Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Saymyname

    Saymyname New Member

    Можете підказати до кого з лабораторії там можна підійти? Я живу тут недалеко було б дуже зручно, дякую.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. maavka

    maavka Well-Known Member

    Нам в поліклініці казали скребок з дупки здавати 3 рази. Ну і можна (не обов'язково) кал, бо він неінформативний. А взагалі я недавно в журнальчику читала що повний аналіз крові (вся формула) точніше покаже чи є глисти

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  3. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я думаю і в поліклініці нормально роблять і безкоштовно. Направлення можете і в будь-якої дільничої попросити, яка на той час буде присутня ( я так робила)(або вже за 20грн без). Треба тільки зранку прийти, можна не на 9, а на на 10( чим пізніше, то черг майже нема)

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Формула крові може показати при наявності гельмінтів лиш алергісний процес в організмі. А може й не показати.
    Скребок з дупки здають на гостриків. А от наприклад аскариди лиш по аналізв калу. І то покаже лиш в тому випадку, якщо у вашому оргінізмі паразитує самочка. А якщо лиш самці, то можете й не здогадуватись про них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. maavka

    maavka Well-Known Member

    Аа, ну я чомусь мала на увазі гостриків, вони більш поширені. Щодо аналізу і крові, раз так пишете, то нічого не скажу

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Це звичайний розгорнутий плюс формула. В приватних лабораторіях можна здати аналіз крові на різних гельмінтів. Правда це далеко не дешеве задоволення, але інформативне.
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    От якраз він і не інформативний. Тому що антитіла на той чи інший вид гельмінтів залишаються на все життя. Тобто. Гельмінтів ще років два тому як прогнали, а антитіла організм залмшає собі на згадку.
    А лабораторіі наші як завжди колотять грошики на неграмотнмх пацієнтах.
    Жоден мислячий інфекціоніст не братиме до уваги аналіз крові такого типу.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Моєму Роману колись на Коновальця аскариди знайшли після аналізу крові. Правда лікування призначили - ну їх в баню... Більше в житті не зв'язуватимусь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Аскариди в плані лікування досить безобідні істоти.
    Для себе вирішила, що ні собі ні дітям ніякоі крові на глисти здавати не буду.
    Лиш тоді лікуватиму, коли 1. Бил замєчєн. 2. Яйця в калі.
    Всьо.
     
  10. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Підкажіть, як гострики виявляються переважно, з якого разу? Скілька разів треба здавати кал чи робити скребки Здали скребок, на наступний день кал, поки що не побачили.
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    На гострики дитина реально чує дискомфорт. Послідкуйте за поведінкою ще. Здайте скребок разочків три. Я думаю, якщо вони є, то покажуться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Oksiiiii

    Oksiiiii New Member

    А до якого лікаря ви зверталися, щоб виписав лікування, і здавали аналізи?
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2016 ---
    Ситуація така. Вже приблизно біля року погано себе почувала, то тиск, то тахікардія, проблеми зі сном, зі шлунком. Запідозрила у себе глисти. Здавала кал - виявили яйця аскарид. Прописали зентел 1 раз. Після того ніби полегшало, потім ще 2 рази кожний тиждень здавала аналізи - нічого не знайшли.
    Пройшло десь 1,5 міс, і знову пагано себе почуваю.
    Таке відчуття, що ввечері в мене банкет в животі починається...((((

    Порадьте хорошого дорослого спеціаліста, що є фахівцем по цих гадах.Висасали з мене вже всі соки.
     
  13. SvitlanaPoda

    SvitlanaPoda Member

    Та воно не таке вже й бридке :))
     
  14. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    То було ще десь 2008 році - лікувала мене гастроентеролог в Києві. Три дні ворміла - потім перерва 2 тижні і ще три дні ворміла. Це було за рік десь до вагітності. На руках у мене десь в той же час вилізла екзема. І після тих курсів вормілу вона нікуди не зникла - але тоді я цьому не придала ніякого значення. Потім в кінці 2008 завагітніла і коли був плановий аналіз калу - виявли яйця аскарид - я не знаю, чи то було повторне зараження, але судячи по тому що екзема нікуди не поділась - то і аскариди собі жили приспівуючи - гади. Мені усі лікарі в один голос сказали чекати пологів - як вони мене труїли ці гади - тепер і не знаю, може то було і пити якісь трави чи що. Всякі там сирі сємки гарбуза це вже я пробувала. Але мені щось не помогло. Вже коли народила то почала пити фітоглистоцид, і алергія на руках у мене пройшла (ніхто мені не назначав - натрапила в аптеці і купила). Може у Вас відбулось повторне зараження? Але його напевно важко не помітити бо є кашель - оця личиночна стадія через легені ж проходить? Не було такого? Якщо не було то може вони і не виводились. Може замало було однократного прийому, тут може ще хтось вам щось порадить.
    --- дописи об"єднано, 21 Січень 2016 ---
    Я от сьогодні підмітала за порогом, і собі так подумал - блін, в ніс же заходить оця мілка пилюка - ну запах землі відчувається - захотілось чхати - тут навіть вдихнути пару яєць через ніс - запросто, потім вони благополучно сковтуються в стравохід. А в нашій полосі кліматичній і з рівнем культури вигулювання собак і т д, яйця аскариад токсокар і т д можуть бути всюди. В масці підмітати чи що ))
     
  15. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Може хтось має телефон Олега Івановича, того що у ветеринарній лабораторії (чи щось типу того) працює і робить аналіз на глисти. Той номер , що маю я, два дні поза зоною
     
  16. Dara Star

    Dara Star Member

    Якщо хтось має телефон лаборантки з Коновальця, напишіть, будь-ласка.
     
  17. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Мені ще актуально і дуже потрібно
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А може хтось порадити з народної медицини, або таке, щоб позбутись тої зарази. Дитині 2.10 р., зауважила одного звірка (гострик) у калі дитини, придбала Зентол, прийняли, місяць спокою, і знову зауважила ту заразу. Як то вивести ?
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Може ще раз повторити? Бо я теж знайшла гострика у малого і ... пазл склався: він погано їв, скаржився, що болить "полоска" -- то біля пупка там резинка від трусів-штанів -колгот і він ту частину полоскою називав.

    Мені лікарка сказала, що найкраще Вермокс, але 80% його у наших аптеках підробленого. Тому як навєрняк -- то хіба з Польщі везти. На то я часу не мала, що лікарка сказала взяти Пірантел і всім його пити. Я на свою сімейку скупила венсь пірантел в аптеці (до речі, в трьох сусідніх його не було, то або його так розкуповують, бо він дешевий).

    Так от ми всі тяпнули і в інструкції написано, що через 3 тижні треба повторити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. makarynka

    makarynka Well-Known Member

    крім таблеток,потрібно часто міняти трусики і обовязково прасувати, я робила це десь цілий місяць і тоді можна цього паскудства позбутися. самі таблетки це замало, забула постіль також гаряою праскою проходила кожного дня)))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1