Гра Анонімний Миколай

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем zetta, 3 Листопад 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    А до мене сьогодні приходив мій Миколайко))) Я вже здогадувалася хто то може бути, а після смс, то точно переконалася, що це Танюшка (Леді Опіум). Чесно кажучи мені стало приємно, що це не просто пересічна форумчанка, а людина з якою приємно спікуватися і проводити час. Танюшка дуже тобі дякую))
    Ае я трохай варехою виявилася. Подарунок так гарненько був запакований. А я з цікавості, що в середині порвала все на куски...і тільки потім сообразила, що не сфотографувала цілісного вигляду. Фото виставлю завтра.
     
  2. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    О, рада що до Вас завітала - зразу після дзвінка настрій піднявся, була дуже рада познайомитись,:girl_claping: такий подаруночок не може не сподобатись - це ж намисто валяне!:girl_in_love:
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    А я чекаю, чекаю... Ні повідомлення з пошти, ні дзвінка, ні смс.( Я ніби чемна була цього року :). Чекаю далі :).
     
  4. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    дівчатка,то хто моїм Миколайком був? :)
     
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    [​IMG]

    Прийшло:girl_tender:!!!! Короче, Холмс з мене ніякий:girl_haha:. Моїм Миколайком виявилася Оля-Holly:girl_curtsey:. Подарунок чисто в моєму стилі: була в ньому прикольно-прибабахана інструкція з повним переліком вмісту, дуже золотенький підсвічник, фетрова брошка ручної роботи, тільдотканинки:khomyak: (ну тепер точно вже, просто гріх не "вчудити" щось), бісер і цукерки. За мною фото.
    Олю, щиро дякую за такі класні сюрпризики:girl_claping:. Нічого не буде лежати, все піде в хід:girl_yes:.... Он, цукорки вже десь зникають...
     
  6. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    В мене фотик глючить.... ніяк не можу викласти в галерею фото подарунків...((
    маю таку гарну іграшку (кульку на ялинку) ручної роботи від Наталюськи задекупажену та розмальовану вінзелями. Дуже гарна і так пахне дитинством!!! була запакована в таку прозору упаковку теж розмальовану, та перемотану атласною лентою, і цукерочки... а фотик не фоткає....
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    ну на решті, бо вже сама почала переживати. Так хотіла свято зробити, щоб подарунок на самого Миколая прийшов, а та НП підвела:girl_mad:
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Для таких виробів гута не потрібна. Досить п"єца щоб сплавити разом окремі деталі. Минулого року був деб"ют - перша спроба. Тримаємо то вдома на підняття настрою (такі "гарнюні" вийшли:girl_crazy:) а цього року вже ніби як і людям не соромно показати. :) Рада, що сподобався подарунок. Сподіваюсь, що це буде приємною згадкою про нас.
     
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Зробила, повір:girl_yes:.
    Чоловікові щойно хвалилася, вусьо зацінив. Довго дивився на бісер, правда:girl_crazy:. Пояснила йому ще, що ж то за такі клаптики тканини дорогоцінні:d23:. Діалог:
    - Скажи "тільдотканинка":girl_crazy:
    - Нє, скажи "синхрофазотрон":girl_crazy:
    - Синхровазон:girl_crazy:
    - Тіндотканинка:girl_crazy:
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Напевно таки нечемна. Така як я.

    сиджу я край віконечка, в віконце споглядаю...
    сиджу я край віконечка, тай так собі думаю,
    чи прийде нині Миколай, що так давно я чекаю...
    підходжу ближче до вікна, а там лиш вітей гуляє! :sad:
     
  12. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Дівчата! Які ви всі молодці! Дуже гарні подарунки! Подивилась галерею ваших миколайчиків, аж настрій піднявся! Кусаю лікті, що не долучилася до гри...
    Але наступного разу приєднаюся обов'язково!
     
  13. Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    І я нарешті отримала такого довгоочікуваного пакуночка :girl_tender: На роботі усі збіглися дивитися, що то таке я з пошти забрала. І коли витягувала з коробочки чергову цяцьку, усі дружно виривали у мене то з рук, розглядали і захоплено у-у-у-кали :girl_yes: Дещо навіть нюхали і пробували на зуб (свічечка у вигляді тістечка), а фетрові прикраси на ялинку мало не під мікроскопом розглядали, лише чутно було оте саме "у-у-у".

    Але форумляночка не написала свого ніку на пакунку, так що я ще поки в "нєвєдєнії", хто ж то був моїм Миколаєм..

    О, окреме спасибі за таку купу солодощів! Я нереальна ласунка, так що ви, моя люба форумляночко, дуже з тим всім вгадали :kiss:

    пс. Фото буде трошки пізніше, коли знайду нормального фотоапарата. Обіцяю до того часу солодку частину не згамцяти :girl_crazy:
     
  14. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    А я таки не прогадала. Бо сьогодні вранці забрала з пошти свій пакуночок від Миколая. І це була Олема-м:girl_yes::girl_tender:. Так з донечкою бігли до машини, щоб подивитись на наповнення коробочки. А там....:khomyak::khomyak::khomyak:а там.... Зверху в кульочку були рукодільні прикраси з фетру для новорічних свят і чохол для мобільника. Так донечка відразу вихопила з рук і кричала, що то все її. Ледве випросила, щоб дала хоча б роздивитись. А ще рукодільна листівочка з іменним штампиком з дуже ніжними та приємними словами всередині. А ще.... біла Аїда з ДМЦ голками. Ну це просто бомба для мене. Обов"язково почну щось гарне на ній вишивати:d64:. Ну і щоб я не дуже завишивалась:girl_crazy: ще був набір.....для ванни: гель для душу із ароматом орхідей (хоч ніяк не зберусь приступити до їх вишивання, то хоч у ванній буду насолоджуватись її арлматом), бомби із солі ароматизованної та пелюстки троянд (ну це вообще...ще-м такого не знала)
    Так що велике Д Я К У Ю свому Миколайкові ОЛЕНІ-М.:girl_yes:
     
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    А цукерки поштарі витягли??

    Фух, подивилась в галереї, що є :). А то мало що:)
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2011
  16. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Дякую Бурульці, накінець сьогодні забрала свого Миколайка, таке все красиве :nyam2:і смачне. Фото зробила бо за 2 хв цукерок вже поменшало, виставлю в галерею трошки пізніше, іграшки займуть своє містечко на ялинці а за книжечку для донечки окреме дякую!:wacko1:
     
  17. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    І я таки повернулась домів, і отримала свого Миколайка!!!

    Величезне спасибі чарівній форумлянці jabluchko за такий бомбезний подарунок!!!
    а відкриточка - це просто фантастика!!!

    А ще з мене вийшов паскудний миколай... Було внутрішнє відчуття що тре передати особисто, але прочитала що форумлянка хоче через пошту - вирішила ризикнути...
    це просто жах... :girl_cray:
     
  18. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Ура! Я така рада, що Ви його отримали! Бо переживала, з тією поштою.
    Ой! Та я тільки вчуся...:girl_blush2:
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Дівки, я отримала "безцінного" (так і написано на посилці) подарунка від справжнього Миколая!!!! Просто Миколай був дуже зайнятий і лишив його у Львові в Лесі (Zvizda), і вона вже мусила його пересилати мені (за що окреме спасибі!). Ну бо хто ж, як не Миколай, міг знати, що я хочу собі ВУХА - такі теплесенькі, м’якенькі... мммм....
    вранці сходила на пошту, поки йшли додому - відморозила собі руки, бо відкривала подарунок, а потім вдягнула вуха - і по справах.
    ще там була відкриточка рукодільна - така файнюня, теплесенька!
    ну і це ще не все, звичайно! (фотозвіт пізніше)

    ВЕЛИЧЕЗНЕ тобі дякую, мій миколайку-Лесю!
    п.с. хочу ще одну таку гру! так приємно отримувати подарунки :girl_in_love:
     
  20. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай



    Дівчатка, такі класні "миколайчики"-дивлюсь і не можу натішитись,що брала участь в такій забавці. КЛАААААААААС
     
Статус теми:
Закрита.