Гра " Анонімний Миколай-7"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 17 Листопад 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    новый коллаж.jpg
    Летить перший сніг, морозець цілує щічки, всі метушаться та втікають із вулиць по своїх домівках, а ми запрошуємо вас до нашої теплої хатинки Святого Миколая. Де з вікон миготять новорічні вогники і чутно сміх та радість гостей. І щойно ви прочините двері, як відчуєте, ароматами гарячого шоколаду, мандаринок, кориці та медових пряників.
    Приєднуйтесь до нас, тут завжди збирається весела та дружня компанія, де багато свята, усмішок, а що найголовніше, так це - теплих подарунків. Отож, оголошуємо Зимовий обмін "Анонімний Миколай - 7" відкритим.

    Запрошуємо вас, зарядитись позитивними емоціями та святковим настроєм, яких стане на весь рік!!!
    Оскільки наступний рік 2018 - це рік Собаки, котрий дуже любить бавитись, проводити час вдома та на прогулянках зі своїми найближчими та важливими для нього друзями, а у вечері, після важкого дня, гарненько поїсти та відпочити у теплому куточку, то пропонуємо скласти ваш подарунок із таких обов'язкових елементів:

    -
    щось для розваги ( ялинкові прикраси, щось для спільних сімейних вечорів або ваша інша цікава ідея)
    - щось тепленьке, щоб не змерзнути у морозну погоду
    - смачненько-солоденьке
    - ароматний напій та зимові прянощі
    - листівку-привітання для друга
    - один елемент у подарунку повинен бути білого кольору
    -у подарунку має бути присутня шишка
    ( можна справжню, а можна і намальовану)

    Для того щоб прийняти участі у Грі " Анонімний Миколай-7" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    30 листопада.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону

    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    1-2 грудня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 14 грудня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    До цього обміну не допускається Sweet Kitty

    Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.





    Щиро вітаємо вас із прийдешніми святами!!!
    Миру, злагоди, любові у ваших домівках!!!


    Святий Миколай іде до нас!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  2. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Цікаво вийшло цього обміну :girl_smile:
    У вівторок отримую від Укрпошти повідомлення, що на моє імя прийшла посилка. Підстрибую: «О, ДПшний Миколайко дався чути»:yahoo:. Аж тут приходить ще одне повідомлення, але вже від нової пошти - заберіть відправлення від... і тут читаю дані форумлянки :girl_claping: Добре. А що ж тоді на Укрпошті?:scratch_one-s_head:Промайнула думка: «то напевно чоловік щось з Аліекспресу мені на Миколая замовив :girl_in_dreams:
    Ага, :snooks:! там виявився альбомчик що ми виграли від Кіндер :girl_crazy: Дрібниця, але теж приємно :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    враховуючи що я "фея рендому", і не дуже орієнтуюсь в даний момент в друзях-знайомих і т.д., то як рендом сказав - так і порозсилали адреси. Уже кому як визначило:) Деякі описи у галерейці мене дивують і тішать. Хто ж знав:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    А в мене щось не те, прийшло зранку повідомлення з укрпошти. Думаю миколай. Читаю далі пише на якусь тернопільську 9. Гуглю то новий львів. Вирішила відстежити через інтернет а там пише що воно ще на індексі 79999. Щось нічого не розумію
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    то може бути розподільчий пункт
     
  6. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Але смс прийшло що вже на відділенні і то не на мому. То може бути помилкове смс? Бо тернопільська від мене то так трохи далеко))
     
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    7999 — це розподільчий пункт. Єдиний мій неприємний трафунок стався якраз через те, що посилка пропала десь на ньому, хоча йшла на Дністерську. Одна з версій — нібито віддали разом з поверненнями Бон Прікс.
    Краще перепитайте у своєму відділенні. Сподіваюсь, це просто помилкова СМС, і ваше відправлення вас там чекатиме :)
     
  8. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Дякую. Сьогодні піду на відділення бо щось то смс мене збило
     
  9. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    І я вже з подаруночком. Щойно забрала з пошти
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Єєє, я таки встигла забрати свій подарунок :girl_claping:
    Дякую, Миколайчику.
    Не впевнена, що сьогодні доберуся до галерейки, але дуже постараюся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. magic

    magic Well-Known Member

    А у мене тиша.. ні одної вісточки мені Миколайко не дає..(((
     
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Напевно сани в снігу загрузли ‭:don-t_mention:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    А я таки у понеділок зможу забрати свій подарунок. Сьогодні ніяк не виходило.....

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В нас мокра завірюха.. Але до мене пробились сані/кур"єр з подаруночком! На сімейній раді було мужньо вирішено дотерпіти до Миколая. (Миколайку, натякни, чи не варто мені раніше розпакувати? воізбєжаніє :) )

    П.С. Сила - є, воля - є, а сили волі - немає... :girl_blush2:
    Хотіла вийняти дещо "скоропортящієся", але якось не помітно розпакували все. А яка в мене кава, як вона пахне, просто запаморочливо... :girl_dance:
    Пофоткати ледве встигла, а от уже відзвітуюсь тоді, коли малі спатимуть.
    Дуже, дуже дякую, усе надзвичайне!!! :kisss::kisss::kisss:
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 7
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    все надіслала. фоткала на пошті і то верталася додому за телефоном, бо вдома забула сфотографувати і телефон теж забула.
    сподіваюся з понеділка моя форумлянка отримає.
    про коробку промовчу. на пошті з тим в нас явно не альо. мушу подумати інші варіанти звідки відправляти наступного разу.

    ну і я скромно чекаю на свій подаруночок. поки тиша. але я терпляча :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    А я ходила на пошту і на свою і дзвонила на тамте відділення. Моєі посилки ще нема а коли буде ще не відомо і куди прийде теж. Буду відстежувати. Бо поки вона на вокзалі ніби
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я якось відправляла посилку і відстежувала її рух,то теж таке було. Спочатку прийшла на той індекс 79999, а звідти направили не на ту адресу.там напевно побачили,що щось не те,знов відправили на 79999, а вже звідти нарешті на правильну адресу. То десь до тижня часу йшла по Львову) думаю ваша посилка вас таки знайде з часом) але та Укрпошта деколи така тормознута)
     
  18. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Дівчата, то видно як яке відділення.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  19. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відстежується пише що ще 15.12 в 11 ранку виіхала з 79999 і не відомо куди хоча завжди на вечір вже у мому відділенні була
     
  20. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Вчора був короткий день, може не встигли зареєструвати. Завтра точно приїде.
     
  21. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Вже відстежується і пише що іде на 34 відділення замість 54. Тож доведеться мені завтра трохи подорожувати))
     
    • мімімі мімімі x 1