Гомеопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем нталька, 27 Лютий 2009.

  1. opron

    opron Well-Known Member

    У нас АД (малій 1.3). Результатів поки немає, бо приймаємо ліки тільки тиждень.

    Думаю, до місяця часу має бути позитивна динаміка.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  2. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Дівчата, хто має досвід чи знає про досвід знайомих лікування гомеопатією міоми?
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Сказати гомеопату обов*язково. Хто Вас лікує?
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та скажу звісно, може ліки не мої чи доза зависока
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Мені це перший показник, що не мої. Лікар одразу відміняє.
     
  6. Galicija

    Galicija Well-Known Member

  7. Wiktor

    Wiktor New Member

    То ціни для лікування по переписці, в інтернеті. Очний прийом коштує значно менше. Не буду того тут писати, бо не можна. Там на сайті знайдете телефони, але дзвоніть не мені, а Валерії Віталіївні, вона приймає зараз всіх очних пацієнтів. Я очних пацієнтів не приймаю, а працюю тільки по переписці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. laaastivka

    laaastivka миється в бані

    Доброго ранку. Скажіть, будь ласка, чи можна у Львові придбати дані препарати в розведенні 6С: Арніка монтана, Гіперікум, калькареа фосфоріка, Калькареа флюоріка, плюмбум металікум, сімфітум, алое чи в іншому розведенні, але купити у будь-якому випадку. Дякую за відповідь!
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Подзвоніть в аптеку і там спитайте.
     
  10. ilona s e v

    ilona s e v New Member

    Хочу поділитися власним досвідом лікування гомеопатією. Тут на форумі були питання відносно Кетури Ольги Вячеславівни. Так от, ми в неї лікувалися кілька років. В процесі спілкування, особливо коли виникали гострі стани і потрібна була консультація, то почувала себе постійно винною за те, що турбую! Я розумію, що людей багато, але це вже конвеєр. Ситуація заставила шукати іншого лікаря. І от коли я перечитала весь форум за ніч, і зрозуміла, що Оля не лікує класичною гомеопатією, залишився неприємний осад. Оскільки постійні , платні відвідування, після яких потрібно було купувати все нові і нові горошки, багато що пояснюють. Зараз ми перейшли на класичну гомеопатію. Для тих, хто не знає - це принципова різниця між тим, як діє класична гомеопатія і тим, як лікує Оля! я і сама раніше не знала, а шкода!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я так розумію, що коли призначається більше, як один препарат на раз - це вже не класична гомеопатія. Класична гомеопатія - як я її зрозумліла, - це одноразовий прийом 5 горошків одного виду і все. Можливо через місяць - інший препарат.
    А як зараз результатом Ви задоволені?
     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    ну я горошинки не купляю, мені при потребі їх гомеопат дає просто, додатково маю гомеопатичну аптечку, яку замовляла у Києві, ціни на горошинки там копійчані
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мій малий.
    особливо зараз, коли в бабусі, і його годують не завжди еко-біо-роздільно і тд, про пральні порошки я мовчу - прийом горошків розрахований так що його "тримає" 3 тижні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А в кого ви спостерігаєтесь? Можна в приват

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та то не секрет. в Адаміва. то не мода, просто попитала в знайомих, чи є в нас адекватний класичний, бо консультації по перепиці мені б були трохи заважкі, хоча Віктор Петрович нас з чоловіком в свій час так підтягнув, що найгіршою нашою хворобою була застуда в листопаді (окрім прямих скарг з якими прийшли), тому була велика перерва і я була здивована що він очно вже не приймає. до його дружини не маю упередження, просто на той час не знала що вона почала приймати.
    ну але наш АД такий "наш", і препарат підібрали за другим разом. але я не йшла лікувати конкретно АД, мені треба було дитину підтягнути.
     
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А які в нього ціни? А чому сам вже не приймає? Жінка теж спеціаліст?

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2016
  17. ilona s e v

    ilona s e v New Member

    [QUOTE, ="Ahaha, post: 2374553, member: 42588"]Я так розумію, що коли призначається більше, як один препарат на раз - це вже не класична гомеопатія. Класична гомеопатія - як я її зрозумліла, - це одноразовий прийом 5 горошків одного виду і все. Можливо через місяць - інший препарат.

    А як зараз результатом Ви задоволені?[/QUOTE]
    Звісно, що так. Все врегулювалося. І процес, і підхід,
    І набагато простіше..... зручніше. Добре, що ситуація спонукала до змін. І вони виявилися на краще..
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2016 ---
    А ще мені цікаво, як реагують ваші рідні, знайомі на гомеопатію? Як правило, мені приходиться переконувати, що це найкращий варіант для сьогодення. Часто мене не розуміють.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не можу дати вам відповідь на жодне питання, бо в В.П. не спостерігалася від 1 пологів. Вже тепер "ббс" казало, що його дружина теж сильний гомеопат.
     
  19. ilona s e v

    ilona s e v New Member

    Про жінку ВП можу сказати лише хороші відгуки : вихована, толерантна, чітка, відповідальна. Жодних непорозумінь у нас не було.
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2016 ---
    А ще мені цікаво, як реагують ваші рідні, знайомі на гомеопатію? Як правило, мені приходиться переконувати, що це найкращий варіант для сьогодення. Часто мене не розуміють.....[/QUOTE]
    А для чого когось переконувати, це право кожної окремої людини вибирати цей метод чи ні. Мене чесно кажучи чиясь реакція мало цікавить, більше менецікавить ефект від лікування
     
    • Подобається Подобається x 1