Готуємо в мультиварці

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем tanchyk, 5 Лютий 2016.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені не так щоб дивно бо кулінар я ще той :girl_haha:швидше цікаво.
    Мені нє, поки в мене плита є, то я не буду від мультиварки вимагати картоплі яку можу і на плиті зварити. Та й бавитися з експериментами щось я останньо геть часу не маю :sad:тепер готую лише те, що швидко, багато і навєрняка вдасться :)))
    СтрЯнно... я б подумала про те, що я картоплю переварюю (бо в одній чаші з нею домашня курка встигає на кісточки розпастися) але ж варена розсипчаста картопля не може назад зібратися і задерев"яніти :girl_crazy:
    Певно, коли наступного разу наважуся то спробую саме з вищої температури почати, дякую за ідею.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    як буде шашлик, я б з мультиваркою не бавилась. Картоплю підсолити, в надріз дати шматочок сала, кожну завернути в фольгу, і кинути в вугілля. Нямка, і чистити не треба:nyam2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас щось ніяк не складається, щоб і шашлик, і картопля вийшло одночасно смачними). Або згорить, або недосмажиться). Як буде вже зовсім влом, то може взагалі без картоплі обійдемось.
     
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А овочі-гриль не хочете? Кабачок кружельцями, перець, шампіньйони і синя цибуля крупно кружельцями. Сіль, перець, приправа до грилю і олія. За годинку то все промаринується і кидайте на сітку без рідини, що стіче. Раз-два і готово.
    А ще в нас конкуренція за цілі помідори наштрикнуті на шампур біля м'яска. Потім їх виделкою чавиш і замість кетчупу. То БОМБА!
    В мультиварці мені здається так "сухенько" картопля не запечеться. Треба відкрито запікати у духовці + обдув в кінці. В мультиварці хіба відварити і з укропом, маслечком чи сметанкою як молоду. Але то такоє вийде, як на мене. Я за овочі-гриль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можна ще вдома її підварити в мундирах до напівготовності, розрізати навпіл, вкласти сало чи шпондер з часничком і зеленню, замотати в фольгу і взяти з собою. Тоді на мангалі вже довести до готовності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    нащо я зайшла в цю тему))))) як я після вашого допису тепер маю висидіти на роботі. Здається в мене починаються кулінарні галюцинації:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Всім привіт! Дівчата напишіть перевірений рецепт бисквіту в мультиварці, щоб був високий.