Гомеопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем нталька, 27 Лютий 2009.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Людвіг, ви пишете про речі про які не маєте поняття, от десь почули і все. Моя коліжанка мала великі проблеми з нирками, останні десять років раз в рік по місяцю в лікарні лежала, а ситуація тільки погіршувалася, за вагітрість і виношування казали, що бкдуть великі проблеми. А гомеопат іі вилікувала, і діток вона двох вже народила, і проблем зі сторони нирок не було. А ій ту гомеопата порадила дівчина, у якоі була якась проблема з ногою, я вже не пригадую, нога сомусь перестала згинатися, то вона мала дві операціі, одну з них в німеччині, і теж без результату, а гомеопатія допомогла. Я і сама зверталася, мені теж допомогла, хоч перед тим бобряче по лікарях побігала, все нормально, а мені дико погано, мені хіба заспокійливі, які звикання викликають пропонували. Тому, якщо ви не мали з тим справу, то не спішіть кричати, що то розвод.
    Католицька церква не вважає гомеопатію чимось гріховним, читпла, що навіть монахи деякі лікують гомеопатією.
    То що ви пишете, то позиція московського патріархату, але в них і свічки ауплені не в них в храмі не дійсні і прейскуранти на служби і обряди висять, і під козирком храму в дощ ховатися заборонено, про що оголошення на тому храмі є і ще багато бпгато перлів, то я б на них у відношенні до гомеопатіі не орієнтувалася.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    От наприклад витяжка зі статті :
    «Компетентные органы должны разобраться с этими сомнительными лекарствами, которые представлены на фармрынке», - считает депутат Госдумы, врач-педиатр Антон Беляков, - зачастую, поверив рекламе, приобретают откровенные «лекарства-пустышки», которые не только не лечат, но и могут усугубить болезнь, подвергнуть риску окружающих», - говорит Беляков. - В последние годы широчайшую популярность в качестве лекарства от гриппа приобрело гомеопатическое средство оциллококцинум. По оценкам экспертов, оно занимает второе место по объему продаж среди всех противовирусных препаратов. Однако, по данным ряда экспертов, лечебные свойства этого гомеопатического средства не подтверждены какими-либо серьезными научными исследованиями. Более того, ряд исследований, проведенных учеными и опубликованных в специализированных изданиях, в том числе в библиотеке Кокрановского сотрудничества, показывают, что оциллококцинум и вовсе не обладает выраженным профилактическим и терапевтическим эффектом, а элементарный химанализ показывает, что в оциллококцинуме вообще почти ничего не содержится, кроме сахарозы и лактозы. То есть, если верить ученым, за 250-300 рублей нам фактически предлагают упаковку с гранулами сахара», - рассуждает Беляков.

    А от що пише про склад сама компанія буарон . ( я доречі приймаю цей препарат )
    печени и сердца барбарийской утки. Вспомогательные вещества: сахароза и лактоза.
    Оциллококцинум: описание, инструкция, отзывы. Лаборатория Буарон, производитель препарата Оциллококцинум

    І доречі у вашому відео , священник теж каже що якщо над ліками не проводились всякі ритуали то приймати можна .
    І чітко прослідковується те що є енергія , ритуали , окультні засоби і тд. Та візьміть почитайте який принцип діі тих горошків . Також зле вивчення конституційного типу людини ( пов'язали з астрологією) , а те що традиційна медицина теж потребує огляду пацієнта , і теж запитують вагу щоб розуміти як ділити ту таблетку .
    Бачте Івану Івановичу стало зле та в мене знайомий теж мало не помер за 10 хв від таблетки левоміцетину .
    Інтерв'ю мало інформаційне більше того якесь не компетентне.
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    напевно проблема в тому, що гомеопатією називають все, що не лінь.
    і деколи такі дєбрі, про які я слухати не хочу.
    але я справді не розумію, якщо купити комплексну гомеопатію, яку назначив лікар - то ок, а 1 препарат в аптеці - погано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    @zetta, оциллококцинум я давала дитині, мені раз фармацевт в аптеці підтулила, коли я запитала, що можна прийняти противірусне. Ну, Ви знаєте, який в мене був результат- нульовий. Але потім мій лікар пояснив мені склад того лікарства. Бо так, чесно сказати, я тим ніколи і не цікавилась)
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2016 ---
    Нє вєрю))) Маю право?
    Так, справи з тим не мала і не хочу.
    @KAPUCHINKA, я на позицію церкви Московського патріархату не орієнтуюсь, з чого Ви взяли?!
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2016 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Гомеопатія і християнство
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Lana Kras

    Lana Kras New Member

    Де саме і у кого ви зараз лікуєтесь, шукаю класичного гомеопата
     
  8. Katlove

    Katlove New Member

    Всім привіт)Я тільки зареєструвалася і прошу вашої допомоги, я теж шукаю класичного гомеопата для свого синочка, ми ше маленькі нам 1 рік і 4 місяці.В нас алергічні реакції і дерматит, напевно теж алергічний, пройшли курс лікування в алерголога і без результатів((((Не можу давати такій малій дитині ту хімію шо прописують лікарі!!!
    будь ласка відпішіть до кого ви мені порадилиб звернутися!!!
     
  9. Dusheska

    Dusheska Member

    Перечитала усю тему, але так і не знайшла відповіді для себе. Я вперше звернулась до гомеопата, нам назначили горошки, але їх треба розчиняти у пляшці з водою+ горілка, мене це якщо чесно спантеличило, бо уявляла собі, що ті крупинки треба просто приймати в назначеній к-сть. От поясніть, мені а нащо їх розводити, щей оте постійне струшування пляшки перед прийомом ліків. Одним словом, я реально запуталась, якось страшно давати дитині щодня ті розведені ліки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Про горілку - то ви собі недочули і придумали))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    справді на певну кількість води іде ложка горілки-горілка в цьому випадку мені пояснював гомеопат-щоб сама вода не псувалась
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Dusheska

    Dusheska Member

    Все я добре почула і тим більше не придумала. Тому і запитую, бо ліки для дитини і сам факт присутності в них алкоголю хоч і в такій к-сті мене насторожує.
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Класичні гомеопати радять розводити горошки в воді,( можливо мав на увазі пляшку помити з під горілки)у пляшці, тримати в темному місці і перед прийомом струшувати, нуце нормально - щоб ліки рівномірно розійшлись на воді.
    Щодо мене особисто, то ми лікуємось за принципом алопатії, тому розведення робиться при потребі і гострому стані, відповідно не тримаю таких пляшок з водою.
    а якщо вам щось радили з алкоголем - то забудьте про того лікаря, цікаво хто це?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Кілька років тому пила гомеопатію "з алкоголем" під наглядом класичного гомеопата, зараз сина лікую в іншого класичного гомеопата, то теж п’є ліки з додаванням ложки горілки на пляшечку ліків. Одна справа, коли готуєш розчин при гострому стані і випиваєш його одразу чи протягом короткого часу, а інша, коли ця пляшечка розрахована на місяць прийому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Якщо дитині, то можна робити без додавання тої ложечки алкоголю, і тримати в холодильнику. Тоді не зіпсується розчин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Оте струшування - дуже важлива річ. Кількість впливає на силу дії препарату. Наприклад один і той ж препарат при 5 струшуваннях викликав в мого Ромчика значне погіршення старих, хронічних і давно забутих мною симтомів. А при 2 струшуваннях поступово почався лікувальний ефект, з часом аж до зникнення проблеми з якою звернулась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Цитронка

    Цитронка New Member

    Дiвчата, чи може хтось з району Патона-Любiнська дати пару горошин Гельземiум? В аптецi не було.
    А ще таке питання: чи використовуете ви горошки, в яких вийшов термiн зберiгання? Чула, що при правильному зберiганнi вони термiну не мають. Бо маю ще лiки 2010 року. Чи викинути ïх?
     
  18. opron

    opron Well-Known Member

    Я маю, можу відсипати

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  19. kozochka

    kozochka Member

    Дівчата! Гомеопатія від злого. Так звісно може допомогти,але потім вилізе в чомусь іншому. Підіть хоч один раз на проповідь до екзорциста отця Яна Білецького, там почуєте що можна і що не можна,за гомеопатію також говорив що це від злого. Людина полікувалася і тішиться,а потім вилазять від такого лікування ще більші проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    :d25:
    Якраз гомеопатія не вилізе ні в чому іншому. Люди, котрі лікуються у гомеопатів знають, що до них звертаються і найбільші скептики, але тоді, як традиційна медицина не дала ніяких результатів.
    В мене подібна проблема, про яку писала форумляночка - екзема на руці. Півтора року, витративши справді купу грошей на різні ліки і мазі (серед них більшість гормональні:girl_cray::girl_cray:) я "пробавилась" , а воно далі чешеться, тріскається, кровоточить... Зараз на лікуванні в класичного гомеопата десь пів року, і хоча лікування ще триває. але такою свою руку і її стан я вже й не пам'ятаю - не свербить, шкіра стала гладенька в тому місці - ніяких слідів того, що там було такеееее..... І спокійнішою я стала, не ричу без причини на довколишніх:d25:. Я повірила, бо бачу реальний результат. Також донечка моя почала приймати просто фосфор за призначенням того ж гомеопата. Привела її я, бо тільки літо закінчувалось, в нас починався кашельний період до наступного літа. Тиждень/два перерви, тиждень/два - кашляємо... Добра сімейна лікарка сказала, що без антибіотика не обійтись, бо то вже запущений стан бла-бла-бла... і ще список ліків.... Але мені шкода заливати в дитину антибіотик!!!!!!!!! Тьфу-тьфу ми жовтень і листопад не кашляєм:girl_dance:. Так, у мій препарат додається ложка горілки, щоб вода не псувалась, але для тих, хто не знає, як саме приймаються гомеопатичні препарати - то вже "гомеопатія від злого":girl_crazy:. Дитячі ліки без алкоголю. Дівчатонька, милі!!! Давайте будемо толерантні в своїх висловлюваннях - не можна лише на інтернет-відгуках будувати свою думку про те, чого не випробував на собі! Мій чоловік (найбільший скептик на світі!!!) каже, що і традиційна медицина і священники (в першу чергу) і гомеопатія включно - це "від злого" так би мовити:girl_haha::girl_haha:. Але він в мене має здоровезний організм, нічим Сл.Богу не хворіє, і з совістю проблем не має:d23: Але якби (ттттт) щось йому було зле - повірте поведу його не до священика, не в поліклініку, а в першу чергу до гомеопата)). До-речі, моя екзема, про яку я вже й забуваю, виникла за словами Не гомеопата, а тих же лікарів дерматологів через те, що антибіотик при котрійсь із раніше перенесених застуд був не правильно призначений... То що вилазить в чомусь іншому???
     
    • Подобається Подобається x 1