Гра "Анонімний Миколай -8"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 16 Листопад 2018.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Fotoram.io.jpg

    Оголошуємо обмін "Анонімний Миколай - 8" відкритим!

    Білосніжна мить казки, котру усі так чекають, - зачаровує все більше та більше!!! Ви теж її відчуваєте, правда ж?!
    Мерщій до гурту, дарувати один одному ще більше святкового настрою!

    Обов'язкові елементи : Солодке, напій, листівка та "новорічний настрій"

    Для того щоб прийняти участі у Грі " Анонімний Миколай-8" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    30 листопада.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону

    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    1-2 грудня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 14 грудня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Gala

    Gala Well-Known Member

    Дякую своїй Миколайці за подаруночки :girl_in_love:Чекаю галерейку , щоб показати красу.
    І рада , що посилка таки потрапила до місця призначення, що відсилала я :girl_blush2:
     
  3. sanches

    sanches Well-Known Member

    Мій подаруночок ще десь блукає...

    Маю надію, що нині коли прийде з роботи знайду у скриньці довгоочікуване повідомлення з пошти

    Отправлено с моего Mi A2 Lite через Tapatalk
     
  4. terezka

    terezka котяка-вишивака

    • Подобається Подобається x 4
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Може просто не має часу написати тут. В мене теж таке бувало, що просто нема як зайти на форум, різні обставини бувають. Ну думайте найгірше) Всі подарунки завжди чудові)
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    І я також вже з подарунком! Завтра спробую відзвітуватися в Галерейці))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    прохання всіх, хто вже отримав подарунки, відписатись в даній темі, бо ваші дарувальниці переживають, а куратори нервуються
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    там піднімалося питання про вміст пакету в галерейці, про пошту і тд.
    я б хотіла запропонувати встановити якийсь ліміт по сумі подарунку, щоб не 3 фляшки мартіні і путівка в спа (нехай), але і новорічний настрій можна зробити вже одним фактом подарунку і тим, що виконуються такі умови. я маю досвід вишукування цікавого подарунку в межах певної невеликої суми і це справді завдання! і стараєшся) і очікуєш подібного..
     
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Тут не справа у сумі. Тут діло у акуратності. Та й у відношенні вцілому. Та й більше того, вже колись обмежували по сумі і нічого доброго з того не вийшло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Бачу, постало питання вмісту подарунка, яке не обминуло і мене.
    Невже хтось дійсно думає, що можна навмисно туди щось погане чи поломане покласти ???
    Оскільки форумляночка виявила якісь недоліки у висланому, мною подарунку - то просила б модераторів прояснити ситуацію, будь ласка.
    Оскільки теж не хотілось би попасти в список недобросовісних дарувальників.
    Вже багато років бавлюсь в цю забавку і ЖОДНОГО разу ні з ким проблем не мала .
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Ей, дівчата, ви що всі пересваритися хочете? Я думала, участь в обміні беруть ті, хто без захмарних очікувань та надмірних сподівань.
    Та звичайно, що будуть неідеально поскладані речі, і на чиюсь думку "дешеве барахло", і таке, що в мене вже є, і пошта немало клоплту додає. Як можна 100% догодити людині, яку зовсім не знаєш? Кожен розуміє суть подарунку по-своєму.
    Навіть якби мені прийшла сірникова коробка - я б раділа. Ніхто нічого мені не винен.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміла з допису вашої форумлянки всі претензії стосувались роботи укрпошти, а не самого подарунку.
    В мене теж був одного року інцидент з укрпоштою, думала подарунок вже не знайдеться, але знайшли, правда отримала його не на Миколая, а сам Святвечір, проте подарунок все одно приніс багато радості
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Цілком з Вами згідна.
    Для мене обмін - це в першу чергу хороший настрій , а не очікування якихось шалених подарунків)))
    Навіть , якщо б там лежав один чупа- чупс нічого б страшного не сталось.
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    так, звичайно ж, поклади іграшку, чоколядку, листівку і пачку чаю, того достатньо.

    і на цьому у мене все.
     
  15. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Не хочу нікого образити, але я мала подібний випадок на НП. Забрала посилку, завжди перевіряю всі дані, а тут мала капризувала і я просто забрала коробку, щоб швидше вийти з відділення. Принесла додому, розкрила і тільки тоді зрозуміла, що посилка не моя. Переглянула всі дані - номер ТТН мій, а прізвище ні. Не знаю як так вийшло з номером. Принесла назад на відділення, забрала вже свою посилку, але бачила як ту посилку, що я відкрила, перепакували в нову коробку, заклеїли і також наклеїли бірку, що посилка не оглядалась. Тому, в нас все можливо. А чоловік відправляв велосипед інтаймом, так він приїхав до отримувача з різними колесами, також довго писали скарги і все одно крайніх не знайшли.
    Ще раз перепрошую, що влажу не в свою справу, але думаю, що це все таки вина пошти
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Коментувати тут більше нема чого, ми вже все з'ясували і зробили висновки. На цьому крапка!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Ari

    Ari Well-Known Member

    Не знаю про які висновки говорить Gorda, та для себе зробила висновок, відправляти посилки потрібно дуже добре упакованими, бути готовою до того, що людині може настільки несподобатись подарунок, при навіть деякій нестандартній вмістимості, вона не розібравшись може отак "подякувати".
    Гарно дякую за досвід, і чесно ніхто незнає в яких життєвих ситуаціях може опинитись, і як швидкий висновок може вплинути на ситуацію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1