Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я якраз сьогодні почала давати дітям intoxic, якийсь БАД від глистів, кум малим на НР подарував))). Іх малий пропив, то були задоволені. Але поначитувалась в неті про нього - багато суперечливої інформації. Хтось приймав?
     
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дівчата,а про антипаразитарну систему з Коралового Клубу чули,чи пробували?
     
  3. countessa

    countessa Member

    ой не хочеться мені знову того відчути! я аж спати не могла вночі, боялася, що ще щось вилізе )))
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2017 ---
    Знайшла такий спосіб позбавитися глистів, хочу спробувати Русская тройчатка, тройчатка русская | НАРОДНАЯ МЕДИЦИНА
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    відчуття такі погані? бо я все шукаю в малого тих глистів, ніяк не вилізуть((
     
  5. countessa

    countessa Member

    нічого практично не відчувається, просто висить - тре тягнути )) мало приємного ))
     
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Зарано я раділа, що нас оминають глисти...на днях занесла аналіз малого на копрограму і ще раз на яйця глистів. Думала, якщо за всі рази нічого не знайшли, то і того разу буде так само. І основна увага моя була спрямована на аналіз самого калу, щоб показати лікарці, може знайдеться причина чого в малого поганий апети. На той раз - загружаю файл з результатом, а там гострики цвітуть і пахнут. При тому що в шкребку нічого, і кров нормальна. Тож вже прописали малому Пірантел одноразово + субалін, і контроль калу через місяць.а нам з чоловіком - Елмігон....
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    А таке хіба буває?)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    Це просто порошки трав приймати?... з дозуванням там щось трохи складно, треба з вагою то все міряти....
     
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @marianast
    Та де там...)) то ж стерильності треба всюди, яка в результаті теж грає злий жарт...

    Так-от, ще хотіла запитати - давати чи не давати дитині Пірантел?, я досі не дала. Мама радить купити сире гарбузове насіння і подавати якийсь час його....а я сумніваюсь...напевне, почну з насіння, ліки страшно поки давати дитині.
    І ще. Нам з чоловіком прописали Елмігон, або Вермокс - на вибір. Елмінону ніде нема, варто прийняти інший препарат? Я щось боюся
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. countessa

    countessa Member

    Його треба давати по пів стакана щодня
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2017 ---
    там написано, що порошок розчиняти у пів склянки води.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @countessa дякую. А чи не знаєте який період часу, щоб вивести гельмінти? (Дітям, дорослим?)
     
  12. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Дівчата, куди вести живу глисту на аналіз, щоб знати що це?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Ми здавали вчора кал в Чорнобильській, нічого незнайшли. Надіюсь там добре роблять аналізи? Хто знає?
    Хоча мабуть ще раз здамо з різницею в тиждень
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    з таким не стикалася, але може задзвонити на донецьку? або ветлабораторія на промисловій?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mamchik

    mamchik New Member

    Чи чув хтось про Антиглист в зеленій аптеці, настійка на травах, чи допомагає воно від глистів?
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а можна питання, що їли чи що приймали, щоб таке щастя отримати?
     
  17. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Та це була не глиста, а личинка мухи. Підмивала малого над умивальником, він був чуть забитим і в воді побачила черв'ячка. Чоловік з мене довго сміявся :)
    В малих були гострики кілька місяців тому, приймали Пірантел. Але я після того дуже перестрашена.
     
  18. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, малий почав часто запихати пальчик до носа, мама каже що то глисти, може таке бути чи це міф. Десь в грудні здавали аналізи було все добре.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Можете здати. Якшо і є щось, то за один раз навряд чи можливо виявити...про палець в носі - то вперше чую, та всеодно не думаю шо це має шось спільне з наявністю паразитів...чого тільки не придумають...а інших симптомів характерних нема?

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Вроді інших симптомів немає, отой палець в носі мене турбує лише)))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk