Гра Анонімний Миколай

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем zetta, 3 Листопад 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Ну то ж треба було на ніч сюди зайти :)
    Надивилась на ті ваші подаровані красоти і тепер бачу не засну:girl_tender:.
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Файнючі подаруночки! А я вже маю два повідомлення про пачки з закордонії :girl_haha: Я вже здогадуюсь від кого ті дві пачки. Завтра зранку перевірю який з мене холмс. :girl_crazy:
     
  5. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Спасибі! :girl_tender:


    Ви про мій подарунок? :) На передньому фоні три червоні коробочки з чаєм - одна коробочка символізує автобус (я його "лондонською маршруткою" обізвала, бо "лондонський автобус" ніяк в риму ставати не хтів), інші - пгоштову скриньку, а ще одна - телефонну будку. Три символи Туманного Альбіону. За ними в коробочці лежить олень Рудольф шоколядовий, якого я наступного вечора з"їла :) А на задньому фоні просто подарунковий пакет, в якому це все було:)

    Ніби всі коробочки описала:)
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    напишу ще раз, хоч вже писала - я так раділа , що в мене Занудка, аж стрибала по хаті.:girl_haha:
    і ще більше радію, що подарунок сподобався:girl_blush2: я старалась:d64:
    п.с. вночі в машині під підїздом Занудки думала вмру від нетерплячки. переживала, що чоловік Зануди не впустить мого чоловіка до хати:girl_crazy: і подарунок до Віти не втрапить:girl_smile:
    розпитувала детально - чи дівчина була риженька і короткострижена, і скільки дітей бачив:girl_smile: ну і звісно, яка була реакція. сказав чоловік, що Віта одразу здогдалася:girl_smile:
    ура!! я щаслива. ДАРУВАТИ ПОДАРУНКИ -ЦЕ ДУЖЕ ДУЖЕ ДУЖЕ ПРИЄМНО.

    п.п.с. а ще я вчила чоловіка сказати "Wesołych Świąt!", але сказав Веселих Свят:girl_haha:
     
  7. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Переглянула фотки подарунків від Миколая... дівчата все таке гарнюще і класне, що аж дар мови пропав:girl_tender: Я вже не можу дочекатися, коли свого миколайчика заберу з пошти. Маю сьогодні піти в університет, то вийду з роботи раніше і зганяю за пакунком, бо до вечора не дотерплю.
    Доречі всіх вітаю з таким чудовим дитячим святом Миколая, багато-багато всім подаруночків, ну і побільше чудес в такі святкові дні!
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    подивилась фото тої всьої красоти, що тепер ще сильніше хочу побачити свій подаруночок. Миколай прийди! Миколай прийди! Миколай прийди!Миколай прийди! Миколай прийди! Миколай прийди! Миколай прийди!
     
  10. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Мушу відписатись, бо фото можу виставити тіко завтра...
    І я дочекалась свого Миколая , ним виявилась cuxivchanka:girl_tender:

    Все самі побачите, скажу одне - мені все дуже сподобалось:girl_yes:
    Мар"янка, дяяккууюююю:girl_in_love:
     
  11. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    А я сильно захворіла, дуже сильно! Температура 38,5 , гнійна ангіна:girl_sad: Тому не зможу сьогодні забрати свій подарунок....тепер треба чекати коли хтось звільниться і зможе його забрати.

    ---------- Додано в 13:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    Ага, то моє, моє, моє!:girl_crazy: :girl_tender:Повідомлення вже є, тільки сьогодні не зможу забрати!

    ---------- Додано в 13:20 ---------- Попередній допис був написаний в 13:14 ----------

    Ше не забрала моя мила форумляночка свого Миколайка, нервуюся ...а як не сподобається?
     
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    передивилась подаруночки, такі класнючі, нема слів.
    оскільки охи-ахи тут, то розповім всю історію. Rostuslavchuk забігла, привітала і дуже переживала, чи мені сподобається, чи кольори підійдуть, бо по моїх дописах вирішила, що я люблю бути на кухні, ото я сліди запутала :girl_crazy:

    Я як відкрила пакунок, а там побачила це гачковане диво, мені мало мови не відняло, аж руки трусились як витягувала шалик. Признаюсь, я шаликоманка, такого ще не було, і в таких кольорах теж, як вдягнула, так до вечора не змогла зняти, зустрічала чоловіка "вся в подарунку". Це мій 11-й теплий шарф:girl_tender:. І наступного ж дня вдягнула його в люди :girl_spruce_up:.
    Дівчатка, всі подаруночки файнюні, але якби мені дали змогу вибирати, то я б хапала свій :girl_cool:, він мій на всі 100.
     
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    То капєц:girl_impossible:. Сьогодні пів дня пробиваю номер на Новій пошті і весь час пише "вантаж прямує в місто отримувача". Щойно подзвонила сама у відділення, а жіночка мені каже, що мій пакунок ще й не виїхав зі Львова, бо склад там дуже перевантажений. В кращому випадку буде завтра:khomyak:. І як я маю то пережити? Я ж налаштована була коробку дерти вже сьогодні:girl_cray:.
     
  14. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

     
  15. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Може подеріть якусь іншу коробку? Ну, так, для вивільнення негативних емоцій:)
     
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Ну та я вже не настільки вар'ятка:xaxa:

    Нє, ну от за шо мені такі муки:girl_crazy:?
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Такссс. Мій Миколайко вже в чоловіка і я його примусила відкрити пакунок на роботі, віддзвонити мені і сказати що там, бо вже не сила було чекати:girl_crazy:, переглядаючи ваші подаруночки. Єдине чого він не чіпав то листівки, тому чекаю вечора з нетерпінням:girl_tender:.
     
  18. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Отримала сьогодні свого подаруночка! Трошки запізно дійшла до пошти, мала на то причини, в малої був День народження, готувались, святкували.. Подарунок чудовий! Все таке миле і святкове.За книжку-окреме дякую! Люблю Вишневського. ДЯКУЮ! (от лише не впевнена кому дякувати, на посилочці лише справжнє ім'я, а форумного ніка немає..)
    Мій Миколайчик, відгукнись!
     
  19. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Якась напасть на мене цього року, або хтось порчу навів, по інакшому сказати не можу. Сиджу і плачу, ну чому так, чому саме в мене???:girl_devil::girl_sad: Прилітаю сьогодні на пошту за посилкою, забираю, вилітаю звідтам починаю по дорозі розпаковувати, нарешті відкрила, а там... Не повірите, такі гарненькі подаруночки і практично все розбите:girl_cray: Горнятко, доречі саме з такої форми полюбляю пити, наполовину розколене, напевне була кулька теж розбита, з 3 фігурок діда мороза, також одна побита, добре що хоч інші цілі. Ну чому мені так невезе??? Добре, що хоч відкриточка з гарним побажанням ціла, і пензлики для макіяжу теж. Навіть не можу похвалитися...
    п.с. хто знає, можна якось нажалітися на такі "чудові" послуги?
     
  20. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    треба було одразу повернутись на пошту і показати

    ---------- Додано в 16:44 ---------- Попередній допис був написаний в 16:42 ----------

    капець, дуже шкода, що так вийшло!!!:girl_mad:
     
Статус теми:
Закрита.