Готуємо в мультиварці

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем tanchyk, 5 Лютий 2016.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Дівчата, підкажіть хто і що готує в мульварці. Бажано рецепти страв.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Нарешті на голубці відважилась. Я щось до того девайсу ще трохи недовірливо ставлюсь)).
    [​IMG]
    [​IMG]
    ням ням смачно

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Рецепт в студію! Може, якраз відважуся на перші в житті голубці власноруч :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Patty - звичайні голубці з рису.
    Відпарити капустину.
    Відварити рис(підсолити), притушкувати моркву з цибулькою, змолоти м' ясо на фарш. Вимішати все разом, додати ложку- дві сметани домашньої, суміш перців ще що смакує з приправ.
    Завернути фарш в листя). В посуд на дно можна дати смальцю або маргарин/олію. Залити все водою до половини. Після закінчення приготування я заливаю ще томатами і чуть сметани, можна додати трошки солі. Ще хвилин 10 готувати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    а як ви готуєте овочеві супи в мульті? овочі ж мають різний час приготування
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Готувала зелений борщ, закинула все одразу в мультиварку разом з м'ясом, поставила на 35 хв, то все зварилося добре, нічого не переварилося

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. PLyuba

    PLyuba Member

    Готувала ось цей рецепт - Риба під овочевим маринадом в мультиварці
    чоловікові і мені дуже сподобалося. Чоловік взагалі рибу не сильно любить, але ця йому дуже смакувала :girl_dance:
    і ось так недавно робила, теж смачне вийшло - Курка в кисло-солодкому соусі в мультиварці . Єдине дала меду трохи більше, то вийшло трохи солодкувате і яблука краще трохи кисліші брати, але до рису ідеально підійшло :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    От і я стала щасливою власницею мультиварки)). Тепер питання до тих, що "в темі":
    дівчата, чи хтось готує вівсянку в мультиварці? як вии це робите правильно?
    Бо я от наслухалась історій як то класно ввечері все закинути, настроїти таймер, а зранку встати і каша на сніданок готова, спробувала таке зробити, але була розчарована, бо моя вівсянка почала збігати ((( (а мені розказували, що в мультиварках ніц нікуди не біжить....)
     
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Не знаю, чому у вас біжить, у мене нічого не біжить. Я рано доці готую так: на 1/4ст вівсянки даю 1ст рідини і ставлю на режим"молочна каша", після приготування дивлюся, як за густа, то розбавляю молочком. У мене мультиварка-скороварка
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Доречі так, мені теж саме вівсянка часом любить зробити зранку "сюрприз", але тільки вівсянка, інші не збігали ніколи. Мені здається, що треба до вівсяних круп більше рідини вливати.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Обожнюю овочеве рагу в мультиварці, все ціленьке, соковите, ням-ням) рецепт думаю відомий всім. У мене основні інгредієнти це картопля/кабачок/цвітна капуста/морква/цибуля/фасоля/що є вдома, за 5 хв до готовності заправляю сметаною і часничком. Інколи роблю з курячим філе.
     
  12. PLyuba

    PLyuba Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Підніму тему, бо вже теж маю той девайс.
    Робила плов - БОМБЕЗНИЙ!
    Рагу овочеве класне.
    Фаршировані перці - трохи переварились як на мене.
    Головне, бісквіт і шарлотка з яблуками вийшли суперові. Тепер тільки там і пектиму.
    Вівсянка раз добре, а раз по низу припікається. Не знаю чому.
    Рибка на пару нормальна, як і в пароварці.
    Печінка з яблуками (по-берлінськи) дуже смачна вийшла.
    На черзі сирна запіканка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    в мене в мультиварці не виходить. Завжди водянисте. Ви кабачок туди даєте? Воду?
     
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Кабачок давала. Його потім майже не видно, розварюється. Воду не давала зовсім. Там все сік пустило, то і так рідина була. Без сметани, майонезу, вершків. Зі свининою. Щось телятина в мене раз не була м'якою, то буду пробувати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я теж, в мене духовка погано пекла, купила цей девайс, натішитись не можу. В мене мультипічка. Це суміш мультиварки, аерогрилю і фритюрниці. З того всього викинула духовку, а замість неї посудомийку поставила:connie_pull-pigtail
    Я робила, виходить добре, ще я в своїй сирники і котлети смажу, зовсім трішки олії йде і готуються краще ніж на пательні. І хачапурі з сиром робила, смакота. А борщ, в мене на плиті такий смачний ніколи не виходив, чи то я просто така "широка" господиня:girl_crazy: Я тепер все в цьому диві техніки готую, а на плиті лиш розігріваю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а поділяться рецептом хачапурі пліііз:)
    --- дописи об"єднано, 27 Червень 2018 ---
    мєчтаааааа:)
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Тільки от дивно, картинка - хачапурі по-аджарськи, а рецепт закритого хачапурі, але вийшло смачно:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 27 Червень 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. rysja

    rysja Well-Known Member

    ще в мультиварці добре печінку смажити, жир не розбризкується через висоту кастрюлі. І сирна запіканка класна виходить. А ще я пробувала кабачок жарити, дати трошки масла, кабачок кільцями і з відкритою кришкою в режимі жарки кілька хвилин готувати, постійно помішуючи, поки волога не випарується повність, навіть до утворення скоринки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Розкажіть мені про картоплю. Бо каші в мультиварці - ок, м"ясо - супер, риба печена чи тушкована теж, а от картопля десь в рагу чи з м"ясом тушкована виходить якась кака-бяка (тверда, "скляна" :sad: ). І то не в сорті картоплі справа, бо точно така ж в каструлі тушкована - суперова, а в мультиварці хтознашо. Чоловік каже спробувати не закривати клапан, а я щось уже й не наважуюся взагалі ту картоплю в мультиварку класти, бо то якийсь переводняк продуктів виходить - ніхто потім їсти не хоче :girl_crazy:
    Може, я якогось секрету не знаю? :girl_flag_of_truce: