Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    а яка вартість? і чи потрібно натщесерце здавати? це лабораторія? до кого там звертатися?
     
  2. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    безкоштовно! Приходите до будь-якого лікаря (в реєстратурі направлять) і лікар виписує направлення в лабораторію , де беруть мазки. Все уже оперативно робиться
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    а ще гіркого - полин наприклад. Теж лізуть дай боже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дуже мене застерігав інфекціоніст від профілактичних заходів діткам. Нарікав на педіатрів теперішніх і терапевтів через іх бездумне призначення антигельмінтних засобів. Наголршував, що це страшна отрава особливо для дитячого організму. Той самий ентеробіоз не потребує ніякоі трутки.
    Найкраща профілактика - дотримання санітарних норм . Миття ягід, фруктів, достатня термічна обробка мяса (свинини).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    І я підтримую - препарати аптечні - то є бомба сповільненої дії, яка руйнує організм зсередини.
    По темі, в серпні в моєї меншої ми виявили гельміінти, і не прості, а аскариди. Боролись ми 2 з половиною місяці. Реально допомогла Олія чорного кмину, давала три рази в день по чайній ложечці, плюс сік гарбуза і насіння гарбуза. нехай не швидко, проте безслідно)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в мого малого було багато гостриків. ну то стандартно для дітей, аналіз не тре здавати - все на ліцо. так моя дитина криком кричала за медом, я мусила контролювати кількість. в будь-який час, ледве зранку продерши очі - вже мед. з"їв десь пів л меду за весь час. можу сказати, що гостриків суттєво поменшало)))) бо всі традиційні і не дуже симптоми пройшли. і тільки опісля я вже прочитала про мед і глисти
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А як відчули що допомогло? Перездали аналізи?
    І де ту олійку купували?
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Що то за дохтор? Я з ним 100% погоджуюсь.
     
  9. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Я також колись читала про цю олію, а зараз Ви нагадали. А можна конкретніше - де купували? давали в чистому вигляді? і яка вона на смак?
     
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Гострики живуть максимум місяць. Просте дотримання гігієни - все, що потрібно, щоб іх позбутись.
    @Fleshka , то наш місцевий інфекціоніст.
    Аскариди теж впринципі не такі вже й страшні. Життєвий цикл цих червів нк перевищує року. Багато хто навіть і не підозрює, що у нього паразитують аскариди. Є дані, що люди, котрі мають іх не хворіють на хронічний коліт. Бо аскариди тримають імунітет людський постійно в тонусі. Максимум рік, і паразит вас покине :) .
    Досить небезпечними є ціп'яки. Вони виідають господаря з середини. Але не такі вже й часті випадки зараження ними.
    Мій інфекціоніст взагалі переконаний, що в майбцтньому людство житиме з аскаридами :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ага, я читала) але, в нас в той період якраз не виходило, замість мила були вологі серветки і дуже багато різних людних місць. то тривало майже 4міс. так що дитина викручувалася як могла.
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    То ще від дитини залежить, моя старша з аскаридами і не зауважувала їх, а менша просто стогнала від зуду, то робити щось мусили. Олію я купувала в аптеці, ще побачила в магасині Смак життя є свіжовидавлена, олія без особливого смаку, така масна)))))
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    О, це про мене. Мене не зуд мучив, а рух. Бррррр....
    Бачили, як вони вийшли?
     
  14. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    При лікуванні декарісом препатат паралізує їх,
    Бажано за два тижні повторити. Але декаріс діє тільки на дозрілі форми, а на личинки які можуть бути в тканинах він не діє. Тому доцільно повторити за якийсь період часу знову.
    Але з практики - досить непоганий ефект.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Маю надію, що личинок в мені нема :) повторювати не буду. Я вже й так себе альбендазолом затравила. Років 5 точно в себе життя вкрала.
     
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    А що там писало?
     
  17. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    а якщо просто принести аналіз в коробочці, то візьмуть? Хотіла б себе та дітей перевірити на глисти, але не гострики, а щось серйозніше.
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну так гостриків шукають. мазок інформативніше на серйозні форми, здаєтьсяя
     
  19. рижик

    рижик Well-Known Member

    На Коновальця йдете на 3 поверх в лаболаторію, я ходила без скерування. Кал має бути свіжий, взятий в трьох місцях, бажано в баночці, яка продається в аптеці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    та ну, мазок - це аналіз на ентеробіоз, а на виявлення більш серйозніших гельмінтів (аскариди, волосоголовців, ціп"яків і т.п.) здають кал (протягом кількох разів, якщо в перший раз не виявлено).
    --- дописи об"єднано, 25 Листопад 2015 ---
    рижик,