Голкотерапія, як метод лікування

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Lvivna, 18 Липень 2010.

  1. Anne Claire

    Anne Claire New Member

    В мене та сама проблема . Напишіть будь ласка координати лікаря який вам допоміг. Лікувалась 2 місяця традиційної медицини:крапельниці з гормонами( дексаметазон) уколи нестероїдних, лірику і т.п. Ефект на 10%.,а "ефект " від гормонів +5 кг та гастрит. В мене кила 8мм в попереков.
    відділі, заділо седаліщний нерв: гострий біль права нога
     
  2. ViTanya

    ViTanya Member

    Була півтора року тому на голкотерапії в Телібаєва Андрія Тимуровича, тоді він мав спа-салон "Сварог" на вул. Караджича. Пройшла повний курс, дорого. Взагалі ніякого результату.
     
  3. nurosaka

    nurosaka New Member

    Може хтось, нарешті, тут напише ім'я лікаря і заклад, який вам допоміг публічно? Чи це - конфіденційа інформація?
    В інтернеті є списки закладів, але ніяких відгуків.

    Ось список: норімед, клініка скстер Похмурських, біомед, Медичний центр доктора Дробота

    Хтось щось чув про їх спеціалістів голковколювання?
     
  4. Kluvira

    Kluvira New Member

    Добрий день! Згадую, як років тридцять тому одна бабця "підняла мене на ноги" за допомогою голкотерапії. Нині почала проходити курс голкотерапії у сестер Похмурських, але після третього сеансу мій стан погіршився. Благаю, напишіть, будь ласка, адресу справжнього фахівця з голковколювання.
     
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    Знаю за медичний центр Яна у Луцьку. Чула хороші рекомендації. А у Львові добрих фахівців ніби і нема(((
     
  6. AnEye

    AnEye Member

    В Біомеді працюють два кандидати медичних наук - Пронів Наталія Володимирівна і Мацко Натлія Василівна. Впринципі я була тільки в Наталії Володимирівни, то мені сподобався ефект. Лікувала порушення сну, то засипати стало швидше, вже не буджуся від кожного шороху
     
  7. Gagel

    Gagel New Member

    Кулик Богдан Володимирович.
    Доцент кафедри, працює в психіатричній на Кульпарківській. Мега профі. Не бійтеся Кульпарківської))) Він приймає приватно. По гооках - супер!!!
     
  8. Merry

    Merry Well-Known Member

    Знаєте, я теж чула про нього і його голкотерапію. Не радять.
     
  9. Oksani

    Oksani New Member

    Д ночі,дівчата,а хто має досвід лікування у Грабоуса в дорослій полікл.на Сихові?він теж голками лікує,мене на ноги поставили голки (але зараз та пані вже у Львові не приймає)мучить гол.біль,шукаю заміну і їх поооовно,а от кому довіритись новому...страшно((