Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    я не вірю, це так як і від варикозу рекламували чудо гель, маю знайомих що купили і ніякого ефекту.
     
  2. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Дитині прописали Поліензим 10 з "Зеленої аптеки" Прочитала, це травки на меді. Хтось приймав?
    Бо заявлена дія дуже навіть приваблива.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    ми пили Біотроф 11. Також з Зеленої аптеки. Там курс лікування довгий - місяць-півтори. Але препарат допоміг. Це також комплекс трав і ферментів з медом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а без меду, для алергіка, є якісь травяні чи безпечні препарати?
     
  5. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Я вже писала то десь раніше... Ми пили "Антипаразит" фірми Чойс, то наш укр. виробник, ціна недорога, але треба пити місяць, там 30 капсул, які складаються з трав (часник, цибуля, полин, і ще там .... багато). Пили то всі крім меншої, бо вона капсулу не може ковтнути, а розводити з водою - то гірке і теж не пила. Старшій малій не можна тих таблеток, що одноразово п’ють, тому пили такі трав’яні, в інструкції пише, що можна пити їх для профілактики, і ще укріплює імунітет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Пили ми ще Гельмінтин, коли біотроф пропав. Це фітовитяжка, правда на етилі.
    Крамниця здоров`я : Фитовытяжка Гельминтин, ТМ Зеленая Аптека Планеты Здоровья, 35 мл Черновцы
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    чи допоміг?
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а де купляли?
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    дівчата, а як правильно виводити глисти ,якщо і мамі і дитині, за наявності ГВ
    чи є якийсь вплив
     
  8. Жменька

    Жменька Well-Known Member

  9. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Так, в дитини і апетит значно покращився ,а ми з чоловіком пили без аналізів, для профілактики, плюс я тоді ще годувала грудьми меншу
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    У старшої малої виявили аскариди. Зовсім вилетіло з голови спитати в лікарки, чи треба іншим членам родини пити ліки? Наскільки я начиталася, аскариди не передаються від людини до людини, але за меншого все одно переживаю, йому лише місяць. Чи існує якийсь ризик побутового зараження, зокрема враховуючи тандемне ГВ?

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Ні. Не існує рищику побутового зараження. Ну хіба малий десь лизнув какашечку малоі, котра пролежала в грунті так діб 30 :)
    А як виявили? Можливо, то і є причина АД?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    У дорослих аскаридоз взагалі рідко буває, особливо, якщо в меню присутні такі продукти як квашений огірок, оселедець, кисла капуста, чилі, кетчуп і т.д. Це діти такого не їдять, як правило, тому у них аскариди можуть затримуватися:) Ну і заразитися можна, як вже писала Женічка, виключно тими яйцями, які вже пролежали в грунті, а тоді попали у воду, на фрукти-овочі, непомиті руки тощо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    В малої почав живіт боліти і перестала їсти взагалі, плюс зуд по тілу, млявість і субфебрильна т-ра. Пішли до гастроентеролога, здали копрологію і виявили яйця аскарид.
    Щодо АД, то думаю вони могли принаймні погіршувати ситуацію, бо останнім часом ті висипки і плямки якось безпричинно з'являлися. Але АД в малої з січня, а судячи з того, що зараз в неї кишкова фаза аскаридозу, то зараження відбулося 3-4 місяці тому. Поняття не маю, де вона могла на початку весни заразитися, бо в піску тоді не бавилася, свіжих овочів і фруктів не їла...

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Мені здається, що визначити як довго аскариди є в організмі неможливо. Може, ще з осені в малоі. А зараз просто хороших розмірів досягли і організм запротестував? Яке лікування призначили?
     
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    Я ще не до кінця з тою темою розібралася, просто десь читала, що ота кишкова фаза настає через 10-15 тижнів після зараження. Хоча може та кишкова фаза вже довший час триває, хто зна.
    Гастроентеролог призначила Пірантел у сиропі разово і потім повторити через 3 тижні.
    Хотіла ще спитати, то ті аскариди мають після лікування виходити з калом чи ні?
     
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    По ідеі після пірантелу ні. Тобто вони вмруть там і розкладуться з калом. Хоча, я б з цікавості порилась в калі малоі. От мені цікаво для чого повторювати через три тижні. Я вже не вперше чую таку схему при аскаридозі.
    У мене особлива любов до аскарид після зустрічі з ними минулоі осені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміла, препарат не діє на личинки, тому через 3 тижні повторюють, щоб добити тих, які на момент першого прийому були на стадії личинок. Хоча можу помилятися.
    А ви яким препаратом виводили?

    Ще хотіла спитати за олію чорного кмину. Десь тут читала, що добре від аскаридозу. Хтось нею користувався? Був результат? Їі можна приймати паралельно з пірантелом?

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я не користувалася, але думаю природні засоби можна спокійно сумішати з хімічними, а от 2 хімічні точно ні, хіба якщо специфічна ситуація і є такий алгоритм прописаний в інструкції чи лікарем
    я раджу ні тобі, ні іншим чином малому не давати, мого наприклад підсипало після прийому мною пірантелу, вже якщо якось в калі покаже то будеш радитись з лікарями
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я теж чекала побачити мертвих аскарид в калі, але прочитала, що вони розкладаються.
    І так, приймати через 3 тижні, щоб вбити нових, які з личинок перетворилися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Diana

    Diana мрійниця

    а де ви його купляли?
    Ми декілька років тому виявили у малої у віці 5 років токсокари, то 10 днів пили альдазол, а потям ще 2 місяці препарати чойз. Ефект відбувся позитивний, позаживали всі ранки, алергія зменшилася. Але тоді ми їх купляли у представника та домовлялися по телефону.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1