Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. рижик

    рижик Well-Known Member

    Чекати десь годину, ну а свіжим - я малу будила швидше, давала випити горня води і вона шось там собі пригала,присідала і процес пішов.
     
  2. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    тобто, я правильно зрозуміла, на Коновальця не беруть кров на виявлення глистів, там лабораторія спеціалізується лише по мазках і каллу?
     
  3. рижик

    рижик Well-Known Member

    Я не знаю за кров, бо носила лише кал. Кров здавала в Медісі і завтра знов йду здавати, щоб виключити токсоплазмоз. На Коновальця, я маю на увазі у Вендиспансері
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Ми ще в процесі вигнання гостриків, але за одне я їм можу сказати дякую, такої чистоти як зараз у моїй хаті певно ще не було. Відсутність інтернету порівняно з гостриками істотно програє у ефективності:girl_crazy:. Вже кілька днів я у постійному двіжі як електровіник - міняю постіль, прасую, пилосошу, обробляю пароочисником - підлогу, дивани, м"які іграшки (частину сховала поки-що), фіранки попрала і все рівно мені всюди ті яйця ввижаються - бо ми ще не всі "чисті" і все повторюю по колу, ну окрім фіранок :girl_crazy:. Дуже не хотілось би повторного зараження. Зараз діти встають я їх зразу в ванну, роздягаю коли вже стоять в ванні. Бо то все ж розсипається - якщо одна самка відкладає 11000 яець то вона ж не одна відкладає їх. А у нас ще коли ми не знали що є гострики, старша зранку перед підмиванням могла роздягтись, потрясти труселями по дорозі до ванної, пострибати гола, а молодша гонорово сама знімала нічний памперс і несла в смітник потрясуючи ним. Короче це ужас я так розумію у нас в хаті воно було усюди! Ну може з підлоги пилососом і забиралось а от з м"яких меблів/іграшок... Я навіть собі нігті під ноль підстригла ))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    @Ahaha, мені навіть страшно подумати, що ви б з аскаридами робили :) хоча аскарид вигнати лекше.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    @Женічка )) ну з аскаридами простіше це ж не контактний гельмінтоз, але приходилось стикатись і не так то легко було позбутись, мене 3 ворміла не взяло! А фітоглистоцид пропила курс як на упаковці, то помогло.
     
  7. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Виникло у мене питання. Старшій давала фітоглистоцид а потім все-таки дала альбендазол, як виписала дерматолог. Наш педіатр радила пробувати вивести підвищеною гігієною плюс фітопрепарати. Та у старшої ефект був ніякий майже, щось там дохло бо виникали висипання але в калі я не бачила нікого. А от у молодшої лізли дохлі і багато. Коли дала старшій альбендазол у неї видно від того, що масово гинули гострики, така вилізла висипка, при тому що дала під прикриттям супрастину, що ми аж перелякалися і пильнували її півночі поки не почало сходити. Будили її вночі і давали біле вугілля. До речі то є дуже важливо бо не знати яка сильна інвазія і в нашому випадку я так зглупила і поспішила з альбендазолом(( а треба було пару днів до прийому альбендазолу давати, щоб в кишечнику сорбент вже був і міг прийняти на себе частину удару. На наступний день вийшло стільки тих паразитів що ну! Питання полягає ось в чому. То точно молодшій помагає фітоглистоцид чи то вони від старості помирають, бо вже більше тижня лізуть і лізуть, а я вже більше не можу. я не знаю що гірше альбендазол і його токсична дія чи токсична мама зі здвігом по фазі... Що порадите мені, дівчата? Набратися терпіння чи таки альбендазол дати ( 4 роки малій). Дивлюсь на неї синці під очима, думаю у неї то вже давно і цистит у неї був від того скорше за все і так хочу щоб то швидше минуло. Старша до слова змінилась на очах навіть більш слухняна стала, посвіжішала якось на обличчі.
     
  8. Diana

    Diana мрійниця

    думаю ні, від ліків)))
    я чогось інтуїтивно також місяць тому дала 1 табл. альдазолу, бо вже 2 роки не робила профілактики, хоча симптомів різких не було, хіба загострення алергії, але то у нас все прогресує на зиму. Через 3 тижні щераз дала 1 табл. і от мені після лікування телефонують із школи що у малої виявили гострики:girl_cray:
    Але як то може бути якщо ми профілактично пролікували - або ліки не подіяли або вони підробка. Одним словом вчора дала пірантел Французький.
    що то таке? та де воно продається?
     
  9. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    я теж схиляюсь до того, але щось дуже довго вже вони помагають )) Може то і добре з однієї сторони що поступово гинуть, але з другої... спірне це питання, дала б альдазол може б вже було позаду, і організм очистився би від того всього.
    А ви лікувались усі? Чи давали тільки дитині? Не хочу Вас засмучувати, але скоріш за все, гострики є у всіх, хто з вами проживає. А яйця теж розносяться по всій хаті. Без гігієнічних міроприємств по ліквідації яєць гостриків, вивести їх просто неможливо. Дехто каже, що достатньо постіль і білизну прогладити, але читала на русмедсервері отаке
    Тому варто запастись терпінням...
    Це такі капсулки на основі трав, українського виробника, і продаються вони в багатьох аптеках. Але я не знаю тепер після того всього чи варто було з ними експериментувати. Може такі речі краще для профілактики повторного зараження З однієї сторони хочеться дитині як краще, щоб менш токсичне. Але ніж ото балуватись, можна було одномоментно всім прийняти і мати спокій. Бо вийшло так, ми з чоловіком прийняли в один день, старша прийняла через два дні, а молодша до сих пір напевно заразна, от і виходить, що всі мої прибирання до одного місця. Бо навіть якщо я її підмиваю зранку, і кілька раз на день нічого не заважає вилізти тим гадам і під вечір, а потім вона йде на горщик сама роздягається розносить на ногах по всій хаті. Тому важливо лікуватись усім одночасно. Я думаю все з альдазолом було нормально, хоча буває, що одноразового прийому не вистачає - читала таке буває. Завтра починаємо здавати мазки - побачимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Така іноформація по гостриками
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дівчат, а ви собі уявляєте, скільки років життя втратите, випивши ті всі рекомендовані дози?
    Про гостриків. Я вчилась у Львові на післядипломній вже після 25 років. Кожного разу, коли іздила маршрутками на сесію, харчувалась поза домом, відчувала, що з'являлись гострики. І кожного разу вони зникали самі собою!!!
     
  12. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Та я просто поділилась статтею, як рекомендують в штатах. Я думаю це продиктовано тим, що яйця при сприятливих умовах життєзнатні 20 діб (дані теж з американських статей). Я би наприклад обмежилась двома дозами... Бо ніби вже все обробила. Схема яку дали нам: три дні підряд, на 14 і на 21 день. Я давала тільки одноразово, через 2 тижні планую повторити обов"язково всім членам сім"ї.
    Я не сумніваюсь що вони можуть зникнути самі собою - 40 днів почекати і зникнуть. Для когось це прийнятно чекати, і відчувати як щось там в споднях засвербіло, а для когось ні. Правда у мене почесушкі з"явились після того, як у нас їх виявили ))
    Тому я давала спочатку фітоглистоцид - на старшу ефекту ніякого, вірніше ефект був, бо з"являлась алергія - схожа на комарині укуси - я чомусь думаю що то дохли гострики. Я бачила що ці гострики її мучать, вона погано спала, стогнала, ну як тут чекати поки самі пройдуть цілий місяць? І потім я відчувала, що нервовий зрив не за горами, (я мила терла, обробляла, а слідом менша тащила горщик де їй вдумається, роздягалася сама, і я не думаю, що таким чином можна виключити повторне зараження (бо під вечір вони теж вилазять - не тільки вночі). Я дала альбендазол спочатку старшій - і їх вийшло стііііільки, що я собі такого уявити просто не могла. Коли я побачила цю кількість, я ні на йоту не пошкодувала, що дала таблетку. А потім після того, як пройшов тиждень як у меншої вони почали виходити на фітоглистоциді я дала пірантел. Мені здається, що доросла людина може вивести їх сама, бо може виключити повторне зараження, а в дітей це проблематично організувати. І потім якщо чекати 4-6 тижнів поки гострики пройдуть самі, то що дітей вдома тримати, це ж контакний гельмінтоз і ми заразні. Особисто я вважаю, що шкода від гостриків які лишні 4-6 тижнів будуть сидіти в нас, пісяти, какати і пожирати те, що належало нам, переважає шкоду від альбендазолу (тільки якщо ти не вагітний звичайно).
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Я впринципі вас розумію. Сама чуть не поіхала розумом, відчуваючи аскарид.
    А хто вас консультує? Педіатр терапевт чи інфекцвоніст?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я вас теж дуже розумію бо сама так вагалась, так мені не хотілось тих таблеток давати... Я навіть і зараз думаю, а чи правильно я поступила. Єдине, що хочу сказати, що чомусь більше схиляюсь тепер до пірантелу після тої страшної алергії. Я вчора слухала на ютубі якогось лікаря, Борис Скачко, здається, так він казав, що у тих таблетках і небезпечне те, що невідомо наскільки сильна інвазія, аналіз показує - є гострики, а скільки, ну хто то може знати. І коли гинуть ці таваріщі виникає білкове отруєння, набряк (все він описав як у моєї малої було(() . Мені здається, якщо закрепів нема, жовч добре виділяється, то якщо попаде там тих пару яєць може і проскочать транзитом? Ця тема глистів вже так заколєбала, пів місяця пройшло як один день... Я собі постановила, буду так підмивати їх тепер постійно, встали роздяглись а труси вже в ванні знімати, щоб якщо і принесуть пару особєй в садка, то, щоб коли вони досягнуть статевої зрілості нічого у нас в хаті не розносилось. Плюс раз я вже колись в чоловіка вициганила пароочисник, то треба його частіше приміняти, настав його звьоздний час. Це не дуже енергозатратно, але воно того варте. Ще на рахунок фітоглистоциду - я переконалась що він дієвий, може і не за день їх виводить, а може це і добре? Хто зна. В меншої ніяких проблем зі стільцем, може тому на неї подіяв швидше. Тому для профілактики повторного зараження будемо приміняти - якщо їх там приміром небагато, то думаю фітоглистоцид справиться.
    Назначила лікування дерматолог, бо ми звернулись з висипкою, а вона і направила на мазок. А потім я його узгоджувала з педіатром - вона до слова теж була за фітопрепарати плюс гігієна строга, але я здалась (( Ну вже тепер як є так вже сталось, на разі тепер треба слідкувати, щоб така ситуація не повторилась.

    Ще хотіла по темі сказати. От недарма кажуть що у глистів колективний розум є! Я в цьому переконалась - старша одразу перестала козюльки колупати! Я вже не знала як її відівчити, а жіночка лаборант, коли вийшла нам сказати результат спитала: чи не колупається в носі, я кажу ага навіть деколи в рот запихає, а це все глисти так внушають! Так само як грибок диктує нам їсти солодке.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    До речі згадала ще таку важливу деталь. На той момент коли у молодшої доньки я знайшла гостриків у калі, я фітоглистоцид вже НЕ давала днів 5 (може вони і раніше виходили а я не помічала? бо приглядатись я почала тільки коли у старшої їх виявили). І давала я фітоглистоцид днів 4, а потіім давала тільки хофітол, який ми вже давно п"ємо для іншої проблеми. Але він жовчогінний і може він теж якусь роль зіграв... ну звичайно коли я побачила у неї в калі гостриків, то відновила прийом фітоглистоциду і кожен день вони виходили. Через тиждень я дала пірантел - то їх вийшло вже і не так багато, видно основна маса вийшла вже до того, може б ще потерпіла і вийшли б і без пірантелу усі...
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    порадьте щось добре-розумне.
    глисти треба гнати сімейно. ну я кота теж сюди приписую. загалом і притримуюся думки, що якщо вони тебе не турбують - не турбуй їх, а то буде гірше. але не уявлю, яяяк буду давати котові глистогонне і малий/чоловік можуть від нього підхопити більше чи навпаки, обдарувати перед прививкою.
    я пароочисник теж маю, але на паркет він не дуже) та і кота ним теж не почистиш. так що поки не знаю, що таке "придумати"
     
  17. maavka

    maavka Well-Known Member

    Якого віку ваша дитинка ? (Мені лінієчку на тел. не показує) і як ви боролись з ними? Я даю гарбузове мелене насіння їсти і олійкою дупку на ніч змащую. Не знаю чи дійсно поможе


    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  18. zolotusyk

    zolotusyk New Member

    Дівчата, чи бачете ви результат від нелікарських засобів чи все ж вдаєтесь до лікарств. Помітила в доці 2,5 р явні признаки глистів і не можу наважитися дати ліки. Поділіться досвідом. Дякую
     
  19. Saymyname

    Saymyname New Member

    Дівчата, а як на Коновальця здати аналіз на глисти? Здавала в сінево кал не виявлено, а кров здати комплексно на паразитів тепер у них коштує 650 грн(.
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Кров не інформативний аналіз.
    Здавати треба кал. Як правило, хоча б три дні підряд.
     
    • Подобається Подобається x 1