryhla Member

    І в мене волосся лізе, а я все чекаю поки перестане - теж думала, що то після родів і ми на ГВ. Може дійсно причина в іншому.
    А щодо аскаридів, то я своєму старшому Пірантел давала. Результат був.
     
  17. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Дівчата, а що народні гарбузові методи від аскарид не дієві? Хочу для профілатки маламу подавати. Педіатр казала, що глистів варто після двох років гнати. Намагалась синочку здати аналіз на паразитарну панель- дві поштрикані ручки, і без результату, з того викрутаса ніц не крові не добули.
     
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Здавати
    Здавати кров на гельмінти - тупа трата грошей, вашого часу і дитячих нервів. Зумтрівшись хоч один раз за життя з гельмінтом, наш організм може вже назавжди залишити собі антитіла до нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Радила мені наша лікар і я багато де читала - пити зранку натщесерце шклянку води з розведеною 1ч.л. меду+1ч.л. лимонного соку. І виводить, і для профілактики - паразити не люблять кислого і жовтого. Так само допомагає морквний фреш і куркума.
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Сьогодні мені доктор видав наступне. Я, каже, вже не доживу, а ви може й застанете той час, коли люди перестануть гнати гельмінтів :) а житимуть з ними в мирі. Гельмінт ніколи не нашкодить господареві, а імунітет у людей, котрі є домівкою паразитів за останніми дослідженнями амер.вчених є напорядок вищим, ніж в безгельмінтних :)
    Ото дядько фанат своєі справи :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1