Гра "Анонімний Миколай -8"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 16 Листопад 2018.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Fotoram.io.jpg

    Оголошуємо обмін "Анонімний Миколай - 8" відкритим!

    Білосніжна мить казки, котру усі так чекають, - зачаровує все більше та більше!!! Ви теж її відчуваєте, правда ж?!
    Мерщій до гурту, дарувати один одному ще більше святкового настрою!

    Обов'язкові елементи : Солодке, напій, листівка та "новорічний настрій"

    Для того щоб прийняти участі у Грі " Анонімний Миколай-8" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    30 листопада.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону

    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    1-2 грудня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 14 грудня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А я своє ( сподіваюся то таки воно) не встигла вчора на пошті забрати (( Вони собі на грудень якийсь вкорочений графік влаштували, а колись і в неділю працювали ! Сподіваюся доідемо завтра з двома гарбузами до тої пошти . Шось я завтикала вказати відділення НП, було б простіше може


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Та я так спішила відправити. Подарунок загортала там же ж.... Може треба було почекати і вже у понеділок надіслати, можливо обійшлось би без конфузів. ... Сподіваюсь все сподобається!
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Смішно Смішно x 6
  5. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Забрала вчора мама чоловіка посилку від Миколая. І вже сьогодні або завтра вона поїде до мене). Мамі так було цікаво, що там, то я й сказала " то відкрийте, тільки мені не кажіть, що там")))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Ура!!! Мені прийшла смс з нової пошти...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я вже зраненька посилку забрала, дякую :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Скочатку думала проявити силу волі і відкрити 19, але я ж проста слабка жінка, яка сила волі?:girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Сподіваюся, подарунок прийде на нову пошту, бо сьогодні йшла повз Укрпошту , то черга була аж на вулицю :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    дуже влучно ви це сказали, я якраз хотіла подібне написати. Так приємно отримувати подарунки на свята, дякую своєму таємному Миколайчику за приємне очікування)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    мій подарунок полетів на швидкісних санях (мала нюанси по здоров'ю, не встигала раніше, але завтра буде!).
    чекай форумляночко на подарунок, я старалась вгадати і потішити трішки
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    О, мій подарунок уже чекає мене на Укрпошті) Ура!)) завтра побіжу забирати і нехай прмйдеться хоч кілометрову чергу вистояти (напевно, завтра я пожалію що сказала про чергу:) )

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    .
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    До мене форумний Миколайчик прийшов ще минулого тижня, і відтоді один подаруночок я ношу не знімаючи :) ага, я така задоволена і настільки Миколай вгадав, що саме зараз мені потрібно, ну просто!!!:girl_dance: Не натішусь :girl_in_love:

    Усім дівчатам бажаю сьогодні вночі бути обрадованими щедрими ласками святого Миколая, не лише матеріальними речима, а й духовними благами :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  14. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Прийшла смс мені з пошти. Буду старатись забрати якомога швидше. Не маю як вирватись із дому сьогодні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Нарешті аж нині вранці я таки забрала свій подарунок!!
    Який же щедрий Миколай до мене! Я направду навіть не сподівалася, дуже тішуся і дуже-дуже дякую старанній форумлянці.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    я вже хочу ділитися емоціями :give_heart:
    галерейку! :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А я вчора забрала свій подарунок, але маю силу волі й витримку - то навіть не заглядала, чекаю до завтра :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    А я вже з подарунком :girl_dance:, «прилетів» від миколайка якраз під подушку:girl_claping:. Дуже кортить подивитись, що там, але чемно поставила біля ліжка - завтра відкрию, буде справжнє свято:girl_dance:
    Дуже-дуже дякую свому чарівному миколайку за таке свято!!!!!!!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    І мені сьогодні поштарка принесла пакунок! Дуже дякую тобі, форумляночко, за такий продуманий, настроєвий, теплий подарунок! Я не стала чекати до завтра — мені сьогодні сповнилося 30 і я маю "саме той настрій святонаближається, святонаближається.... :connie_pull-pigtail
    Все таке класне, таке цікаве, в мене нетерплячка! (дещо з подарунка вже діти з'їли, а смачний напій зі всіма аксесуарами :girl_wink:зігрів мій самотній вечір :kisss: - чоловік в місті, а ми з дітиськами саменькі вдома робимо мені dirty thirty - прибираємо тобто)))
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    тю, я завжди , як тільки візьму в руки, починаю патрошити - не важливо де в мої руки подарунок потрапить. І найбільше завжди цікаво : хто-хто-хто:crazy:
    Тихо поки що. Але нічо, нас тут так снігом притрусило, що навіть найпрудкішому оленю тяжко. Чекаю, аж піщу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну і витримка у вас.
    а в мене зі всіх сторін миколайки запізнюються, чого я не догадалася сама собі зробити презент? піду хоч цукерки під подушку запхаю
     
    • Подобається Подобається x 2