Гра "Анонімний Миколай-6"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 16 Листопад 2016.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Анонімний МиколайКо (1).jpg
    Нічка зорі розсипає,
    Тихо-тихо сніг лягає,
    Він до кожного віконця,
    Диво-дивне наближає...

    Отож, настала ця казкова мить, коли всі у передчутті та магії свята готують подарунки. Запрошуємо вас у цю таємничу, із запахом мандаринок та кориці, теплу як горнятко глінтвейну забавку "Анонімний Миколай-6".
    Нехай зимова казка торкнеться серця кожного з вас. І подарує любов ближніх, тепло та затишок кожній родині.
    Обов'язковими елементами подарунку для обміну "Анонімний Миколай-6" мають бути: магія зими, сніжна феєрія, казковий настрій, солодкі мрії і вогник :connie_pull-pigtail

    Пропонуємо віддячити дарувальниці листівкою ;)

    Нагадуємо умови участі:
    • наявність 350 дописів;
    • відсутність штрафів з попередніх забавок (у минулій грі не виставила звіт @Markkomp, тому у цьому обміні участі брати не може).
    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до 30 листопада.
    У заявці вказуємо:
    - адреса - назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - повне ім'я - прізвище та ім'я
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - номер мобільного телефону
    - можливість відправки подарунку закордон
    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    2 грудня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, якій будете дарувати подарунок.
    Надіслати подарунок потрібно до 17 грудня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка). Перед відправкою обов'язково робимо фото і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Jusi, @Gorda, @Virchuk,

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила звіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  2. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Напевно , мене зараз тут трішки посварять .за те що я ні не забрала посилочку , ні не відправила(((
    Минулого тижня донечка мала високу температуру -то я з нею була
    А тепер в мене висока температура і вона зі мною
    Сподіваюсь ,найближчим часом , це все виправити )
    Тож не журіться ні дарувальниця, ні отримувачка
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ААА!! Юхху! Я отримала! така задоволена всім! А ще як дізналася від кого - то вдвічі приємно. Й так мені все подобається, так все по фен-шую....Діток вкладу й піду в галерейку хвалитися :) :girl_in_love::girl_claping::good::give_heart::kiss:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    мій чоловік так говорить про мої ''саморобки'',
    а в моєму випадку я найбільше хвилювалась за габарити, бо в проекті мало бути маленьке і зграбненьке, а вийшло шось велике і , можливо, не конче потрібне
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Ще нічого не приходило((
    А це на УП? Мали б дати номерок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    То звичайний лист з листівкою. На такі номери не дають.
     
  7. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Ааа, ясно. Бо я думала, що і листи відслідковуються.
    Як прийде - обов'язково відпишу))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    якщо рекомендовані, то відслідковуються
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    То я!)))І я нарешті забрала посилку від Миколайка.Тиррррююхххууу!!)))
    Летіла сьогодні на пошту в 9 ранку з дитиною, спати вночі не могла.
    Я звичайно вражена роботою нашої укрпошти.
    Щодня дивилась в поштову скриньку...а там пусто.
    Потім зрозуміла що я вар'ятка, от чесно.
    Перечитала смс від Миколайка, і зрозуміла що не вмію я читати)))Бо вкінці повідомлення був номер моєї посилочки.
    Але я!!!Та то таке. Лежала там моя посилочка з понеділка.
    На пошті думала трохи їм випишу що не принесли звісточку що мене чекає посилка.
    Подивилась я на ту дівчинку,а вона така мила, замучена, готова до тяжкої роботи (цілий день ті квитанції, бабульки, дідульки за ті копійки з 8 до 19) каже що поштарка захворіла, а буває і не приносить звісточки. Думаю не псую настрій собі і людям. Ще б мала з собою то дала б їй цукерку))) Привітала з наступаючими святами і полетіли з малям окрилені додому. А шо там всередині- прошу в галерейку))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    повідомлення завжди приходить на пару днів пізніше, ніж сама посилка. Тож треба написати те повідомлення, +листоноша має свій графік роботи, розносить пенсії\листи\газети по різних вулицях. Я уже писала, як в в укрпошти відбирала свою посилку без паперового сповіщення ;) СМС прийшло в неділю, а папюрчик принесли аж в п'ятницю ;)

    Отримала звісточку від кураторів ;) Мій презентик ще в дорозі ;) я буду тішитись подаруночком на новий рік ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @Hermi
    Та мені вже не треба ні повідомлення від них, ні смс)
    Просто цікаво скільки б та посилка там пролежала. І добре що там мандаринок не було)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    і я нарешті забрала свою посилочку:connie_pull-pigtail
    хоч всі обставини були вперто проти цього.
    а там:girl_in_love: в такій маленькій коробочці стільки новорічної краси і смакоти! що коли я це все витягнула, щиро дивувалась що назад би точно все це не вмістилось:girl_crazy:сама коробочка заслуговує особливої уваги - так старанно її хтось обклеїв рожевим папером з блискітками. а от хто???:girl_curtsey: крім "Миколай" моя дарувальниця ніяк не підписалась:girl_haha: хто там в нас в Києві живе, ану признавайтесь?!;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    і я забрала свою посилочку, дуже втішилась, надзвичайно все добре продумано і підібрано, всі домашні отримали подаруночки, так тішусь, така купа емоцій і позитиву, йду хвалитись у галерейку:)
    ще й особливо тепло від того, що я лежала хвора з високою температурою, отримувала підбадьорливі смс від помічника миколая, мене то мотивувало трохи швидше почати почуватись краще, бо ж подарунок лежав-чекав під подушкою на пошті, а я не мала сил дійти туди
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Щойно приїхала і моя посилочка!!!! ЇЇ варта було так довго чекати:girl_in_love:! Олені ж Тернополя їхали- снігами , лісами...:girl_dance: Моїм загадковим Миколайком була Катя MILITARIYA. Щиро дякую Катя за таку красу:kisss:!!! Це ж скільки треба мати таланту та терпіння ,щоб таке творити!!!! Дякую дуже за усі такі гарні та потрібні подаруночки, за відчуття свята і емоції , які повертають у дитинство!!!!!! Біжу в Галерейку , щоб всі зацінили! Я таки була чемна - різки нема:connie_pull-pigtail!
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    коли оператор побачив мої круглі очі при вигляді коробки, то аж двічі перевірив чи то дійсно моя))))
    бо я не сподівалась на таке коробище)
    додому ледве дійшла - чуть не вмерла з цікавості)))
    подарунки такі клааааасні!!!
    ізюминка, нє, ізюм всього подарунку, самий-самий прикольний!
    похвалюся вже завтра, бо поки вкладала меншу спати, старший потягнув "ізюм" з собою спати)))
    Миколайку, відізвись, бо не знаю хто ти))))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  17. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Зазвичай дякую дарувальниці в ПП, цього разу відправила листівку. Лиш не знаю, чи отримала її форумляночка
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а я чемно чекаю, коли моя фоpумляночка виставить фотозвіт :girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А ми трохи підхворіли, то моя листівочка подячна ще не полетіла. Але усьо буде :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. нталька

    нталька Well-Known Member

    Насмішили. :girl_haha: Особливо тих чемних, до кого форумський Миколайко ще так і не прийшов. :girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А може то залишились лиш нечемні, яким і не прийде подарунок...
    А я всьо жду і жду...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1