Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. lula

    lula Member

  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте який саме Пірантел краще купити, польський? французький?
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2020 ---
    Humaworm, ще Black walnut беруть
    але треба також налагодити роботу жовчного/печінки, і також вивід токсинів, сорбенти на ротації
    також налагодженя калу - дають магній цитрат і вітамін С у формі аскорбату (теж з айхербу), вони мають легкий послаблюючий ефект,
    щоб кожен день мінімум 1, а краще 2 рази какала дитина
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2020
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А можете фотками поділитись, якщо ви брали ці препарати? Чи був результат? Чи це лише для профілактики підходить? Буду вдячна за відповідь.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    тільки для профілактики, або виконувати всі правила - дієта і вищенаписане, і так хоча б декілька фаз місяця, тобто циклів їх життя, тобто тижнів
    якщо вже точно є аскаридоз і з тої ж опери то хіба їх розізлите)
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2020 ---
    Хумаворм то збір, я за нього чула, але не бачу щось на айхербі. Або сплутала з Вормвуд
    ось ті, які найчастіше беруть на айхербі
    Kroeger Herb Co, The Original Wormwood Combination, 100 Veggie Caps
    Kroeger Herb Co, Wormwood Kit, 5 Piece Kit
    Nature's Answer, Black Walnut, Alcohol-Free, 2000 mg, 1 fl oz (30 ml)
    Nature's Answer, Black Walnut & Wormwood, Alcohol-Free, 2,000 mg, 1 fl oz (30 ml)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата порекомендуйте мені. даю Ромі Ворміл фіто. Результат є в покращенні апетиту і поведінки. а що далі робити? Курс закінчується. з яким інтервалом можна давати препарати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Порадьте з досвіду: дочка скригоче зубами, має поганий апетит і кашель. Здавали кал кілька разів - нічого не знайшли. Кров не інформативна, оскільки вже раніше був аскаридоз. Хімію не хочу просто так давати, а профілактично щось нешкідливе би подавала.
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ворміл фіто давала. він на травах. почиатйте в неті. там є трави і гепатопротекторні. хтось пише. що то не від глистів.а для печінки.. не знаю.. Рома перестав скреготати. апетит став кращий як був. а то взагалі нічого не їв..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    Ост.часом багато лікарів призначають Артемізин і Холегон (травичка). Почитайте, може якраз.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а Ви давали малому? є в звичайній аптеці?
     
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    скреготання зубами це не від глистів, не раз чула це від різних лікарів. Це бруксизм.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    У Зеленій аптеці. Зараз п'ємо Холегон.
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а то спочатку холегон? чи після артемізину? виробник арт-лайф?
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    вони вже переїхали на Нечуя-Левицького, 15
    дам телефон в пп якщо треба
     
    • Креативно Креативно x 1
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    Почитайте про ці ліки. Вони від різного типу глистів. Ми зараз п'ємо після курсу від лямблій. Артемізин від аскарид.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    холегон це жовчогінне на травах,
    жовчогінний засіб потрібно давати до, під час і після антигельмінтних, але також можна замінити й іншим жовчогінним (враховуючи, що залежно від роботи жовчного, такого плану засоби іноді потрібно вибирати індивідуально і спостерігати за реакцією)
    артемізин - трави антигельмінтні
     
  16. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    На рахунок паразитів. Це було давно. Тоді інститут ім. Громашевського знаходився на території Києво-Печерської лаври поки його відти не попросили люди яких я не хочу згадувати навіть у дописі про паразитів. Саме там знаходилось відділення яке спеціалізувалося на інвазивних та інфекційних хворобах які важко піддаються лікуванню. Надзвичайно грамотні спеціалісти. Я проходив там обстеження. Щоранку брали аналізи і всьо. У моєму відділенні був вільний вхід, бо мав болячку незаразну(користуючись нагодою дякую лікарям, я повністю одужав), так от. Робити було нічого, і я читав наукову літературу та випитував у лікарів що не зрозуміло. За два тижні знав які хвороби з яких країн привозять, і як уникнути інвазій в подорожах. Але повертаюсь безпосередньо до українських гельмінтів(-_-). Не про те як лікувати, а про те як вони переважно потрапляють в організм. Відбувається це наступним чином. В повітрі знаходиться пил. В цьому пилі є цисти патогенних мікроорганізмів. Коли людина вдихає повітря цисти потрапляють в сприятливе вологе середовище та активуються. Потім з мокротинням потрапляють в ротову порожнину, та з ковтанням в стравохід де і розмножуються. Звідти два шляхи. Один природній, а другий - гельмінти виділяють токсини які подразнюють слизові оболонки, і речовина з яйцями внаслідок спазмів витісняється в ротову порожнину. Потім спльовується, мокротиння висихає, яйця стають цистами та перемішуються з повітрям і по колу. Тому профілактика дуже важлива. І поки матуся змиває руки до кісток, дитинка йде в школу чи садочок, миє руці та їжу як вчила мама, але знов глисти. Потрібно не забувати цікавитися у адміністрації як проводиться вологе прибирання, чи є роздільне зберігання засобів для прибирання для різних приміщень. Чи є коронавірус чи нема, але в маршрутках надягати маски. Я після того прочитаного коли бачу як хто плює на вулиці...рррр
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2020
  17. Viktoriaaaaaaaa

    Viktoriaaaaaaaa New Member

    Доброго дня)
    Які бувають симптоми при паразитах? і які аналізи найбільш інформативні?
    Дякую)
     
  18. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Найліпше звернутися до свого сімейного лікаря. Бо кругом купа шарлатанів. Він розпитає симптоми і призначить за потребою аналізи чи консультацію надійного спеціаліста. Це єдиний надійний шлях зберегти здоров'я. Якщо не допоможе, то поміняти сімейного лікаря.
    --- дописи об"єднано, 10 Грудень 2020 ---
    Особисто я два рази на рік роблю профілактику. Захожу в аптеку і прошу фармацевта щось підібрати для профілактики. Зазвичай беру два засоби різних виробників з мінімальними побічними ефектами та прохожу курс. Але у мене немає алергії на ліки, принаймні від паразитів.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member


    по симптомах є гугл
    по аналізах - кал методом Parasep
     
  20. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Перепрошую, неясно виразився. До Свого лікаря та Свого фармацевта. На здоровлі не економлять. Якщо лікуватись у гуглі то це справжня Бомба. Максимум онлайн консультації якщо терміново.