Гра "Анонімний Миколай" - 4

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 3 Листопад 2014.

  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Олеся після двох кругів по славному селу тішилась просто факту, що знайшла точку призначення:) Та і мені подзвонили, як тільки припаркувалась:)

    Головний герой - просто чудо.. Зацьомала б:) Ну така вже солодка мордочка:)

    Овечку справді звати Дороті:girl_cool:

    Дуже дякую за теплий прийом. Точно приїду ще:girl_claping:
     
  2. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Дуже вибачаюсь, що ще не відзвітувала в галерейці. Маю деякі технічні нюанси( спробую завтра загрузити фото.
     
  3. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    А в мене шось зовсім глухо як в танку((( Мій Миколай зооовсім за мене забув, ні слуху ні духу( І фото подарунку моя форумлянка не виставила(. Ех...

    ---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

    Посипаю голову попелом, встидно, шо я сліпа якась(( Форумлянка моя чеемна. Іруська-Багірка, ти "открила мне веки"))
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    і моя не виставила...
     
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    І я не виставила :girl_blush2: Бо купа пригод с фотіком. Сьогодні, сподіваюся, виставлю, бо хочеться похвалитися файнючими подаруночками.
     
  6. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Дуже перепрошую , що ще не виставила фото в галерейці. Обіцяю сьогодні-завтра виправитися!
     
  7. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Ой... І я така варвара,ніяк до компутера не доберуся щоб фото скинути, бо подарунок в мене просто мега суперовий)))обіцяю що завтра-післязавтра виставлю фото в Галерею
     
  8. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    а мені стало так цікаво як вибирають форумлянок, тобто хто чиїм буде Миколайком.
    Помітила цікавинку: Я (Dolche) була Миколайком tinkakris, Gybka Bob -Dolche (моїм), а tinkakris - Gybka Bob, такий собі зачарований трикутник вийшов:girl_cool:
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    то все рендом, програма така:)) ми звіряємо лише чи немає зауваг (наприклад хтось не має змоги відсилати за кордон, або за розпорядженням рендому мав би сам собі і дарувати подарунок)
     
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Дiвчата, все компенсували В ПОВНОМУ ОБСЯЗI! Всi працiвники пошти були такi милi.. )) Сказали, може ще знайдеться.. До наступного обмiну :)
     
  11. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    а скільки цього року було учасників? щось в галереї так мало
     
  12. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Так, так я теж це замітила) Учасників було вроді 85! Можливо комусь несподобався подарунок і нехотів показувати(
     
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    дійсно мало... чомусь не хваляться подарунками дівчата, вже ж давненько отримали...
    того взагалі не розумію. думаю, що усі подарунки зроблені від щирого серця. ну як вони можуть не сподобатися?:girl_impossible:
     
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Я так думаю, що в передноворічній, в передріздвяній суматосі або забули, або ще не встигли. Або є якісь інші причини - не вдома, немає фотіка, немає тирнету :).
     
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Пам"таю до сих пір :), коли перший раз брала участь в обміні, то мій подарунок теж не сфоткали, і навіть у темці просто не відписалися. А я так старалась, тому було прикро.(
    Чесно, не так то вже й багато часу займає, викласти пару фото. :)
     
  16. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Мій також не виставили(
     
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    А я ще навіть і не отримувала( Спочатку чекала з нетерпінням, потім просто чекала, а тепер якось всеодно, адже Миколая вже давно минуло і відчуття свята також(
     
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    а мені не все одно... якийсь неприємний осад в душі залишився. бо стараєшся-обираєш подарунок, щось твориш своїми руками, викладаєшся на всі 100%, а форумлянка не виставляє фото. то виходить, що їй той подарунок і ті старання до одного місця... так і охота бавитися в такі забавки проходить, якщо чесно:sad:

    а ті, що не надіслали, то взагалі :shutup:

    ---------- Додано в 18:50 ---------- Попередній допис був написаний в 18:49 ----------

    а Ви питалися в кураторів чи Ваша дарувальниця звіт їм скинула?
     
  19. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Дійсно, запитайте. Можливо десь в дорозі загубився, а форумлянка думає, що ви фото не виставили і теж ображається...
     
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Наскільки я зрозуміла зі слів куратора, то мій подарунок і досі не відправили. Отак то...

    Знаєте мені всеодно на вмістиме подарунку, але

    бо направду чекала того Миколая