Гра "Анонімний Миколай-5"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 6 Листопад 2015.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Наближається час, коли ми всі занурюємося в святкові приготування. Обираємо подаруночки для своїх рідних та близьких. То ж давайте згадаємо і про форумчанок!
    Пропоную побавитись в "Анонімного Миколая" і цьогоріч.

    Правила гри усім відомі. Але нагадаю для тих, хто бажатиме приєднатися до нас вперше.

    Отже. Участь в грі можуть брати ті учасники форуму, які мають в своїй скарбничці 350 дописів. Після завершення реєстрації куратори розішлють всім учасникам повідомлення, де буде вказано нік та координати учасниці, якій Ви будете дарувати подаруночок. Ніхто, крім Вас та кураторів не повинен знати кому ви даруєте!
    Шановні учасниці, нагадую, що головною метою гри є анонімність!!! Не робіть ніяких підказок!

    Вам необхідно на пошту гри mykolajchyky@gmail.com надіслати свої дані, а саме:
    1. Домашня адреса (місто, вулиця, №будинку, квартири, індекс)
    2. Прізвище, ім"я.
    3. Форумний нік
    4. Лінк на профіль
    5. Номер контактного телефону

    Якщо Ви не маєте можливості надіслати подарунок закордон, укажіть це при реєстрації на гру або ж напишіть комусь із кураторів у ПП.

    Адреси приймаємо на електронну скриньку до 22 листопада, 24 листопада ви отримаєте повідомлення з даними форумлянки, якій ви будете дарувати подарунок.
    Подарунок має бути відісланий не пізніше 12 грудня (фотозвіт необхідно буде надсилати на вище згадану скриньку)

    Куратори: algo та terezka

    Цього року у вашому подарунку повинно бути:
    щось солодке, новорічне, ароматно-святкове, тепле і, звичайно ж, листівочка на пам'ять та символ року (наступний 2016 рік Мавпи). Обмежень у кількості предметів немає, лише щось у подарунку повинно бути червоного кольору.

    Дорогі учасниці гри! Анонімним подарунок має бути до того, як форумлянка його отримає. Не забудьте підписати листівочку.
    Приєднуйтесь!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Блін... А я вже втішилась... банани відміняються)))
    Але то затуркане) головне ж побачила в закріпленому записі, що то про обмін 2016) і прочитала всі цьогорічні дописи, А та Мавпа так мене вибила з толку))

    Але Півня зробити власними руками теж не з простих завдань)))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ми будемо там писати і, відповідно, просувати обмін. Частіше буде появлятися в стрічці, бажаючі самі підтягнуться. Мааааркєєєтінг тіпа:girl_blum:
    ну і шо? Я сьогодні в Польші була, коє шо нескоропортящєся на подарунки підгребла. Не тільки родині, а і для форумлянок де-яких і на обмін.:connie_pull-pigtail І Флай леді каже заздалегіть планувати.:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  4. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А давайте в цей обмін теж додамо лист, як в попередньому) у всіх були такі приємні враження) думаю, це не дуже важко але дуууже приємно)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Півня, півня :) Мавпа то минулорічна (але ще півтори місяці ще буде владарювати) тваринка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Тут у всіх є 350 дописів,чи то тільки мені бракує.???
     
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Пишіть, пишіть! Треба щоб було 350 :)
     
  8. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Як ваші враження від того що вам присилали?)
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @irkazijka

    Вражeння чудові, особливі. Справа нe в матeріальній цінності,а в тому, що зовсім нe знайома людина старається для тeбe, думає про тe як тобі догодити і подарувати трохи свята. Так само і ти, навіть азарт якийсь від тоі таємничості прокидається.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ого, у вас темпи))) вчора було 200 з чимось, сьогодні вже 300 з хвостиком)
    Ото азарт в людини) Посиденьки - це дуже заразна річ)) особливо посиденьківські затії - обміни, кольоротипи, гель лаки, Кіббі))) то з останніх)
    Я від учора все думаю про те, що б подарувати форумлянці) навіть вже маю ідейку)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    а що це за допис? Що ви цим хотіли сказати? Назбирати потрібну кількість дописів - то файно, ну але не так же?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Я перепрошую вчора було 292, скільки сьогодні незнаю, бо щось не можу зрозуміти де то подивитися) де дописи найшла, а кількість нє.
    Ну так хочу комусь подарунок подарувати, знаєте буває накриввє)))
    Може всьому винна пмс))))і зуби в дитини які трохи не дають спати по ночах.
    За ніч стільки начиталася. Зависла на посиденьках.)))
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2016 ---
    Я дуже перепрошую...то щось завис інтернет...то всьо той трамвай на сихів.То вода пропадає, то світло, а то інтернет тупить.
     
    • Смішно Смішно x 3
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    кайф в очікуванні маленького свята, в відгадуванні, хто ж твій Миколайко. Ви б бачили, як мій малий сам ту коробку дерибанить і "то мені?, а то мені?, а що ще мені?". Заглядає в ту коробочку, як допитливе мишеня. Навіть чоловік, ніби так здалеку, нехотя "а мені там щось є?"
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @Samhayne
    От бачите поставила собі ціль на тогорічного Миколая ощасливити 5 діток.
    Я після народженгя синочка зовсім якась інша стала...або по ночах більше ідей іде в голову..незнаю)

    Просто представляю наскільки мало тим крохам треба для щастя, та щира радість, посмішка і емоції нефальшиві то найголовніше. А ще розуміючи що ти можеш комусь принести позитивні емоції, хороший настрій хоча б раз на рік...то є чудо і мене то робить щасливою.
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2016 ---
    А памятаєте як ми всі в дитинстві чекали того Миколая, не спали ночами бо він прийде)))
    То спогади на всі життя залишаються)))
    А то згадаю чекала всю ніч, а під ранок засинала...бо вже так спати хотіла, а зранку оп...і провтикала. А під подушкою щось шелестить!!!
    І таких пару років підряд було.
    Зараз згадую і усміхаюся)))
    Магія я вам кажу))
     
  15. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Я готова до гри " Анонімний Миколай - 5"!!! Юююххууу! Коли стартуєм?)
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Алилуя!
    пис. сорі, но, то було жестячно

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  17. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Ваша готовність похвальна, але в нас стартувати має не 5, а 6 обмін, взагалі то :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    (((( прикро
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Від чого? Але най там... гарно побавитись

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  20. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @NataliaFed
    Дорвалась до посиденьок, а тут всі якісь негативно налаштовані...мабуть магнітні бурі)
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  21. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2