Гомеопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем нталька, 27 Лютий 2009.

  1. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Дівчата, хто знає чи приймає Віктор Будзінський на Сихові у Львові чи змінилося місце прийому?
     
  2. Nikolia

    Nikolia Active Member

    Приймає на Манастирського на Сихові
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Хто що може сказати про клініку Сідус? Маю проблеми з ШКТ, була вже в трьох різних гастроентерологів, три різні діагнози, лікування, а я далі страждаю від приступів... Знайомі порадили звернутися в цей центр. Але більше ніяких відгуків про цей центр не можу знайти. Сьогодні подзвонила - записалася в середу на прийом, але не знаю чи це те, що мені потрібне зараз?!
     
  4. IKA

    IKA New Member

    Хто був недавно в Дьохтярової Лариси Миколаївної , скажіть, будь ласка, яка зараз ціна прийому?
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Там коливається, залежно перший то прийом чи повторний, наскільки частий, чим частіший, тим дешевший. Але отак в загальному, в листопаді, здається , були. Повторний прийом то платили 600 чи 650 грн.
     
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    Все хотіла написати)
    Текли в кота вушка. Мама питає, чим лікувати, бо в малого 2 рази була така ситуація. Кажу, що, як завжди, давала кульки гомеопатичні. Одним словом, напоїли ми кота (з шприца) розчином кульок. Сорі, не знаю дозування для тварин.:girl_crazy: Мама сміялася, що ніколи так всі не цікавилися самопочуттям кота. Йому відразу полегшало. Вуха текти перестали. Це пост для тих, хто вважає, що результативність кульок поляга лише у дії ефекту плацебо і що вони працюють навіть у випадках, коли в це не віриш.
    П.С. Гомеопатія- наше все. Можу писати довго. Нещодавно лише з їх допомогою справились з сильною заглистованістю і , як наслідок, серйозними порушеннями в роботі травної системи. Хімія не допомагала. Клізми очисні лише полегшували ситуацію. А ті "квартиранти" вже просто дусили, дихати не давали (на відповідній стадії свого розвитку). От так просто, без аналізів, дієт комплексно вирішили стуацію. Результат- на лице. Повністю всі симптоми зникли.
    Як завжди, величезна подяка @Wiktor
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. opron

    opron Well-Known Member

    Дівчата, а хтось лікувався/лікується в Адаміва Ігоря? Поділіться відгуками, будь ласка. Можна в пп.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я і малий. були такі випадки, коли реально не знала куди себе подіти, а після прийому все ставало на місця. з малим трішки важче було підібрати конституційний препарат, але при хворобах теж конкретні назначення працювали дуже добре. зручно, що можна консультуватися по телефону.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. opron

    opron Well-Known Member

    Ви мене втішили. Наразі почали лікувати (якщо так можна сказати) малу. Надіюсь на гарний результат.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я з малими лікуюсь в Адаміва. Одного вилікували, я і ще один ще в процесі, є певні результати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Я пацієнт Адаміва-лікування в процесі але результати вже є
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. invisible

    invisible Well-Known Member

    Чи хтось має досвід лікування гомеопатією алергій/дерматитів невизначеного походження у маленьких діток?
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    і ми туда же, лікуюсь в основном я, але за потреби всю сімью консультує. Задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, погуглила, то той Адамів зовсім молоденький 34 роки, так?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    А де приймає Адамів Ігор? як виглядає той прийом? попередній запис є? чи черга?
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    :girl_yes2: але колись памьятаю тут у Віктора Будзінського питались за Адаміва, то він його дуже радив як одного з найкращіх гомеопатів Львова.

    На В.Великого 18 чи 20, не помню

    Перед прийомом заповняєте детальну анкету про себе, на його сайті вона є, скачуєте і детально пишите, чим детальніше, тим кращє для вас і точніше лікар зможе зрозуміти пацієнта. Попередній запис, на домовлену годину, ну потім прийом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    раз тема розрухалася, маю питання
    в мене після початку лікування гомеопатією почали снитися дивні сни, а згодом взагалі кошмари
    при чому лікування не одним препаратом, ліки мінялися
    припинила лікування, припинилися сни
    не знаю як на то реагувати
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    п.с. мушу додати пару слів, враховуючи питання в приват
    власне ділюся, тому що може в когось був такого ж плану досвід, хочеться почути
    я досить довго вивчала питання гомеопатії і вибрала її для лікування близьких, була більш ніж задоволена
    припускаю, що коли почала своє лікування, зміни в організмі і стані здоровя сприйняла занадто чутливо,
    і можливо почала себе накручувати і сумніватися
    власне не для сенсацій чи залякувань пишу, хочу почути думку більш знаючих
     
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А ціна питання? І як це проходить. Дайте контакти, будь ласка.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1