Гомеопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем нталька, 27 Лютий 2009.

  1. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Розкажіть хтось про розцінки в Адаміва і контактами поділіться будь- ласка
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Krasnikhina

    Krasnikhina New Member

    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2016 ---
    А для чого когось переконувати, це право кожної окремої людини вибирати цей метод чи ні. Мене чесно кажучи чиясь реакція мало цікавить, більше менецікавить ефект від лікування[/QUOTE]

    Добрий день Вікторе.Можна ваші координати -Потрібна консультація для дитини 10міс!!!
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Чесно, для мене Гомеопатія - ромашкою пополоскати рота бо дезинфікує , горошки в аптеці . А як ше буває я навіть можу пошукати і впевнена що знайду науково підтверджену дію тієї ж ромашки .
    Але перепрошую якщо ви про зливання воску, олова , екстрасенсорику , якісь там зілля де реально над ними шептали бабки то яка то Гомеопатія ?? Мені навіть язик не повернеться то назвати гомеопатією. Ну і багато традиційної медицини користується натуральними компонентами трав .
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ну а для мене полоскати рот ромашкою- то народна медицина, лікування травами. А гомеопатія- це чари-бари.
    Ось напиклад:
    І т.д, і т.д.
    Який зміст зараз цитувати різні статті і т.д.? Кожен і так вже зробив свій вибір. Чи не так? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ну і дебрі .... Я у Львові лікувалась у кількох відомих гомеопатів , не було ніяких чарів . Всі ліки виписували в аптеці на Міцкевича . У вас трохи не правильне уявлення про гомеопатів.
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2016 ---
    Гомеопатія як метод лікування існує понад 200 років і отримує все більше визнання в багатьох країнах світу. З часів королеви Великобританії Вікторії і досі лікуючим лікарем королівської сім'ї традиційно стає лікар-гомеопат.

    В Україні історія гомеопатії почалася в 1835 році, коли в Києві відкрилася перша гомеопатична аптека. Тут готували ліки і приймати хворих.

    Відмінність гомеопатичних препаратів від традиційних ліків закладено в самій назві "гомеопатія" (homois - подібний, pathos - хвороба, страждання).

    Отже, гомеопатія — це метод лікування, в основу якого покладений принцип подібності: «подібне лікується подібним». Що це означає? Для лікування захворювання потрібно застосовувати малі дози речовин, які у великих дозах викликають у здорової людини явища, подібні до клінічної картини (скарги і симптоми) у пацієнта. Ось простий приклад: коли ми ріжемо цибулю, у нас щипає очі, тече з носа - словом, відбувається те ж саме, що і при застуді або при алергічній реакції. Роблячи ліки з цибулі, гомеопати успішно лікують простудні захворювання, алергічні риніти і кон'юнктивіти. Це і є принцип подібності.

    Сировиною для традиційних гомеопатичних препаратів служать речовини рослинного, тваринного і мінерального походження. Позитивний результат гомеопатичного лікування може наступати в різні терміни - від декількох хвилин до декількох тижнів або місяців, що залежить від особливостей захворювання, його давності, реактивності організму пацієнта і точності виконання призначеного лікування.

    На даний час приготуванням ліків займається спеціально навчений провізор. Береться одна частина вихідної речовини і 99 частин розчинника - дистильованої води, збовтується. Це перше розведення. Потім - одна частина першого розведення, 99 частин розчинника, знову збовтали. І так далі. При цьому молекули води шикуються у певному порядку, продиктованому структурою вихідної речовини. Київська школа гомеопатії користується розведеннями 200, 500, 1000 разів. Чому розведення настільки високі? Поняття великої і малої дози - прояв основного закону діалектики - переходу кількості в якість. При зменшенні дози речовини його ефект змінюється. Якщо вона нижче терапевтичної, це послаблює лікувальний ефект. Ми продовжуємо зменшувати дозу - дія знову посилюється.

    Головними перевагами гомеопатичного лікування є:

    - Нешкідливість та безпечність застосування;

    - Індивідуальний підхід до пацієнта;

    - Відсутність протипоказань до застосування гомеопатії;

    - Використання ліків в малих дозах;

    - Відсутність звикання і синдрому відміни;

    - Можливість призначення одночасно декількох препаратів;

    - Можливість поєднання з традиційними і іншими методами лікування;

    - Лікування всіх вікових груп, починаючи з внутрішньоутробного розвитку та періоду новонародженості;

    - Доступність препаратів для різних соціальних груп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це не чари бари, але у вашій наступній цитаті є пояснення
    між гомеопатією і фіто-терапією є різниця, її треба усвідомлювати
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2016 ---
    все правильно, але це не лікування травами класичне, а один з альтернативних методів лікування, так само як голкотерапія
    але визнаний, викладають в медзакладах
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Знаєте ворожки молитвами і приворожують , в них купа ікон, і дехто в піст не приймає ... Але ж ніхто іх з церквою не плутає і на службу не йде туди. А те що вони свої чари бари називають гомеопатією ну то давайте включати розум і називати речі своїми іменами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я думаю, що Людвіг мала на увазі таке: іноді розведення настільки велике, що в одній горошинці (чи там в кількох, скільки за раз приймається) залишається буквально кілька молекул діючої речовини, або і зовсім менше однієї. при цьому гомеопати говорять про пам’ять води і бла-бла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    нє, то я знаю.
    мені просто здалося, що я зрозуміла думку Людвіг.
    те все "не-матеріальне" людству ще довго не дасться для детального розуміння. тут або вірити, або не вірити.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. kozochka

    kozochka Member

    З власного досвіду можу сказати,що лікувалася сама і дітей у гомеопатів. Пролікувалися у половини самих популярних гомеопатів Львова і навіть Києва. Лікувалися роками, результат "0" і гроші на вітер. Після того як побувала з дітьми в церкві, коли приїжджав відомий екзорцист Ян Білецький зрозуміла що гомеопатія гріх і це не від Бога. Тим більше і Ян так само наголошує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ну ОК. В аптеці на Міцкевича над тими горошками теж танці з бубнами танцюють ? Проводять ритуали ?
    Мені просто цікаво . Розумію що можна піти до бабки і типу лікування травами. Але в аптеці що не так?
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Звичайно, що не танцюють, просто заробляння грошей, розводять людей я би сказала) В аптеці і БАДи продають.
    А народ купує і вірить в чудо таблетки чи горошки гомеопатичні, не знаю, які вони. Так само, як і не знаю, яка то аптека на Міцкевича)
    Сама псевдонаука зародилась з магії, з ритуалів і бубнів. Тому і розвиток такого "лікування" не має право на існування. ІМХО.
    А Ви вже встигли все прослухати? Просто цікаво ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Цікаво, а для вас лише таблетки і уколи ліки? Як на мене, тому і аптек в нас в країні кожні 100 метрів, бо люди без ліків вже не функціонують.
    Особисто я малого стільки раз лімфоміозотом або траумелем витягала там, де вже антибіотики виписували, або травами знімала кашель та температуру. Так що гомеопатія сучасна і колись там можн - то не зовсім одне і теж. Та й християнство в принципі має купу язичницьких елементів.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Якщо є серйозні проблеми, то, звичайно, що я звертаюсь до традиційної медицини.
    Проте, я вже неодноразово писала, що мої діти практично не хворіють, тому ми дуже рідко користуємось лікарствами. Домашня аптечка в мене майже пуста. Тому про аптеки, то це не до мене)
    А лікування травами я визнаю і чаї п'ємо з трав, але я не плутаю народну медицину і гомеопатію.
    Я вірю в лікувальні властивості ягід, трав, але не вірю в чудодійну силу горошків. Проте вірю в самонавіювання. Я так старшому колись давала вітамін Е і казала, що це "швидка таблетка", вона була така гарна: червона, прозора, з рідиною в середині. І він вірив, і вона помагала: він плив на змаганнях швидше, ніж зазвичай і також вірив, що помогла таблетка)))
    Дівчата, вибачте, я нікого не хочу образити і тим більше не засуджую. Це ваша справа, як бути здоровим.
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  18. Hruska

    Hruska Well-Known Member

     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hruska

    Hruska Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1