Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Ми здавали аналізи і в донечки по аналізу крові були лямблії. Лікування призначили на 5 днів Трихопол 1/4т х 2р/день після їди (думаю там від ваги рахують дозу), Бетаргін - 1ампула х100 +50мл води в обід.
     
  2. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    А якщо навпаки, аналіз калу у 2 різних лабораторіях показав яйця аскарид, а кров нічого не показала. Все здавала одночасно
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Аналіз калу є первинним. Йому треба вірити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. IrynaD

    IrynaD New Member

    Підкажіть будь ласка, де добре роблять аналіз на лямблії
     
  5. pidlisniy

    pidlisniy New Member

    в малої виявили поодинокі аскариди. педіатр призначила зентел 3 дні пити. в лабораторії, де ми здавали аналізи, сказали, що краще його не пити. і , виявляється, сорбенти при прийомі ліків пити не можна, бо вони нейтралізують дію ліків.
    чи можна пити пірантел і в яких дозах?
    7
     
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @pidlisniy а чого не можна сорбенту? Просто пити з більшим проміжком, почитаєте в інструкції через який час препарат має нацбільшу концентрацію і коли виводиться, тай пийте сорбент...) просто глисти виділяють токсини, особливо інтенсивно, коли чують, що їм скоро буде кінець, до того ж розкладаються в організмі ще до виведення...це буде все на дитячу печінку та нирки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчата як здати аналіз калу на Донецькій, 11? Це приватна лабораторія? з направленняи чи без? Скільки коштує?
     
  8. kewa

    kewa Well-Known Member

    Зранку до 10 години. Рік назад було 50 грн. Маю візитку ,скину на вайбер
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. pidlisniy

    pidlisniy New Member

    аналіз на Донецькій можна здати до 15 00. ми платили 70 грн. без направлення. здавали декілька днів тому
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Підкажіть, будь ласка, там підписана лабораторія? видно її? Чи треба шукати?

    ПС. Буду їхати з іншого кінця міста, часу обмаль а по карті якийсь інститут вет. добавок
    Дякую

    Надіслано від мого MI MAX 2, використовуючи Tapatalk
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчатонька, комусь вдалося вигнати аскарид без хімки?
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я не перевіряля, а чула від людей, що програмою чойс виганяли, і ще є таблетки на айхерб рослинні, теж їх хвалили


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    можу порадити масло примули вечірньої.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    О, якраз Чойс зараз і даю малому, але не всю програму, а тільки антипаразит капсули. Мала в хаті, то зразу почала давати. Напевно, з понеділка буду радитися з їхнім лікарем. Бо щось не дуже хочу той Зентел давати.
     
  15. sherry

    sherry Well-Known Member

    Малу почало нудити сильно, думала отравилась. Здали печінкові проби, кров на глисти, і загальний. Знайшли Аскарида (Ascaris lumbricoides), але мала алергік, то навіть не знаю чим лікувати.
     
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я у себе знайшла лямблії. Шукала по причині затяжної діареї, болі у правому боці та дуже сильно обкладеного язика. Носила теплий кал на протязі тижня. Практично у кожному результаті були цисти лямблій. Це просто жах якийсь. Пропила Трихопол, в ударній дозі, зараз лікуюся від Зеленої аптеки "Фітолек протиглистовий", тривало. Через місяць перездам. На разі чую себе краще, немає здуття сильного, у роті теж порядок.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2019 ---
    Ну і паралельно здавала малого аналізи, бо теж турбувала нудота, на протязі 2 місяців не хотів нічого їсти, блідий. Висіяли аскариду запліднену. Даю Альдазол.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2019 ---
    @sherry, я минулого року лікувала старшу дитину від аскариди, вона у мене теж страшний алергік, то Альдазол перенесла взагалі нормально, без побічних. У нас було сильне здуття, діарея, висип. Після лікування мала навіть трішки вагу набрала, у нас із цим проблеми. Атопія зменшилась.
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  17. sherry

    sherry Well-Known Member

    @HappyViki і малій виписали Альдазол але і на травах препарат Арт..зіні(?). Будемо спершу ним пробувати
     
  18. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @sherry, я на травах малій нічого не даю. То може бути непередбачувана реакція. Хімку ми, здебільшого, непогано переносимо. Меншого минулого року лікувала Гельмінтином, але він не алергік, йому трави норм йдуть. Ще знаю пижма добре проганяє.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Артемізин?
    Я колись малому ним. Було добре.Там схема якась є до нього ніби.
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я давала малому сироп Вормітел. Там повністю рослинний склад. Принаймні хочеться в це вірити, бо так написано в інструкції. Там до речі, в складі є полин, яким в моєму дитинстві всім ганяли паразитів. Я от все планую теж полин малому спробувати, ніяк руки не доходять.