Гра Анонімний Миколай

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем zetta, 3 Листопад 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    ага, і валентинки, і з 8 березня і з Великоднем. і з днем захисту дітей і так далі. як шо що то я у всіх згідна брати участь.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Як я тішуся, що все дійшло!! Німецька пошта працює відмінно!! Рада, що все сподобалося, я переживала... З диском були пригоди:). Спочатку я хтіла записати збірку якоїсь музики, потім вирішила колядки, а потім згадала про диск львівської групи Менестрелі, у яких є дуже гарний різдвяний диск. Проблема лиш в тому, що група вже не існує і диску того вже в продажі не знайти, а я захотіла власне новий і оригінал подарувати. Прийшлося звернутися до одного учасника того гурту, у якого ще збереглося кілька дисків. Він був дуже втішений, що диск відправиться до Англії :)
     
  3. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    диск дійсно дуже гарний! ми з доньою кожного дня слухаємо :)
    Я от тільки забула відразу подарунок зазнимкувати, а тепер доня ніяк не дає часу все зібрати до купки, то вже вибачай за таку затримку. на вихідних чоловік буде вдома, то вже постараюсь виставити знимочки :)
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Ну, Миколая навмисне не проводили на Вернісажі, а саме в пляці забав. А ви писали про свої сумніви? Думаю, вас би швиденько переконали, що участь брати треба, і що не всі 100 учасників рукоділлям займаються. ;)
    Я он через те, що вернісажниця, ніяк не вишлю свій подарунок, бо все є, а рукодільну частину ніяк не дороблю. Соромно в тему навіть заходити...
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    ну а чого я попрусь на вернісаж з своїми кривульками... прийшла ідея, то тут і створила ) Але в першу чергу хотілось задіяти всіх... все перемішати, люди познайомились, отримали задоволення) а ви рукодільниці і так весь час шось таке проводите )
    давайте краще думати яка тема буде наступною десь на січень-лютий...
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    А не зарано? може таки на весну? бо зараз свята починаються....
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    На Паску? чи народ конче хоче 8-ме марця?
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    можна на Паску!
     
  10. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    думаю, цо за бардзо то нє здрово... якщо бавитись занадто часто, то до наступного Миколая гра себе виживе. На паску сам раз, а потім знов на Миколая
     
  11. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    О дійсно давайте на Паску, в мене навіть вже ідейка є:girl_haha:
    Що означає, що 2 дні дома пролежала хвора, ніц робити не могла, голова відпочила від справ, то і ідеї на ходу появляються:connie_pull-pigtail
    Інколи бачу навіть хворіти корисно:girl_wink:
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Саме так. Якщо забавку велику проводити надто часто, то дуже швидко вона стане нецікавою. Краще рідше, зате краще ;) Зрештою завжди по бажанню можна організувати міні-обмін листівками; і приємно, і неважко, і ненакладно.
     
  13. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    я вже чекаю на обмінник листівками.
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    згідна абсолютно)) давайте на паску)
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    А мені подзвонили і сказали, що моєї пачки не доставлять, бо не мають телефону тої особи якій треба вручити пачку. Уявляєте! Таке мені роблять вперше, бо другим разом доставили без проблем.

    Прийдеться мені признатись своїй форумляночці, що я їй дарую, бо інакше вона не побачить подарунку ще довго :sad:

    І я вже дочекалась свого Миколая. Нині забрала пакуночок з пошти. Так і не зрозуміла хто був моїм Миколайчиком :girl_haha:
    Маріаночко, дуже дякую за подаруночок. Фотозвіт буде потім, бо зараз дуже зайнята.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2011
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    І я вже з Миколайком! Не можу натішитись. Все такееее... Одним словом by Alexx. Дуууже приємно було познайомитись! А маленький Миколайко такий симпатюлька. Від дівчат не буде відбою)).
     
  18. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    мій миколайчик Velana. ЦЕ просто не може не сподобатися:girl_yes2:. Я перший раз тримаю в руках таку красу. Дякую!

    Хотіла фото викласти, але щось не можу завантажити :sad:...
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    Я так і знала, що тре було вчора на ДП зайти, але трохи не мала часу. А тут аж з Америки мій телехвон хочуть:). Марусечко, сюрприз вдався, бо посилочку доставили і без телефону. Тільки паспорт захтіли:).
    А в коробочці!.. Стільки всього! І все таке файно-новорічно-різдвяно-святкове! Муж одразу прихватизував каву, а Артем цукерки, але обіцяли поділитись:). А я ходжу і посміхаюсь сама до себе:), чудовий ранок! Марусю, дякую величезне! :girl_in_love:
     
  20. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

     
Статус теми:
Закрита.