Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. maavka

    maavka Well-Known Member

    То ж здається треба повторити приймання через місяць, бо на той час коли ви приймали, гостриків вбили, а яйця могли лишитись, і через місяць вони дозрівають.
    А з народної медицини, то популярні гарбузові семочки. Ще нам радили мастити отвір дупки олійкою, щоб глисти які вилазили ввечері не могли дихати. Але то щось довго, місяць так треба робити.
    До речі, вибачте за таке питання, як ви впізнали що то гострик? Він має бути такою ниткою напівпрозорої?

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну та зразу видно, хробачок, як ниточка білого кольору. Ще додам руки миєм часто, трусики і постіль міняєм, прасуєм постійно.
     
  3. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Підкажіть, що краще пити при аскаридозі? Нам призначили Ворміл, але я щось сумніваюся, може щось з Польщі можна привезти? Які ліки більш дієві і менш токсичні для організму?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я вже вище писала: найкраще (ну так лікарі, і не один, мені казали) -- то "Вермокс" (3 дні по 2 таблетки в день), але везти із Польщі, бо у нас дуже багато підробок
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kryhla

    Kryhla Member

    Ми приймали Пірантел - сироп. Результат був. і начебто не такі шкідливі ліки як інші, і малий пив з охотою, бо смачні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А як ви його пили? Один день? Бо ми якраз позавчора тяпнули всією сім"єю його. Лікарка сказала взяти той сироп, але дозу для кожного почитати в інструкції. Ну от там виходить при гостриках і аскаидах один раз -- і потім через місяць повторити.

    А при якихось інших глистах -- 2 або 3 дні. Може то було варто 3 дні, а не один пропити? як вам казали?
     
  7. Kryhla

    Kryhla Member

    Пили один раз, через з тижні ще раз. Там ніби нема в інструкції прокілька днів.
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Нам колись Декаріс виписували. То аскарид позбулись і побічних дій жодних не було. Дитина добре перенесла.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а якісь народні дієві засоби? крім гарбузового насіння?
     
  10. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Чула льон чистить кишківник і від паразитів в тому числі. Треба змолоти і пити натще з водою 1ч.л. 1-й тиждень, а 2-й тиждень по 2ч.л. , але чи дійсно діє на собі і своїх ще не перевіряла.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    Я купила готовий шрот з льону і шрот з гарбуза в магазині еко-товарів. То п'ємо з малою. Не знаю, чи діє (ну я і не знаю точно, чи є в малої глисти, лише підозри, бо аналізи "чисті"), але принаймні корисно. Мала стала краще в туалет ходити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Дякую за поради, а як той шрот правильно пити чи просто по інструкції?

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Купіть просто сам льон в бабульок на базарі, і перед вживанням змеліть у кофемолці 2ч.л.,(цього вистачить на вас і на дитину, чи на чоловіка) так менше втратиться вітамінів, а якщо намолоти прозапас, то вони руйнуються швидко, пийте зранку до їжі спершу 1 ч.л. на склянку теплої води,протягом тижня( але зразу пийте, бо він розбухає і буде каша), а на 2-й тиждень робіть щоб був грубший помол і пийте 2ч.л. Малим даю теж як і собі по 1.ч.л. без горбочка тільки і не в воду, а в йогурт або сметану нежирну, бо інакше не їдять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Tsufrochka

    Tsufrochka Member

    Дівчатка,може хтось знає. В дитини виявили яйця аскаридів і гострики. Купили польський Зентел в суспензіі. Пити 1 чи 3 дні і через який час повторити? Бо думки лікарів розходяться...Жовчогінне варто давати?
     
  15. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Пірантел чи Зентел?Польський Пірантел, Зентел виробляє ПАР.
     
  16. Tsufrochka

    Tsufrochka Member

    Я мала на увазі, що Зентел, куплений у Польщі)
     
  17. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Пірантел паралізує глистів, виводить у не зміненому, вже ніякі сорбенти не потрібні. Зентел - вбиває і "розчиняє" їх, тому треба, щось, щоб зменшити інтоксикацію. Пірантел через 3 тиждні повторити, Зентел - одноразово, але в інстр. вказується, що якщо не має результату,, також через 3 тиждні повторити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Tsufrochka

    Tsufrochka Member

    А давати 1 чи 3 дні?? Бо лікарі по-різному кажуть... Хто як давав??
     
  19. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    В інструкції пише, що при найпоширеніших глистах, гострики і т.д . прийом одноразовий. Якщо захворювання на інші глисти, то прийом може бути і 3 дні, і 5 днів. Там і дози можуть бути різні.
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member