Гомеопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем нталька, 27 Лютий 2009.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @VERO правильно це як? У мене теж багато всього є, але про те як зберігати я не знаю. Не тримаю біля техніки і телефонів та й все.
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Та я не зовсім про ефективність, і не порівнюю традиційну з гомеопатією, швидше зацікавило, що на 1 гострий стан ми витратили не дуже менше(знову ж - не кажу, що це багато, суто різниця зацікавила), ніж ви за 6 років лікування найрізноманітніших проблем. А то виходить ціни раніше просто інші були)
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rosynka потім ті горошки часто будуть повторюватися. Закупитеся основними, а потім хіба один-два припарати докупите. Хоча так, ціни помінялися, я за перші горошки 6 грн платила, а зараз 40 коштують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я теж основну аптечку сформувала ще в ті часи, що по 6 грн за пенал коштувало. Зараз зрідка докуповую. Замовляю на Лакіфармі, в Києві, там пенал 10гр. - 30 грн. Для хронічних станів ні мені ні дітям купувати практично не доводиться, лікар зазвичай при призначенні препарату одразуж його і дає. А для гострих переважно в своїй аптечці можна щось підібрати.
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Може і так. Не певна, правда, що буде продовження, але зарікатися не буду)
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Fleshka вам НП пересилають?
    Ви і далі до Віктора ходите чи змінили лікаря?
     
  10. Katrya

    Katrya New Member

    Так трохи стали дорожче, але ж не на скільки, як ліки. Ще плюс термін зберігання
     
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @KAPUCHINKA@VERO@Fleshka підкажіть будь ласка де купуєте ті горошки? в нас у Львові тільки біля Матері Божої можна купити? малій призначили солі Шюслера
    дякую
    --- дописи об"єднано, 11 Травень 2017 ---
    @Fleshka @VERO може Ви підкажете?
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Так, НП. Але я по 1 пеналу не купую, вже як назбирується що треба 3-5 шт, тоді замовляю. В нашій львівській гомеопатичній аптеці часто немає потрібних потенцій абож препаратів.
    Віктор очно вже давненько нажаль не приймає.


    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Гомеопатію якщо у Львові то лиш біля Матері Божої, або замовляю на Лакіфармі в Києві.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Так, тільки там. Гомеопат казала як є можливість, то купувати в Києві чи Одесі, там вони, типу, кращі, але це складно, дуже складно організувати, бо одну штучку нема сенсу замовляти, або треба терміново, або ще щось.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В чому ви зберігаєте таблетки? Чи можна десь замовити/купити спеціальну ємність для зберігання?
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ви маєте наувазі ті пенали? Я у звичайній невисокій картонній коробці з кришкою, в шухляді в шафі.
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Невже ще хтось вірить в лікування тими "горошками"? То хіба як плацебо) Про гомеопатію вже писано-переписано) Найгірше як знайомі лікарі розказують як бачать наслідки"лікування" гомеопатією", і потім треба все це поправляти, а баться щиро вірили що добре все роблять і тупо вірять гомеопатам (які часто навіть відповідної освіти не мають, зате діагнози ставлять і призначення роблять). Я от Хелівськеі препарати брала, та там хоча б знаєш що до чого, а горошки з невідомо чим? Зате бізнес процвітає:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Як добре що ви сюди прийшли і відкрили нам очі які ми лохи.
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Погоджуюсь на 99%, бо наприклад для профілактики, якихось не надто важких проблем, можливо не погано...
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Немі, можете звичайно не погоджуватись з моєю думкою, але погодьтеся, гоемопатія, ще нікого не вилікувала, і не дурачте людей.