Голос країни

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Капризуля, 6 Червень 2011.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Точно, якось не професійно. Мабуть вона не звикла співати вживу(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Кудлай не формат шоу. У неї свої пісні, які написані завжли були під неї. Під її манеру виконання "народно-підвиваючу".Людина, яка 30 років співає в одному стилі- вона не може бути гнучкою. У неї голос по іншому поставлений. От реально навіть коли хтось із суддів починає підспівувати учасникам на прослуховуваннях на сцені, або коли виходить до них із тим " а давайте разом заспіваємо"- то там аут виходить. З Кудлай Джамала ще якось хитро поступила. Дала свою пісню. Так, ніби показала: от подивіться, що можу я, а що не може Народна артистка.Вона свідомо знала, що Кудлай таку пісню провалить. І не могла цього не бачити на репетиціях. Дати би Джамалі Кудлаївську ту ж попсову "красиву жінку незаміжню":), і Джамала би теж провалилася. Так, як Джамла просто стухла на сцені при Каті Чілі. І як Бабкін щось там намагався при Чілі підспівати і краще би того не робив.
    Взагалі не розумію. що на шоу роблять професійні співаки як учасники. Навіть якщо і вирішують просто засвітитися, щоб нагадати про себе, в 99% краще би цього не робили. Був їх час слави і хай би такими їх і запам ятали.Одиниці варті уваги зараз. Мені цікаво, як буде Катя Чілі виглядати, якщо їй дадуть пісню у іншій манері ( чомусь думаю, що якраз їй Тіна буде підбирати репертуар виключно "під неї", без експериментів. Щоб не травмувати)
    та вчорашній весь випуск був суцільним провалом. От ніхто не сподобався. На прослуховуваннях усі співали краще. А тут-лажали усі. Якийсь какофонічний концерт вийшов: не зіспівані дуети і перекрикування із зриваннями)
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2017 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мені Джамала ніколи не подобалась, а зараз ще більше. В неї вже явно зіркова хвороба давно присутня. То бере учасників, то відмовляється, бо їй щось зайшло...А як з тою дівчиною з Казахстану (якщо не помиляюсь) поступила? То взагалі якась дурня, то врятувала, то швиденько сплавила...Не люблю людей, яким емоції настільки засліплюють розум, що вони перестають з мозгами дружити:negative:Скаче як та коза на шоу, сподіваюсь, що в наступному сезоні її не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Щодо Горбунова то, якщо чесно, вшоці. Звідки та дружина взялася? Я думала він старий холостяк... чітко памятаю як акурат 10 років тому, перші Танці з зірками і в Горбунова був романчик з Оленою Шоптенко, вона тоді вперше засвітилася як танцівниця-тренер і пішло поїхало. всі говорили про них, а про жінку ні слова...
    Щодо Кароль і Бабкіна, ну нєєє, навіть я не сприймаю то серйозно, а я дуже чутлива і ревнива) Кароль самодостатня як жінка, любов всього її життя має в серці. Звичайно може хтось в неї є чи буде, але швидше партнерсько. Тим більше вона дуже віруюча, сімю розбивати не буде. І Бабкін теж серйозний сімянин. Їх тому і підколюють, бо можна це робити без обав, що хтось образиться.

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Горбунов більше 20 років був одружений. Його перша дружина на 10 років старша і він виховував разом із нею її доньку від першого шлюбу ( вона вже доросла).Вони раніше часто разом з являлися на світських тусовках ( вона така досить неприглядна була- такого як він зросту, повнувата ( хоча вона ніби і хореограф за освітою та акторка) , в окулярах і з вічно зализаним у щурячий хвостик волоссям). тут мужчині далеко за 45- криза, життя проходить. Дружині уже теж за 50, прийомна донька виросла... В останні 6 років він з дружиною майже ніде спільно не з являвся. Тому не факт, що його "забрали із сім ї"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    біля нього у вечірньому кварталі багато років поруч сиділа одна кобіта. Така чорна, на цю, як її схожа, ну заступницю Черновецького. І я його у Львові в рестоарні бачила із тою кобітою десь 2 роки тому. Але із ними ще були люди і за ручки вони не тримались, тому я не можу сказати жінка то його чи ні-- може то друг?
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2017 ---
    Дружина старша за Горбунова на 10 років ну от я гугланула -- ну це та кобіта і з кварталу, і ту, що я у Львові бачила. Тобто він не спершу кинув жінку, а потім закрутив роман, а паралельно. Тіпа зрадник)
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2017 ---
    юрий горбунов развелся с женой людмилой - Пошук Google
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Inalav

    Inalav Member

    Але вже описали так описали, люблять в нас люди покритикувати. Нормальна собі жінка тим більше вона старша за нього, от їх фотки [​IMG] [​IMG]

    І то вже її другий шлюб, дочка у неї від першого чоловіка.
    Горбунов мріяв ще про своїх дітей і про це говорив:
    Юрий Горбунов рассказал, с кем отметит свой день рождения 24 августа
    Говоря о мечтах, ведущий отметил, что очень хотел бы детей. Несмотря на то, что у Юрия есть приемная дочь Ксения и четырехлетняя внучка Полина, Юрий Горбунов все же добавил, что они с женой Людмилой работают над вопросом рождения детей и хотят родить и девочку, и мальчика.

    Мне не хватает только детей. Хочу и мальчика, и девочку“, - прокомментировал Юрий.

    Так що до Осадчої пішов за дітьми виходить. Виявляється що і таке буває.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а то хіба Шоптенко не була з таким рижим ведучим? ой забула як його звати, він ніби прогноз погоди вів. о згадала Посипайко!
    щодо самого шоу, то я спочатку не могла зрозуміти, що не так з Тіною. а потім побачила, що вона без червоної помади:)) А костюм Джамали (чи то вона пінгвін, чи що то за білі крила) може то такий її стиль,але виглядає не сильно гарно м'яко кажучи.
    з тими кнопками крадіжки тренери не думають взагалі. раніше перед тим, як натиснути, то справді задумувалися, а зараз тиснуть всім підряд. тільки один чи два учасники були, яких взагалі не викрадали) до кінця наступного ефіру ще напевно по разів 10 поміняються всі.
    не сильно хтось запам'ятався по виступах. от вчора подивилася, а вже не пам'ятаю хто, що співав)
     
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Розчарували виступи в дуетах, і крадіжка та, все якесь наплутане. Якщо наступні дуети будуть такі ж, то дивитись навіть не буду. Ще цікаво як Катя Чілі і той священник будуть виступати. А Аллі Кудлай таку пісню підібрали, взагалі не підходящу, а взагалі вона цікавіше співала ніж та дівчинка суперниця, щось Джамала як тренер не вражає поки що.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    за 10 років вона багато з ким була, але тоді як вперше засвітилася їй було лише 18, і я чітко памятаю інтерес 30-річного Горбунова, ще думала що той стариган від неї хоче))) (ми майже ровесниці) про це трохи говорили і писали (як і про нього з Осадчою на перших порах, але далеко воно не пішло)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Неоднозначні враження про дуети знов. Знову багатьом зовсім непідходящі пісні тренери дали. Чи вони спеціально так роблять щоб швидше декого позбутись? Сильно виступив дует з Чілі, але ви бачили, коли оголосили тоді крадіжку, Потап Джамалі сказав "Не могу, мне заплатили". І це на ютубі навіть є в відео під кінець того виступу дуетом..Це звичайно в ніякі рамки не лізе. Катя Чілі талановита, але вже і про неї почали казати що "от зробила би як Кудлай, вона ж і так зірка". Та добре що таку музику більше людей почує. А як вам та ж пісня що з Голосу в свому виступі? Я за ГВ, але якось тут трохи на показ, чи я помиляюсь? Все таки це чисте мистецтво.

    А зараз у неї таке довге волосся, то так швидко відросло чи думаєте нарощене?
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    думаю, що нарощене, чи парик якийсь. хоч всяке може бути)
    а я того не чула, треба на Ютубі глянути ще раз.
    мені ще сподобалися виступи того священника ; дует, що співав "Відпусти" і ті, що пісню Мозгового співали.
    здивував вибір пісень "На лабутенах", "Под дождем" - тут важко голос показати. і ще шкода було тих хлопців, де один слова забув в пісні про солдата.
    Катя Чілі звичайно крута, але погоджуюся з Бабкіним, що вона дуже закрита, чи то для себе співала, а не для інших (чи як він там сказав точніше?).
    --- дописи об"єднано, 21 Березень 2017 ---
    от глянула на Ютубі і таки цього разу почула!! невже то він серйозно? якось аж розчарувалася. я думала, що принаймні Голос не куплений..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Я теж спочатку не вірила, але люди в коментах ще раніше писали, я переглянула і там дійсно то чути( Навіть не стидаються і кажуть про таке. Ось вам і "чесний" конкурс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відкрила для себе Бабкіна. Спочатку думала: "що за чувак в жюрі? Wtf". Його дуети мені якось найцікавіші. Ну і кілька його пісень послухала. Деякі справді варті уваги.
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    голос країни -- пишу без лапок і з малої букви -- це просто шоу... на жаль... ніхто тут голоса шукати і не хоче. особисто для мене у цій передачі найобразливіше, що глядача мають за дибіла. пишуть сценарії, роблять якусь драму, бись ти бидло дивилось. але не розумють, що народ (і глядач) у нас нормальний -- дай йому щирих, чесних стосунків -- і рейтинги зашкалять. а поки буде "сценарій" -- ні мистецтва, ні "душі" не буде....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Так воно і є. Бо ті всі шоу - це бізнес, просто заробляння грошей. Все пишеться і монтується так, щоб була та драма, сюжет, щоб глядачу нудно не було. Важко знайти стільки тих справжніх життєвих історій і справжніх почуттів. Бізнес на емоціях, але найсумніше, що люди це ковтають:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Joll

    Joll Well-Known Member

    А я пам"ятаю, що Шоптенко досить довго була дружиною хореографа Дмитра Дікусара (одного із колишніх чоловіків Білик), вони разом над багатьма танцювальними проектами працювали, зокрема, у Грузії десь рік чи більше жили. Зараз вони вже кілька років як розлучені.

    Цей проект зараз навіть не порівняти із тим, якими були перші 4-5 сезонів. Можливо, продюсери змінились, можливо є тому інша причина, але новизни у шоу та дійсно яскравих талантів цьогоріч обмаль. Тоді за душу кожна пісня чіпляла, а фіналісти і досі є відомими музикантами та співаками. З "Голосу країни" ми дізнались про Наталю Гордієнко, Влада Павлюка, Тоню Матвієнко, Арсена Мірзояна, Мілу Нітіч, Олександра Онуфрійчука, Назара Савка, Марічку Яремчук, Тетяну Решетняк, Христину Соловій, заново засвітився на публіці Павло Табаков. Навіть минулорічний сезон і то дуже запам"ятався, бо там була Віталіна Мусієнко, Іванка Червінська, Анастасія Прудіус, Вілен Кільченко і ще кілька справжніх талантів, за якими хотілось спостерігати і від яких йти мурашки по шкірі. А теперішній сезон нижче плінтуса, якби не Бабкін, то не було і тих кілька яскравих постановок, які дійсно торкнули душі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    У Тіни Кароль такі красномовні брови))) Вона ними такий спектр емоцій передає - навіть словами важко таке передати)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Людоньки, що то було на минулому Голосі в неділю? Або я щось не розумію, або лижі не їдуть. Чи все настільки прораховане? Так ніби спеціально вигянають сильніших, протягують невідомо за якими критеріями інших, і все це з такими запльотами)) Як можна було вигнати Цимбаліст, оту що в шкіряному костюмі так вжарила? І ту вірменку, а лишили таких що явно слабші. З "пордругою Кароль" теж дивина - одяг їй підібрали вкрай непідходящий, потім прямо питати "Ну що, сама підеш?", дуже "мило". Ще такого не бачила. І щось Катя Чілі мені відштовхуюча було на тому ефірі, ще й основне за неї той з бек-вокалу проспівав. Коротше, зараз 2 явні лідери Чілі і священник. А ще пісні такі непідходящі учасникам тренери давали, хіба не бачили що то їм не підходить? І Джамала як тренер розчарувала, всі номери так ніби під себе зроблені, а щоб розкрити таланти учасників то навіть не видно щоб старалась. Вся надія що люди в прямих ефірах якось справедливіше то все оцінять.
     
    Останнє редагування: 4 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1