Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    В мене таке: Гельмінтокс (пірантел), суспензія для перорального застосування. Вироблено на заводі ІННОТЕРА ШУЗІ Rue Rene Chantereau - L"Isle Vert - 41150 Chouzy sur Cisse - France.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Яська, в тебе препарат Гельмінтокс( складова якого пірантел), а є сам препарат з такою назвою.
    Доречі знайшла сьогодні польський, завтра почну давати....не хочеться звісно і страшно, але все таки думаю треба
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    І я такий давала ще раніше. Не допоміг. Може, тому, що був індійський, а я уваги не звернула... А той французький допоміг.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я собі скачала з інтернету фільм про паразити...то жах! Кажуть, що з 10 людей, 9 мають паразитів, і що в людині може бути від 5 до 10 видів глистів:girl_crazy:В кінці тижня також піду до лікарки, подивлюся, що вона скаже про глистів, пізніше відзвітую! І ви дівчатка напишіть, будь-ласка, чи подіяли ліки і чи щось вийшло...:8:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    минулого року давала малому цю трійчатку у капсулах, приймали ми її місяць після вормілу і гельмінтоксу для профілактики, бо важко глистів виганяли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    В вас лінійка 1,6. Значить вже був в пісочниці,гладив котиків і песиків... тут яку антипаразитарку не їж воно все рівно поналазить.
    Я маю на увазі діток до рочку на ГВ. Бо на ШВ тільки як добереться до можливого місця зараження.

    З рештою якщо ви набиті ними то від вас і до року може по налазити (не маю когось конкретного на увазі)

    Раз на рік вже років 8 проходжу профілактику від гельмінтів. Пройшла такзвана бронхіальна астма-кашель це реакція на продукти життедіяльності друзів.
    Багатьом рак і виразку плутають з зараженням глистиками
     
    Останнє редагування: 26 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    звітую
    була на нечуя-левицького в Зеленій аптеці
    пані оксана дала нам каплі для покращення роботи ШКТ, загальнозміцнюючі і від алергії
    казала пропити то 14 днів, бо сашка після хвороби змучений - то зразу виганяти глистів (якшо вони є) буде великою нагрузкою на організм
    потім прийти і подивимось

    цю ніч спав нормально
    ходили здавати аналізи (кров) - по обіді подивимось шо там
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А Ви просто прийшли, чи передньо дзвонили і домовлялися....
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    то мого рідного дядька однокласниця
    але там приходиш - займаєш чергу, заходиш, розказуєш, і там вже далі залежно від ситуації
    не домовлялась
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ви мали на увазі, що рак і виразку можуть спричинити глисти? Справді, є вид глистів, не пам"ятаю як називається, які виділяють свої токсичні продукти жіттєдіяльності і вони є карцерогеном для людини.
    Ось, ще знайшла про полин, тут дуже добре розписане дозування, вже почала давати малому для профілактики і сама п"ю.

    ГІРКОТА ПОЛИНУ ДЛЯ ЛЮДИНИ ЦІЛЮЩА

    Отож чим корисний полин, якщо його вживати розумними дозами? Наукова медицина, так само і народна, рекомендує препарати з полину гіркого як ліки для поліпшення травлення. Полин збуджує апетит, посилює виділення жовчі, шлункового соку, зменшує запальні процеси в шлунку, якщо вони є, гоїть рани. З огляду на це, мабуть, для ліпшого засвоєння жирної м'ясної їжі, особливо смажених гусей, як приправу до них дієтологи рекомендують додавати 1-2 листочки полину гіркого.
    Полин входить до складу апетитних та жовчогінних чаїв. Крім того, готують полинову настойку на 70° спирті (співвідношення 1:5), її п'ють по 15-20 крапель на воді тричі на день за 15-20 хв до їди. У домашніх умовах користуються настоєм: 10 г, або 2 ст. л., залити 200 мл окропу, настояти 1 годину, процідити, пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день за 30 хв перед їдою упродовж 5-6 діб. Дітям сировини беруть 1 ч. л. на 200 мл окропу. Дають пити так: дітям до 3 років - по 1 ч. л., 4-7 років - по 1 десертній, 8-14 років - по 1 ст. л. Показання: гастрит як із зниженою, так і підвищеною кислотністю шлункового соку, шлункові кольки, хвороби печінки та жовчного міхура, метеоризм, безсоння, ослаблення після хвороб.
    У разі застою жовчі доцільно пити тричі на день за 30 хв до їди по чверті склянки настій такого приготування: 1 ч. л. сировини залити 2 склянками окропу, настояти 30 хв, процідити.
    Народна медицина, крім того, рекомендує полинові препарати у разі запальних процесів у селезінці, нирках, сечовому міхурі, геморою, водянки, туберкульозу, гарячки, нерегулярних місячних та нічних полюцій.
    Гіркоти полину згубно діють на глистів, тому п'ють по 1 ст. л. свіжого соку натще як протиглисний засіб. Щоб позбутися аскарид, п'ють протягом 10 діб натще вранці та ввечері перед сном по 3 ст. л. настою: 1 ч. л. сировини залити 200 мл окропу, настояти 10 хв, процідити. Заїдати полинові ліки слід свіжою тертою морквою (0,5 склянки). Гостриків виганяють клізмами: у склянці настою полину відварити 1 головку часнику. Клізми робити кілька діб підряд до зникнення паразитів.
    До складу полину входять вітаміни С, В6, каротин, органічні кислоти, білок, крохмаль, тому його призначають як протианемічний засіб - п'ють сік по 1 ст. л. тричі на день або настойку по 1-2 краплі в 1 ч. л. води 1 раз на день (приготування настойки: подрібненим полином травневого збору заповнити 150-міліметрову посудину, залити горілкою, настоювати в темному місці за кімнатної температури 3 тижні, процідити). Після трьох тижнів такого лікування перерва 2 тижні, тритижневий курс повторити.
    Настій полину разом з чебрецем плазким (усього 15 г, співвідношення 1:4, варити 5 хв у склянці окропу, охолодити, процідити) - це антиалкогольні ліки. П'ють їх по 1 ст. л. три рази на день упродовж 2-3 місяців.
    Зовнішньо настій полину використовують для полоскання рота, аби позбутися неприємного запаху, промивання гнійних ран, виразок, примочок на садна, забиття. Якщо стався вивих чи розтягнення сухожилка, крововилив внаслідок травми - зарадить потовчене листя полину, прикладене на марлі до ураженого місця.

    Ще, згадала, в сестри коли були лямблії, то їй теж призначали лікування якимись ліками і полином. Курс лікування тривав близько двох місяців.
     
    Останнє редагування: 26 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  11. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    не мала на увазі що ставили страшний діагноз і лікували,а то всього навсього треба було глистів вивестию
    В інтернеті давно бачила фільм як робили операцію на кишківник(виразка+не прохідність+ще там щось) Розрізали,а там просто клубами були аскариди. В калі яєць не було,а всі симптоми як просто виразка.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Якщо ви надумали гнати глистів (байдуже яким методом) доцільно трохи посидіти на спеціальній дієті, яка послабить ваших паразитиків, а саме: не вживати ( чи хоча б суттєво обмежити вживання) солодке, молоко, білий хліб, тваринний білок. Саме ці продукти є основною їжею паразитів. Також не можна вживати антибіотики. Треба підсилити захисну здатність кишківника, налягаючи на каші та клітковину. Ще один важливий нюанс, про який рідко говорять лікарі. Як відомо святе місце порожнім не буває, я веду до того, що вигнавши глистів, на їхнє місце не завжди приходять бажані бактерії, а наприклад можуть заселитись грибки. Тому часто є доцільним використання антигрибкових засобів тощо.

    Також бажано робити клізми за день до моменту труєння глистів і через кілька годин після того, тому що токсини, які виникають при розкладів глистів є надзвичайно шкідливими і треба пришвидчити їх вихід з організму - однак до такого вдаються лише одиниці, тож якщо ви до них не належите, то хоча б попийте проносне :girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Мій чоловік поїхав на Руську в аптеку і йому дали «Биотроф»-11+фитокомплекс, що скажете про цей препарат?
    Наразі почали давати дитині... На смак просто квітковий мед...
    Вранці в молочні каші намагаюся дати насіння гарбуза роздавлене, це явно не зашкодить...

    О вичитала, що входить в склад цих ліків
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    незнаю...в інструкціі до того ж пірантелу навпаки пише,що ні в якому разі не вживати проносне....
     
  15. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Цікаво. Можливо вони мають на увазі одночасне вживання, бо в літературі, яку я читала, наголошують на обов'язковому очишенні кишківника через 2-4 год після вживання основних ліків.
     
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Даю своїй малій, нам його виписали на Орлика. Хороший препарат, натуральний, нам допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Вчора,після Пірантелу,мала так гарно спала!!Чемно заснула в своєму ліжечку і до нас попросилась тільки в 5 ранку (а так завжди прокидалась в 12 і йшла до нас)Я вже втішилась...А сьогодні знов чухала попу,а засипаючи,знов її задирала і крутила,щось їй там муляло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    черепашка і я сьогодні почала давати. Ти скільки будеш давати? Иені лікар сказала 3 дні,зранку по 5 мл.
    Але ще нічого в каках не побачила....
     
  19. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А я тільки раз дала-2,5 мл.Напевно треба повторити..В каках нічого не зрозуміло,бо є білі плямки молока (вона в мене ще на ГВ),тому важко щось побачити..
    Kati,а ще якісь засоби вам лікар виписував?
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ні...сказала взяти пірантел або з зеленої аптеки той про який ольга пише..але чомусь краще сказала пірантел
     
    • Подобається Подобається x 1