Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Ми як пішли в садок я для профілактики від глистів давала гомеопатичні горошки Антигельмінт за аптеки на Міцькевича.
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    їх можна просто так приймати? з гомеопатією ніби все строго має бути

    я сьогодні дитині дала коктель вранці молоко з насінням гарбуза - на смак досить добре, але от завтра вже не пройде це...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    сьогодні моя лікар порадила для профілактики пірантел суспензію, теж наголошуючи брати польсбкого в-ва .а не індію.Але от халепа, обійшла 4 аптеки усюди лише індія....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    kati, а в 3і були? На Драгана, навпроти Народного? Ми там купляли, але давніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Подавати для профілактики -це як? Тобто якщо є глисти -то пірантел їх виведе,а якщо немає- то просто дитина мусила випити того сиропу? Питаюсь без іронії,серйозно. Малому 1,2 . На грудному вигодовуванні,але вже десь протягом місяця нічого не хоче їсти. Начиталась тут,тепер переживаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    В нас трошки інакше- ми вже більше року в садку, діти ,пісок....відпочивали на морі...Лікар каже що гострики точно є( у всіх дітей є)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    kati,та і ми на морі були цього року,і з пісочниці зараз не вилазимо...
    Як подаєте свому малому суспензію-відзвітуйтеся. В нас така дільнича ,що до неї йти,що не іти результату небуде. Певно підемо здамо кал на аналізи,а там вже будемо вирішувати пірантел чи гомеопатію.
    Цікаво,чи можна давати ці гомеопатичні засоби насліпо(без аналізів)?
     
  8. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я от перечитала цю темку і нарешті зрозуміла чому моя дитина себе дивно вела останнім часом...Вечором перед сном весь час хоче чухати собі попу,коли вже засипає,попу задирає вверх і стогне,ніяк не може влягтись на місці,крутиться,сон неспокійний,під очима синяки (я спочатку думала,що то від поганого сну)А тепер ще й апетит почав скакати і шкіра на спинці якась шороховата стала.Так що сьогодні дала їй той пірантел,ще й сама випила і всю родину підписала для профілактики.Сподіваюсь допоможе.
    Kati,а ви як малому давали-один раз згідно інструкціїї,чи якось інакше?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Черепашка, пірантел польський? де купували?

    доречі мені казала лікар, що коли чухається попа ввечір, то якщо туди заглянути- трошки відкрити то можна запросто побачити гостриків.,бо саме ввечіп=р вони виповзають і відкладають там свої яйця......

    Я неможу знайти польчській пірантел...тільки індію продають
     
  10. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Польський,купляла біля себе-на В.Великого (навпроти центрального входу до парку біля Сокола),аптека 3І
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    cherepashka, а небоялись доні давати? В інструкції пише що дітям до 2 років тре дуже обережно давати
     
  12. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Звичайно,що боялася.Але дитина вже стільки мордується,а я все не знала від чого.А народні методи не підходять,бо ще мала і в неї то все не запихнеш..Та й перед тим як купити,перерила купу інфи в неті,і найменше побічних дій мамочки відмітили саме в цьому препараті...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    нам лікарка радила для профілактики гельмінтів попити краплі полину, каже дуже помічне хоть і "дідівський" спосіб, зате не хімія
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я теж спочатку хотіла полин пошукати,але з відгуків дізналась,що він гіркий і діти не хочуть його пити,або просто випльовують (а його треба приймати не одноразово)...
     
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    полин стимулює вироблення жовчі і краще його виведення, покращується функція травної системи, зміцнюється імунна, і тим гадикам стає там не комфортно жити. Головне не передозувати, бо виявляється - можна і втрутися. Це, все-таки, лікарський засіб.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    з гіркотою можна щось придумати: додавати мед, цукор, накапувати у капсули..... ми п"ємо так як є. а от з дозуванням важливо, бо сама рослина є токсичною, проте це природній припарат і різниться від хімічних токсинів
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    В нас гострики вперше в 11 місяців з"явились - результат перших походів на гойдалки. Доня різко втратила апетит, вночі крутилась, будилась, як на зубки, так що я без аналізів зрозуміла в чому справа (згадала відповідний досвід свого дитинства). Оскільки нас в роддомі заразили стафілококами, дружимо і часто спілкуємось з гастроентерологом з Охмадиту. Оця наша лікарка запевняє, що моїй дитині (не обов"язково всім іншим) треба давати Вермокс, бо "слабші" засоби не гарантують цілковитого результату. Деколи нам привозили ліки з Польщі, бо в нас таких нема. Звісно паралельно виписує нам щось для послаблення "удару" і підтримки організму :) Для профілактики ліків не даємо - нащо зайва хімія? Першого разу ми здавали аналіз калу в кілька різних поліклінік, нічого в ньому не виявили, навіть в лабораторії Охмадиту не завжди виявляли, хоч я не сумніваюсь, що робили добре - такі підступні ті паразити! Але нам підказали дядечка, котрий під мікроскопом в каках все добре побачив, ще й чоловікові показав. Швидкий надійний спосіб. Не уявляю, щоб ми без нього робили - що три місяці якісь глисти в мою лялю заселяються. І хоча я відразу бачу тривожні симптоми, треба знати хто саме є новим "гостем". Координати дядечка нажаль підказати не зможу - він то робить нам по великому блату, бо займається діяльністю далекою від медицини і є дуже зайнятим :-(
    Глисти ми виганяли і собі, і всім дідам--бабам, до яких ходимо в гості ! Так що дісталося і їм! :)
    Дуже боюся глистів в дитсадку, капець там буде моїй дитині :-(

    Дякую дівчаткам за цю гілку, обовязково будемо пробувати народні методи, коли підростемо!
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    В неті є телефони довідників аптек, можна просто передзвонити, і взнати інформацію про ліки, що цікавлять.Суттєва економія часу. Во!
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    я принципі пила ще ось таке http://www.03.ru/terms/drug/piperazina без аналізів і рекомендацій лікарів, просто знайомі порадили, як для мене то 10 таблеточок за раз і повторити через 2 тижні. Але думаю тих гадів тяжко вивисти треба профілактику народними методами часто робити. Начиталась, наслухалась тепер часничок їм .
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    в неті от таке надибала...
    Ще одним засобом проти паразитів є т.з. "трійчатка". Його винайла доктор Хільда Кларк. До нього входять : зелена оболонка волоського горіха, трава полину та порошок насінна гвоздики. Одночасне приймання цих трьох компонентів знищує в організмі всіх дорослих паразитів, їх лічинки та патогенні мікроорганізми і грибки.

    1. Настоянка чорного волоського горіха
    1-й день: прийняти 1 краплю. Крапнути в 1/2 стакана води (це буде приблизно 100 мл). Бажано приймати на порожній шлунок, наприклад перед їжею. Цю настоянку Кларк радить випивати-ссатипротягом 15 хвилин.
    2-й день: 2 краплі в 1/2-1 стакан води.
    3-й день: 3 краплі в 1/2-1 стакан води.
    4-й день: 4 краплі в 1/2-1 стакан води.
    5-й день: 5 крапель в 1/2-1 стакан води.
    6-й день: 2 ч. ложки одночасно в 1 стакані води.
    Випийте настоянку через 15 хвилин після приготування.

    Не наливайте настоянку чорного горіха в гарячу воду! Це руйнує її протипаразитарну силу. Настоянку нічим не запивати - це зведе ваш ефект до нуля. Якщо ваша вага перевищує 70 кг, приймайте по 2 ? ч.- ложки. Якщо більше 100 кг - по 3 ч. ложки.

    Для профілактики від паразитів слід приймати 2 ч.ложки настоянки на 50 г води 1 раз на тиждень. Як лікувальний засіб приймають цю ж дозу, але тільки 2 рази на день протягом 5 днів. Далі приймати по 2 ч. ложки 1 раз на день протягом року.

    Важливо: члени сім'ї і друзі повинні приймати по 2 ч. ложки кожного тижня, щоб повторно не заражати вас. Вони можуть бути носіями паразитів в кишечнику, які не дають про себе знати. Особливо це стосується тяжкохворих людей.

    2. Полин (у пороші)
    1-й день: застосовувати 1 щіпку перед їжею (з водою).
    2-й день: 1/4 ч. ложки перед їжею (з водою).
    3-й день: 1/3 ч. ложки перед їжею.
    4-й день: 1/2 ч. ложки.

    Продовжуйте збільшувати дозу до 14-го дня, коли ви зможете приймати по ? ст. ложки. Можна приймати дозу в 2-3 прийоми перед їжею або всю відразу.

    Протягом 6 днів приймати по 1/2ст. ложки, потім по 1/2 ст. ложки 1 раз в тиждень.
    X. Кларк рекомендує щотижневу дозу полину - 1/2 ст. ложки на прийом. Але слід враховувати індивідуальну конституцію людини. Раджу вивчити свій організм, його реакцію на "трійчатку" і підібрати свою індивідуальну дозу.

    Прийом полину в пороші необхідний для того, щоб вона проходила через важ травний тракт. У вигляді настою полин всмоктується в шлунку і кишечнику, а товстий відділ залишається не зачеплений. У випадку з сухим полином - вона рухається через важ травний тракт, попутно впливаючи на паразитів.

    3. Гвоздика (у пороші)
    Гвоздика, особливо мелена, - дуже пекуча речовина. Саме завдяки цим властивостям її фітонциди незвичайно могутньо не тільки знищують всіляких паразитів, але і активізують теплотворні здібності організму і імунітет.

    Порошок гвоздики палить тільки в ротовій порожнині, в шлунково-кишковому тракті відчувається лише приємне розігрівання організму. Надалі це проходить.

    1-й день: приймати по 1/5- ложок 3 рази на день перед їжею.
    2-й день: по 1/4 ч. ложки 3 рази на день перед їжею.
    З 3-го по 10-й день: по 1/3 ч. ложки 3 рази на день до їжі.
    Після 10-го дня: 1 ч. ложка 1 раз в тиждень.

    При необхідності курс протипаразитарного лікування можна повторити. Якщо ви важко хворі, то можна повторити через 1-2 тижні. У інших випадках дійте від обставин, що склалися.
    Для якісного позбавлення від паразитів потрібно паралельно лікувати решту всіх членів сім'ї. У всіх випадках, коли після лікування люди дозволяли собі порушення дієти (недоварене м'ясо, риба, консерви,
    напівфабрикати), симптоми захворювання і паразити з'являлися знов.

    Тепер докладніше про те, як приготувати компоненти "трійчатки" самостійно.
    Настоянку шкірки волоських горіхів готують так: 15 штук оболонок волоських горіхів дрібно нарізувати, залити 0,5 л спирту, настояти на світлі протягом 30 днів. Після цього помістити в темне місце.

    Горіхи потрібно знімати тоді, коли вони дозріли на дереві і готуються впасти на землю або тільки що впали.Саме ця зелена оболонка підходить для настоянки - в ній багато йоду.

    Якщо у вас немає цього компоненту, то можете замінити його розчином Люголя (це йод в гліцерині). Застосовувати по 5-10 крапель на 50-100 г води.

    Полин використовують тільки доспілу. Її листочки і плоди (краще всього плоди у вигляді кульок) висушують і подрібнюють. Приймати у вигляді порошку, запиваючи звичайною водою. Доза на
    один прийом 200-300 міліграм (1/2 ч. ложки).

    Насіння гвоздики - це звичайне насіння, яке продається для кулінарії, - подрібнити і у такому вигляді приймати. Доза на один прийом - 500 міліграм (приблизно з горошину).

    Доктор Кларк рекомендує приймати всі 3 компоненти "трійчатки" разом - настоянку волоського горіха, полин і гвоздику. Якщо у вас немає якого-небудь компоненту, то можна починати лікування від паразитів без нього, наприклад, з прийому полину і гвоздики.

    "Трійчатка" допомагає ефективно очищувати організм від різного роду паразитів і гноєрідної інфекції. Це прекрасне доповнення до інших оздоровчих засобів - харчування, голодування, загартовування, роботи зі свідомістю і ін. Практика показала, що оздоровчі засоби все-таки недостатньо ефективні проти паразитів і гноєрідної інфекції, а "трійчатка" (або полин з гвоздикою) чудово справляється з цим завданням.

    за матеріалами http://www.universalinternetlibrary.ru
     
    • Подобається Подобається x 7