Готуємо "тормозок" або обід на роботу

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Divcha, 24 Липень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    студентська їдальна - іноді часу на те, щоб на вулицю вийти не вистачає))) деколиі заклади щось типу - Пузата, Картопляна хата)) пробувала брати щось з собою - типу йогурт або батончик з мюслями - не вистачає)))))
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Коли в нас на роботі була мікрохвильовка - то брала з дому те шо наготовано:), потім в іншому офісі - то переважно йогурт або який інший молокопродукт і сухарі або печеня, то так вони з часом обридли - шо я на кефір десь пару місяців дивитись не могла:8::8::8:
    Найкраще, то коли є сезонні овочі і фрукти, взяв дома помив, нарізав і в судочок, або салатик, а зимою треба все одно шось готувати ну і мати де то розігріти:ninja:
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Ше згадала, як в нас на одній фірмі продавець все носив зупу в шкляній банці пів літровій, всі спочатку сміялись, а потім облизувались:xaxa::xaxa::xaxa:, то ж дешево і здорово:)
    А то на ті замовні обіди не настарчиш, плюс після їх смажень та олія довго ше на язиці чується, і шлунок відгикує:no:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Я в 95% беру з собою їду з дому - дешевше і не поправляюсь :)
    З їжею в мене 2 варіанти - або щось приготоване з дому беру, або салат роблю.
    Найчастіше салат - беру з дому (а деколи закуповую на весь тиждень і в кухні в офісі тримаю) овочі а вже тут їх ріжу + 1 концерва тунця (або сир моцарелла або фета) - мені хватає і дуже корисно! :rolleyes:
    Фрукти в нас в офісі безплатно, і чай і кава також. Деколи ше тримаю чорний шоколад в шухляді - для днів коли всі достали або коли дощ - дуже з кавою смакує...:shy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. матуся Оленка

    матуся Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Обід для чоловіка зранку розігріваю і складаю в маленький термос (картоплю або кашу). Кладу йому м'ясне, салат, випічку. Собі так само, але в судочки, бо гріємо обід на роботі (з жовтня по квітень) на обігрівачах.:girl_smile:
     
  6. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    В мене на роботі теж є кухня з холодильником і мікрохвильовкою,то беру все що їм,деколи макарони затираю зверху сиром(він потім класно підплавлюється),з якоюсь підливкою чи огірком помідором,деколи борщ чи зупу,сьогодні наприклад взяла картопельки трошки і кусочок курки+помідор:girl_smile:
    А інколи з дівчатами 2-3 купуємо 1-2 огірка + 1-2 помідора маленьку сметану і кріп і ріжемо на місці салат,обожнюю такий щоб свіжо нарізаний,але не часто бо проїдається....:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Чоловіку я готую супчик в спеціальний термос і канапки. А сама беру собі інколи фрукти, морквину, взимку салати. Люблю сир нарізати шматками і пити з кавусею. А взагалі в нас дешева столовка для працівників там звісно так собі але часами дуже виручає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Переважно беру бутерброди. Але якщо так день в день харчуватися то можна заробити якусь хворобу:girl_sad: Колись брала картоплю варену + ще якусь відбивну. Картопля за 12 год просто псуватися і приходилося її вже викидувати і залишатися голодною. Гречка більш менше може простояти стільки часу і макарони. Деколи люблю брати щось солодке але весь день на цьому не проживеш.
    А замовляти ті комплексі обіди, нехай по 25 грн то трошки б"є по кишені.
    В мене на роботі нажаль немає ні холодильника ні мікрохвильовки і обід приходиться їсти холодним:girl_sad: Та й скажу що за 12 год та страва стає вже ніякою, аж противно їсти.
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Я шось не зрозуміла про 12 годин.. До обіду ж менше проходить. В мене нормально стоїть навіть без холодильника до години 13-14
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Я наприклад їм порціями. І до кінця роботи ще залишається. Щоб потім в дома не їсти.
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    купила чоловікові термос, як літрову банку, можу в ПП написати де саме, тому їсть в обід перші гарячі страви
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Я також, але ж можна брати в термос. Скажімо йоґурт, то я їм зранку, фрукти стоять до кінця дня, і то не є 12 годин а тільки вісім.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    В нас на роботі є кухня, холодильник, мікрохвильовка, навіть електрична газова плитка... восновному беру собі або гречку або рис з чимось, деколи супи... то , що залишається смачним , після гріття в мікрохвильовці. Якщо не встигаю щось приготувати вдома - то їм йогурт з булочкою або чай з канапкою...
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    в мене чоловік на роботу завжди бере обід, тримати нема де, тому минулого літа купив собі в ашані маленьку термосумку(на 1,5-2 л за 30 грн)+маленький акамулятор холоду(10 грн) і тепер жодних проблем. Готую йому в посуд який можна розігрівати. Він бере термосумку+заморожений акамулятор+їжу в лоточках, тримає це в гардеробі. Ще жодного разу нічого не спортилось(а я ї салати даю і перше), акамулятор холоду ввечері розморожений лише на 1/2

    ---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:29 ----------

    от колись в мого чоловіка теж була столова на роботі, коли мені було зовсім ліньки то інколи бігав туди. Тепер на цій роботі навіть магазину поряд нема щоб купити йогурт+булочку тому готую постійно:girl_feminist:, та щей комплекс(друга стрва+салат+щось солодке або фрукти)
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Зараз досить популярно обідати на роботі. Кафе, їдальні з сьогоднішніми цінами не покишені. От цікаво, а що Ви собі чи своєму чоловікові готуєте на обід не вдома.
    Давайте у цій тему будем ділитись ідеями\рецептами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Самий чудовий варіант-коли власник оформляє комплексний обід за рахунок фірми,немає ніяких клопотів.
     
  17. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    На роботах їмо вкрай рідко. Щасливі, що вдається робити це вдома
    Але, був невеличкий період коли чоловіку готувала. Рис/гречка/макарони + сосиска/котлета/відбивна - все це в термос для їжі. І ще салатик якийсь в інший лоточок
    Солодке чи булка з кефіром то не обід як на мене
    --- дописи об"єднано, 14 Березень 2015 ---
    Як на мене - не дуже варіант. Їм те що подобається, а не те, що дають
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Diana

    Diana мрійниця

    на роботу беру пайок щоденно, все що є дома))) люблю брати суп в шкляну банку на закрутку, канапку та якщо є час то якись салат (з бурячків, з редьки, морки і ін), каші (гречку, рис, рига, плов). Коли нема часу то беру 2 варених яйця та якись огірок або канапе. На роботі є мікрохвильовка то розігріваємо.
    Тобто коли голодний, на роботі йде все що дома стоїть та пропадає або що не доїли діти)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Видно я просто не перебираю харчами,усі рази дуже гарне меню було...ну відбивна на пів тарілки мене "вбила". Власник складав сам меню,відповідно до його смаків,що він любить/не любить...я не могла скаржитись,ситне 1/2,реально би за такий обід заплатила мінімум 80 грн.
     
  20. orange girl

    orange girl Well-Known Member