Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Дівчата, а ну підкажіть. Цього року планую пекти паску на літру молока (як завжди по рецепту Дани), це виходить дві порції і 200гр дріждів, то не забагато??

    Надіслано від мого MAR-LX1M, використовуючи Tapatalk
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @lyanysya Я пекла на 0,5 л молока, вийшло 7 пасочок. Залежить наскільки велика у вас сім’я. В нас ще бабуся буде пекти і тортики будуть.

    Ну і похвалюся процесом і власне самим результатом.
    Крок 1. Все підготували
    2E3343A4-5DE2-4A3B-AD9D-4D74606BBFEC.jpeg
    Крок 2. Вимішування (чесно 1-1,5 год)
    F71B3364-DFB7-4C49-AC48-0823417C31A0.jpeg
    Крок 3. Наростання
    F4796403-C585-46AB-A523-E57251CDDAAB.jpeg
    Крок 4. Пасочки підходять у формах
    6EFDE9E6-89B8-490B-8110-CF4C267C02A5.jpeg
    Крок 5. Власне результат (ще буде один крок «Посипка», але то вже завтра).
    CE29FEB5-DF4B-4DA9-A4B6-DCF4ED210439.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 4
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я от щойно пекла, правда по рецепту свекрухи, то на 1 літру молока 7 яєць 8 жовтків 250 масла 200 олії 3 скл.цукру дала навіть менше 100 г, десь 70 певно, то росло добре, але не надто "поспішала". Я колись давала більше, то не встигла оглянутись, як тісто "рвалося" на волю, але тоді і в формах росло надто швидко і на поверхні утворювались великі "бульки", які часом лопали і могли псувати вигляд.
    Але я роблю таке дуже "повільне" тісто, можливо, як давати більше муки і замішувати тугіше, і в залежності від інших складників, то й дріжджів може потребувати більше...
    Дрожжевое тесто. Соотношение ингредиентов. ›"Рецепты от ВкусНинки"
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Отакі цьогоріч вийшли, вага 500-700 грам
    0-02-05-97a7e82e459c4d7145b4ae951ab2329037062c5247da6a132d05af17df2c5ecb_29bdfee7.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Samhayne
    Дуже гарна пасочка крафін, як в Вас такі гарні закручення виходять тоненьку, в мене дуже грубі:girl_cray:
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відчитуюсь по Олександрійській.
    Робила так, щоб тісто не забите вийшло. Хотіла солодку і пухкеньку.
    Ті, що в мультиварці пеклися, вийшли майже ідеальні. Але проблема, що всі я в ній пекти не зможу по одній. Маленькі в мене три вміщаються. Або 1 середня невеличка і 1 маленька. Коротше, мусила частину в духовці пекти.
    Тісто як підійшло, то таке ніжне стало, що 2 паски надто різко поставила на деку і вони вийшли прогнуті :sad:. Інші вийшли просто рівні (на фото рецепту теж рівна була, то я розумію, що то її особливість така)
    Фото до декорування, де все добре видно:
    20200417_201312.jpg 20200417_201424.jpg 20200417_202059.jpg
    Хвалитися, особливо нема чим, але смачна, домашня. Наступного разу певно в половину меншу порцію зроблю, щоб всі в мультиварці пекти.
    Ну і мої коржі на сирну вишиванку зараз стигнуть. Напевно, завтра вже перемащу, бо не маю сил.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 17 Квітень 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Дякую. Я розкатала тісто тонко і довго, воно не рвалось. Не бійтеся качати тонко. Масло намазувала руками, брала шматок в руки і гладила по тісту. І викладала равликом, нижній виходить закрученим від середини до краю, а верхній виклала гарно перше коло, потім заповнила середину, а хвостик загорнула дулькою в сам центр.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Те саме в мене було минулого року, завтра спробую ще...
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Пасок моїх тут вже є з попередніх років і вони завжди по незмінному рецепту).
    А от, краффіни вже мусіла спробувати цьогоріч. Дуууже смачне. В мене не високі, бо рецепт на три штуки, а я штири накрутила))).
    IMG_20200417_220219_874.jpg
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Samhayne ще підкажіть ви тісто довго вирішували?
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    на яку паску?
    На Крафін то сир, цукор, яйця, ванілін, сіль - збивала в кухонному комбайні. Потім вилила то в миску, додала опару і муку майже 500 гр. (в рецепті 330, я брала подвійну порцію). Вимішала добре, хвилин 10. постояла з годину, пробувала на дотик і ще трошки домішала муки.
    А в панетоне важче тісто, бо жирне дуже і муки теж давала чуть менше, то як з лоба капне, то значить фатить :). Постояло, збільшилост в двоє-троє, то досирпла цукати-горіхи і ще добряче помісила. А тісто туге ніби на пісочне печиво. Руки змазувала несолони жиром. Ним і форми металеві добре мазати
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Цього разу вийшли краще. Я думала, що торік пекла ті паски, а передивилась тему - мама мія, то я пекла в 2018, рецепт від блогера Люда ІЗІКУК, яким люб'язно поділилася форумлянка
    @Vinnytska
    15872319494657702413910018508944.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Чи не пора піднімати тему?
    Час ділитися новими чи цікавими рецептами.
    Я маю класичний перевірений, то мусить бути, але щороку пробую ще якусь "іншу" паску (минулий і позаминулий рік були паски-крафіни).
    Хочу спробувати панеттоне (знаю, що в Італії то на Різдво, а на Паску коломба, але для нас саме те).
    Рецепт можна підібрати з італійських ресурсів, але є одне "але", тому прошу "допомоги залу".
    В усіх рецептах панеттоне передбачається "сильне" борошно з високим вмістом білка (манітоба). Вона в Метро дорогуща.
    Питання: чи можна використати звичайне вітчизняне борошно і додати глютену? Якщо так, то в якій пропорції?
    Де купуєте глютен (ще не експериментувала)? Бачила в інтернеті, але не всюди є в наявності, та й пересилка... Може знаєте, де є у Львові?
     
  15. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я вже пекла пасочки на Католицький Великдень. Було два краффіни і дві Паски по рецепту мами. Цього разу мені було особливо складно, бо це вперше я мішу паску без мами і якось так все пригадувалося, як мама то робила.. фото додаю)
    Наступного тижня будуть пасочки за маминим рецептом і баранчик для сина)
    Цього разу я використала тістоміс, а не руками, бо дуже обмежена в часі, через малюсика, який підспівує мені з гойдалки на кухні))
    На провідну неділю хочу спробувати або Олександрійську або заварну, бо всі в фб дуже нахвалюють їх)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Минулого року пекла за рецептом Лілії Цвіт.

    Дуже смачна і солодка паска ( така, як я люблю :good:) і все гарно та зрозуміло описано. Цього року теж буду її пекти. Також цього року краффін по її рецепту хочу спробувати.
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2021
    • Подобається Подобається x 3
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Тут щось сьогодні неприродно тихооо)) я свої пасочки вже замісила.. дві порції і одна з них рідла страшно. Глянемо, що буде далі..вся мокра, синуля пхинькав, якраз заснув і пасочки за той час підростуть)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Справді тихо)

    Знайомтесь, Наталя, 28 рочків і її перші пасочки (окрім тих, які ліпила в пісочниці :girl_haha:)

    Мені так натхненно йшов процес, такий спокій та благодать, від щирого серця пораділа можливості сьогодні пекти паски. Одну вже продегустували, три будемо освячувати і ще одну як гостинець візьмемо. Пекла пів порції (200 мл молока), думала ж, що дріжджове тісто це не моє, і щоб не зіпсувати продукти :girl_crazy:
    Але наступного разу зроблю нормальну таку порцію))
    І прикрашати будемо в суботу, перед освяченням.

    А, зайняло це все рівно 4 години з моменту зважування інгрідієнтів до моменту витягування з духовки. Тісто класно росло (у включеній духовці).

    Ще спитаю поради знавців, де зберігати паски, щоб не засушити їх і до понеділка-вівторка були смачні?
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  19. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    https://www.youtube.com Закарпатьська Господиня
    Повітряна Великодня Випічка Ніжна, Смачна, Легка випічка. Закарпатський діалект.

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Також цікавий рецепт пасочки.
    https://www.youtube.com Лариса Іроденко
    Гуцульська паска. Печемо і прикрашаємо паску. Кукуци


     
  21. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    https://www.youtube.com Лілія Цвіт

    ЗАКАРПАТСЬКА ПАСКА СТАРИЙ РЕЦЕПТ *ПАСКА З МЕДОМ *ВОЛОГА, ЗДОБНА ПАСКА



     
    • Подобається Подобається x 1