Гра-обмін Святковий Shadowbox

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Xomka, 7 Листопад 2012.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Наголошу ще раз:записуватись можна до кінця місяця, і робити коробочки також. З грудня вже розсилаємо. Дякую добрій феї за його винесення на верх сторінки:girl_in_love: Ще прошу поміняти інформацію щодо термінів запису та відправлення:
     
  2. opko

    opko Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Мій перший Shadowbox:
    [​IMG]
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    І моя перша вже є:) Дійсно, дуже захоплююче цю малявку робити! Вийшла така вінтажненька))

    [​IMG]

    Не все вдалось, як задумувалось, правда... Олень після ембосінгу якийсь плямистий став:girl_crazy:
    Зате наштампувалась від душі))) Спочатку приготувала заготовку коробочки, але не склеювала одразу, а наліпила марку, проштампувала і поставила маленькі краплинки білим контуром, потім склеїла, приклала оленя, і вийшло мені занадто пласке... Тоді під оленем поклала синтепух, але все в тому ж квадратику - далі було щось не те... Аж поки не дійшло, що класти треба на нижню сторону:girl_crazy: А звіринка на клеєвих квадратиках об'ємних. (Важко перебудувати свідомість після пласкеньких листівок))))

    [​IMG]

    Людо, дуже дякую за сніжинки:girl_in_love: Ми вчора з Олексійком натонувались від душі:girl_dance:

    п.с. Висновок - не забувайте про чотири боковинки для декорування, якщо хочете надати об'єму:)
    Також всередині можна робити композицію в кілька шарів, ялинку об'ємну чи ще що...
     
  4. opko

    opko Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Нарешті і до мене дійшло, що коробочки мають бути новорічно-зимовими, тому приймайте першу:
    [​IMG]
     
  5. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    щось тема затихла. ось мій перший.
    але не знаю як в вас виходять такі рівненькі згини. в мене трошки страшненькі коробочки вийшли. вже кілька викинула
    [​IMG][/url][/IMG]
     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Максимально точні розрахунки, на місцях згинів бігую кілька разів.
    Ага, і ще ті квадратики, які заходять в боковинки, підрізаю, щоб були як трапеції
    [​IMG]
    тоді їхні сторони теж не впираються в коробочку, і набагато легше зробити рівно.

    Я ніц не встигаю... Давно вже такого не було. Але таки планую цього тижня доробити інші дві коробочки:) Бо ж це вже останній термін:)
     
  7. opko

    opko Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    "Саморобний сніговичок"
    [​IMG]
     
  8. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Привітик дівчатка. Ірусю, але ж класна ідея, я б не проти приєднатись. :girl_curtsey:
    Трохи пропала з форума але тепер думаю, що вже повернулась :)
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Урррааа! Таня повернулась! Приєднуйся, буде цікаво;).
    Я заготовки до коробочок зробила, а от задекорувати ну ніяк не візьмусь.
     
  10. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    І я вже зробила заготовки і одну коробочку! Сподіваюсь, що нині вже сфоткаю. І ще я думала - щоб з них кожен міг зробити справді гарний набір, то може для кожної групи задати свій об"єднуючий колір - не основний, але щоб хоч якісь елементи були в одній гамі? Що ви на це скажете?
     
  11. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    [​IMG]
     
  12. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    такий гарний. мені аж за свої соромно. ото комусь не пощастить.
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Та ну, у всіх гарні. Нема чого на себе наговорювати. Ви маєте вкладати в роботу гарний настрій, а з такими самокритичними думками як будете дарувати?!:) Ану змінюйте настрій!;)
    Ще маю питання: дивлюсь, що всі роблять коробочки одразу зі скраппаперу, а то нічо, як в мене будуть з білої основи, а зсередини обклею папером (бо не маю цупкого двостороннього новорічного).
     
  14. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    В мене не новорічний ;) А зрештою зовнішні сторони все одно не видно - хіба торці будуть помітні, так їх скорше за все прийдеться потім задекоровувати для єдиної композиції. (От я жадоба, вже прилаштовую неотримані подарунки :) :) )
     
  15. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    доробила другий, теж з білого картону.
    фото завтра постараюся закинути.
     
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Думаю, їх об'єднає святкова тема, і кілька деталей - як от стрічка, мереживо, якась невеличка композиція, які йтимуть на кілька коробочок зразу, як от у верхніх прикладах. Думаю, нафантазуємо;) Або зіграємо на контрастах:)
    Зараз не можу обмежити вас певними кольорами чи деталями, бо групи сформую, коли вже знатиму точну кількість учасників, тобто хто зробив по три коробочки. Чомусь думаю, що ще кілька чоловік застрибне в останній вагон;)

    Таню, ласкаво просимо:girl_dance: Але не відкладай;) Треба зробити три маленькі коробочки до 1 грудня. Хоча з твоїми золотими руцями думаю це буде не проблема, а ще як на пару з донечкою..;)

    Віко, навіть не сумнівайся у своїх силах! Ми обмінюємось святковим настроєм та позитивними емоціями!! Я маю твої атс - ну просто заряджають позитивом:girl_dance:

    Дівчатка, ви молодчинки!! В мене є ідеї, але руки ще не дійшли...
     
  17. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Я щось трохи відстаю :) Зробила ще одну коробочку, але відклала, не сподобалась вона мені, можливо потім щось придумаю з нею :) А сьогодні завтра візьмуся знову за коробочки, ніби почала потрошку закінчувати початі роботи, а то щось часу бракує і ця похмура погода не дуже сил додає :)
    Обіцяю наздогнати!
     
  18. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Дівчатка, і я вчора вже пробувала ті коробочки робити, таке задовлення їх творити, дуже надіюсь, що сподобаються вони дівчаткам, які від мене отримуватимуть.
     
  19. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Я ще навіть не пробувала. Буду завтра, напевно, підтягуватись.
     
  20. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Я вчора одну зробила і одну заготовочку, сьогодні прикрашу і буду мати вже три :)
    [​IMG]