Гра "Анонімний Миколай-5"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 6 Листопад 2015.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Наближається час, коли ми всі занурюємося в святкові приготування. Обираємо подаруночки для своїх рідних та близьких. То ж давайте згадаємо і про форумчанок!
    Пропоную побавитись в "Анонімного Миколая" і цьогоріч.

    Правила гри усім відомі. Але нагадаю для тих, хто бажатиме приєднатися до нас вперше.

    Отже. Участь в грі можуть брати ті учасники форуму, які мають в своїй скарбничці 350 дописів. Після завершення реєстрації куратори розішлють всім учасникам повідомлення, де буде вказано нік та координати учасниці, якій Ви будете дарувати подаруночок. Ніхто, крім Вас та кураторів не повинен знати кому ви даруєте!
    Шановні учасниці, нагадую, що головною метою гри є анонімність!!! Не робіть ніяких підказок!

    Вам необхідно на пошту гри mykolajchyky@gmail.com надіслати свої дані, а саме:
    1. Домашня адреса (місто, вулиця, №будинку, квартири, індекс)
    2. Прізвище, ім"я.
    3. Форумний нік
    4. Лінк на профіль
    5. Номер контактного телефону

    Якщо Ви не маєте можливості надіслати подарунок закордон, укажіть це при реєстрації на гру або ж напишіть комусь із кураторів у ПП.

    Адреси приймаємо на електронну скриньку до 22 листопада, 24 листопада ви отримаєте повідомлення з даними форумлянки, якій ви будете дарувати подарунок.
    Подарунок має бути відісланий не пізніше 12 грудня (фотозвіт необхідно буде надсилати на вище згадану скриньку)

    Куратори: algo та terezka

    Цього року у вашому подарунку повинно бути:
    щось солодке, новорічне, ароматно-святкове, тепле і, звичайно ж, листівочка на пам'ять та символ року (наступний 2016 рік Мавпи). Обмежень у кількості предметів немає, лише щось у подарунку повинно бути червоного кольору.

    Дорогі учасниці гри! Анонімним подарунок має бути до того, як форумлянка його отримає. Не забудьте підписати листівочку.
    Приєднуйтесь!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в людини стартує 5-тий, що Ви азарт псуєте. Бачите, дорвалась форумлянка до посиденьок, а ми їй кайф обламуємо.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    а шо оце таке? Вибачайте, що туплю.
    Солодке - цюцьо, то ясно.
    Тепле - рукавичка або шалик. Також ясно.
    Новорічне - йолка!
    А он ароматно-святкове це що, кекс чи освіжувач повiтря з запахом йолки?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а тут вже, як-кому свято пахне. Мені - ялинкою, медом, мандаринками, маківниками, сіном, морозом, дровами :girl_wink: За 2-3 години до різдвяної вечері - смаженою цибульою - фееее:girl_crazy: А комусь може хутром і шанель№5. В кожного свої асоціації.
    Миколай мені пахне великими червоними яблуками і березовою різкою пофарбованою сріблянкою. Такий дуже специфічний запах, але, як закрию очі, то завжди власне той запах чую.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    кхе, о то певне шалунья ти була у дитинстві:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дівчата , то новий обмін вже оголошено , чи ні ?Бо я на пару днів випала з життя і тепер не можу зрозуміти нічого ?
     
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та ще ніби ні. Нової теми немає.
    Ми тут просто чекаємо, нагулюємо азарт)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я була ідеально чемна до того часу поки ми з Юріком в одній хаті не сходились. Як тільки він - Баран і я - Близнюки (Вогонь і Повітря), зустрічалися на 1м2, горів весь світ навколо і баба ридала - ми зносили все на своєму шляху. Та і зараз такі самі, але я вже його не тлумлю і він здачі не дає :haha:
    ТОму ті різочки нам обидвом були, як профілактичне нагадування.:girl_flag_of_truce:
    Вони були дуже гарні - такий віничок з березовими "кульчиками" ,покритий срібною або золотою фарбою ,з штучними квіточками (як на весілля букети гостям робили). В мами мали би залишитися, як знайду - сфотографую і покажу.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Сьогодні прокинулась, а за вікном біло-біло. Сніг мете. І мале кличе гуляти, а поки не можна, бо тільки з болячок вичухуємось.
    Я вже апетит нагуляла, ще трохи і покусаю кого-небудь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    "Цілий день, дзень - дзелень, дзвоники дзвенять" .... настрою вам зимового!!! У мене він вже є! :d7::d64:
     
  11. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    @Virchuk скажіть нам щось втішне бо часу на підготовку все менше....
    Та і учасниці можуть перегоріти бажанням...
     
  12. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @Samhayne
    Хтось вже по трохи перегорає (
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2016 ---
    Ану розкажіть мені незнаючій і трохи напевно застарілій)))що таке лінк на профіль?)
     
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    можна починати готуватися-обдумувати-фантазувати-планувати вже. і все буде ок. не накручуйте себе ;)
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2016
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    посилання на свій профіль. Тискаєте ото прямо в розмові на свій нік, вискакує віконечко, шукаєте "Сторінка профілю"-натискаєте, переходить на Ваш профіль, з адресної рядка копіюєте усе і вставляєте в лист
    У Вас це виглядає отак
    або зверху справа є три віконечки, то навести на перший (типу як чоловічок) і вибрати "Сторінка профілю"
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Дівчата! До чого тут перегорання?! Обдумуйте собі свій подарунок. Сама ізюминка того обміну в тому щоб придумати подарунок, і отримувати насолоду від приготувань. Толку з того щоб реєстрацію починати за два місяці :) Все буде!!!! Думайте про свято. Всі подарунок отримаєте на Миколая!!!! Свята вам побільше!!!!! бажаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Як і писала @Khrystik я вже помаленьку думаю, щоб можна було подарувати форумляночці)
    Підглядаю, хто в цю темку заходить) так маю приблизно уявлення хто ж може попасти) правда то аж занадто приблизно) але думаю, щоб такого можна було подарувати цій чи іншій форумлянці)
    Доречі, я вже навіть маю одну частинку

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я вже папір обгортковий купила на коробку й стрічку золотисту :girl_haha:. Ну й та...Ідеї вже крутяться, що подарувати..
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2016 ---
    Я точно ше попідгораю трохи. Обмінника, ще немає, а я вже потрохи накупляла всякого доброго.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  21. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Тепер все просто - жменьку снiгу в лiхтарцi.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2