Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @loveterapy, а скільки ви давали цукру? Я дала 750 гр, то мені мало солоду, а діти кажуть, що вигадую)
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Совісті не маєте паску хрумати........аааааа....я теж хочу. Якщо я вріжу хоч одну ці малі казявки понадгризають до неділі всі
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Ну моя совість це інше питання... а я вже тиждень співаю Христос Воскрес, тому маю повне право.:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не ятріть душу...весь будинок пахне пасками, тримаюся з останніх сил. Сусідки ще спеціально двері на балкон повідкривали, сусід ковбаси коптить...
    Де падаючий хомякя?
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

     
    • Смішно Смішно x 4
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    мої більші вже спеклися... цього року вперше прикривала верх фольгою, бо дуже сильно зарум*янився, а середина ще сира була. І всі паски сміються))) щось я погано розрахувала температурний режим...
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    народ, скільки то тому тісту давати викисати? в мене менш як за годину десь вдвічі точно виросла. То опустити трохи і хай ще постоїть, а вже потім у форми?
    бо якось в рецепті Цвек тісто лиш раз підходить, потім відразу в форми і ще там трохи і все - вже пекти. Я так минулі роки робила. А тут шось начиталася всього і думаю чи хай ще кисне чи вже розкладати по формах?
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Так також можна. Краще викисне. На цьому етапi додають родзинки й знову викисати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Khoma

    Khoma Member

    Дівчата коли рекомендуєте посипати посипку до того як в духовку запихати чи коли вже витягнути????

    Надіслано від мого Lenovo A6010, використовуючи Tapatalk
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    замісила крафін, той що на відео вище. ну і звісно тісто так себе не веде як в тоі господині.
     
  12. Filumena

    Filumena New Member

    А скільки ви берете дріжджів на 1 л. молока? 200 гр?
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    100 грам достатньо. Я так думаю.:girl_in_dreams:

    Я замісила рідке тісто, таке як радив Енді Шеф. Не знаю, бо люблю тугу паску. Побачу що з того вийде.
    --- дописи об"єднано, 5 Квітень 2018 ---
    А я не повелась на то модне віяння. Не лежить мені до нього душа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я не знаю, як то треба місити, щоб з тої к-сті муки воно так замісилось. В мене воно по всьому столу розповзлось(( і муки пішло в 2 рази більше. Хоча на смак добрий був.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Марусю, я завтра ще по звичному рецепту багато напечу. а тут лиш три шт виходить, то так для забави.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що ж, спекла я сьогодні свої перші паски. За рецептом Дани. Вчора перечитала трохи темку, намагалась запам‘ятати всі нюанси, все врахувати, але таки довелось вчитись на власних помилках).
    Сподіваюсь, що наступного року буду знову мати до них запал).
    Моя бабця завжди пекла таку досить солодку паску, і я таку захотіла. Вже два роки ми без її паски - рік нема бабці і останню в своєму житті вона так і не спекла... А пекла їх аж до 88 років. Після сьогоднішнього марафону я не можу уявити як вона то сама робила)!
    Хотіла дуже солодку, вийшла не дуже. Опара виросла добре, саме тісто росло повільно. Коли наклала у форми - теж не дуже вже виростала. В духовці вони, ясно, потріскали). Ще один недолік - натрамбувала іх забагато в ту духовку. Треба таки було розділити на два рази. З пів літри молока вийшло сім середніх пасочок. Прийшлось зробити глазур, щоб всі ті тріщини прикрити. На смак ніби нічого, але спробували ми її ще теплу, тому важко було реально оцінити.
    До речі, в свекрухи цього року вийшла просто бомбезна паска!
    Фото додам пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    те саме. думаю справа в муці.
     
  18. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @zetta @Made in USSR це то відео, що я дала? Якщо так - хм...Ось сьогоднішні підходять,щойно сфотографувала. Єдине-мастила менше маслом,бо вчора через жир погано піднялись. Ну і я не люблю і не вживаю жирів багато. Може дійсно від муки залежить? Ми "дістаємо" якусь особливо хорошу(мамині слова) фасовану у мішку, на яку інколи місяць можемо чекати.
    20180405_205445.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    піднімається добре. поставила в духовку. але отак м'яти як вона то не реально. далі буде....)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    І мені не лежить.
    Випічка гарна, але то не паска.
    А я вже спробувала шматочок пасочки. Смачна і легенька, супер просто.
    Але знову температура підвела. Так вершечки зарум'янились, що ще таких не було в нас пасок. Я звикла до світлих, а другий рік поспіль печу в електричній духовці, то минулого року потріскали, а цього року зарум'янились сильно. Але смачні...ммм...
    Рецепт як завжди — Данин.
    Тільки ще мала трохи пацьканини, бо тісто ну дууже погано росло, тому домісила ще грамів 25 дріжджів з ложкою цукру і справа зрушилась. Гарно тісто підросло і в мисці і потім в формочках. Я задоволена результатом, а особливо смаком.
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @zetta мені хлібопіч місить) Все вийде,от щойно коліжанка написала, вона з випічкою на "ви". Місила без хлібопечі.
    Screenshot_2018-04-05-21-17-23.png
     
    • Подобається Подобається x 1