Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, а чи пік хтось Паску вночі? Я вчора одну порцію баби святкової спекла, але там лише 3 шт, хочу ще, і от вагаюсь чи можна нині вночі спробувати знову, але буду за рецептом Дани пробувати. Поділіться досвідом чи хтось так пік?
     
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    4 година ранку то рахується за ніч?))))) Я так завжди печу, іншого часу у мене нема)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я печу тільки вночі, бо з малими тяжкр.
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2017 ---
    шкода, що ви не написали рецепт, бо дріжджів за різними мірками мало йти від 21 до 36грам
    це певно найбільше що не сподобалося, разом з простим смаком. мої всі балувані, тому відпадає. та і пасок мені треба щойнайменше 7, аа в кращому разі 15-16
    я думаю, що реально круті господині і з цього рецепту зробили би чічу-лялю)
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    То не мій авторський рецепт, я запостила відео, і написала що печу за цим рецептом бо він легкий і не потребує багато часу і зусиль. Також уточнила що печу тільки з мокрих дріжджів, і вихід 4 середніх паски, тому цього року пекла подвійну порцію. А подивившись відео кожен вже сам вирішує підходить йому таке чи ні, і коригує рецепт відповідно до свого бачення - я, наприклад, наступного разу буду давати на 2 порції менше масла, і двм довше постояти тісту вже в формах.
    Результат - в когось виходить, в когось ні... всі знають що до випікання паски потрібен ще й відповідний настрой.
    То в чому ж проблема?;) Мені виглядає що ви саме така господиня.
    Навіть не уявляю як то "простий смак" може вийти з цих компонентів:scratch_one-s_head:
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я стараюся не відходити від оригінального рецепту, щоб потім не було як в анекдоті "замість селери петрушку,с трюфелів не було то не дала а червону рибу замінила не мойву..фуу..несмачно!"
    думаю, що якщо гарно адаптувати той рецепт, то буде ок. скільки є варіацій на тему дарії цвек. бо і масла справді багато, і мені мокрі дріжджі краще як сухі (за винятком французьких, але зараз не маю), тут погоджуюся.
    а я знаю? вийшов, принаймі в мене) мої звикли до здоби-здоби, навіть від д. цвек не всі паски їм смакують)

    @octavia @Matvijko баба святкова - розкажіть, який у вас верх у паски, чи гладенький? тобто не тріснутий і тд, а саме чи рівно розійшовся, чи формували кульки (як тоді?, бо тісто в мене вільне було) чи накладали?
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Легко може бути не" той" смак). Для мене паска- це здоба але не просто солодка булка та і по структурі геть інша.. За свята різних пасок накуштую але таких істинних є дуууже мало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Баба Святкова по рецепту Дарії Цвек до урочистості готова)
    За кадром-ще чотири, для найрідніших)
    IMG_20170415_110204_779.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В
    В мене рівні пасочки, нема горбочків, але я не давала сильно їм вирости в формах. Вчора таки спекла ще порцію по рецепту Дани, на диво опара швидко підросла і тісто піднялось тричі за 1,5 години. Ось що вийшло, деякі трошки підгоріли, але результатом я задоволена.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я інше мала на увазі. бачу по фото, що і у вас верх такий ніби хвилястий, з горбками, чи зморшками (не до паски сказано, але не можу пояснити інакше).
    @Vinnytska а у вас як верх?
     
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @HOPIC , я не знаю, як словами пояснити))
    Хороший верх)
    20170415_121853.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    о, значить я щось не так зробила. розкажіть, будь ласка, , яке тісто було, скільки місили, чи давали сік лимона, родзинки давали вже аж перед формами чи ще коли вимішували?

    і в чому пекли, що боки такі гладесенькі?

    тішуся світлими пасками, мої негри) тут обдув зі всіма програмами, або верх і низ без обдуву, але там верх ще більше пропікається
     
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @HOPIC , місила хлібопіч, все давала згідно рецепту+лікер. Форми металеві, роз'ємні.
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    @Kasia , щойно випадково знайшла твій допис де ти лиш починала пекти паски. і пишеш що сама зібрала рецепт. поділись будь ласка).
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Пасочки за Даниним рецептом. Вийшло 9 штук, загальна вага 4 кг. Найбільша 800 гр, а найменшечка синочкова 120 гр. 17884647_1835001106821004_6399272832449995990_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А в мене помадка поплила...:facepalm:
    І чого? Не перший рік її роблю, а тут не застигла, білки якби зрідли і найгірше- кольорова посипка зробилась кляксами.:girl_cray:
    Ну шо, зібрала ложкою та й по всьому, добре, шо хоч верх яйцем мастила, бо здебільшого під помадку я не мащу.
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @zetta )) так, я вперше спекла 3 малі пасочки 11 років тому))) як виявилося. Як згадаю - то були найсмачніші!
    Обовязково знайду час і колись напишу. Нічого кардинально іншого там не має, хіба пропорціі трохи інші. Бо моя здобна і солодка)
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    я вперше пекла по рецепту Даріі Цвек , доповнила лише 4ма білками, лимонним соком, трохи більше цукру і коньяк. найкращий рецепт зі всіх що я пробувала до того, ідеальне тісто , пухнасто-тягуче.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я через той рецепт піввечора в четвер плакала, але вчора спробувала одну пасочку і забираю свої слова назад:girl_blush2:.
    Проблема лише в тому, що я чи не вперше пекла з дріжджового тіста, тому трохи замало потримала в формі перед випіканням, через що отримала гори-карпати замість шапочок. І не здогадалась витягнути свіжоспечені паски відразу з форм, то і боки вийшли чуть покоцані.
    В кошик ми паску купили. Тому ще в суботу вирішили спробувати моє творіння - дуже пристойно на смак, гарна текстура. Якби я не затупила з моментами, які описала вище, то все би було суперлюкс! Рецепт дійсно дуже простий. Ну і може би пасувало дати менше масла і солі.
    Христос воскрес!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    +100
    Наступного разу дам менше солі і масла, дріжджі , як і цього разу, лише мокрі, і довше стояти в формах, і більше накласти в форми(або половину, або 2/3).
    Хоча я і так дуже задоволена пасочками, до речі, вершечки в мене дуже рівні і непотріскані вийшли вже другий раз.
    @Рибка , а тобі як пасочки;)?
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2017 ---
    Згадала що ще за порадою господинь дала 2 ложки коньяку, ну і яйця в мене завжди домашні:)
     
  21. phobika

    phobika Well-Known Member

    Теж планувала дати коньяк, але потім забула. Ще втерла трохи цедри лимона, зовсім чуть-чуть.
    Форми заповнювала на половину - якраз нормальна порція. Вийшло 3 пасочки середніх.