Гра-обмін Святковий Shadowbox

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Xomka, 7 Листопад 2012.

  1. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Тоді ось моя красуня :)
    [​IMG]
    І сюрпризик ;)
    [​IMG]
     
  2. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    А я вже отримала обидві свої коробочки!!! Такі гарні! Орисі особлива подяка - за подаруночки під ялиночку і листівку з теплими побажаннями :girl_in_love::girl_in_love: А коробочки ще гарніші, коли в руках тримаєш! Дівчата, ви молодці! Дякую вам за святковий настрій!
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Катю, так класно!! Тепер можеш собі зробити повноцінний Shadowbox:girl_curtsey:
     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    І я отримала сьогодні від Хомки коробочку. якраз та що мені найбільше сподобалася. дуже дякую, і за листочки теж.
    свої завтра відправлю.
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    А я от переживаю, як я маю в Німеччину слати. Дорога далека, боюсь щоб не помнулось.
     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Оленко, я, як і писала, клала в звичайний конверт, і з відкритої сторони коробочки ставила картонку. Правда конверт ледве заклеїла, прийшлось ще скотчем для надійності прихопити. Закордон я б поклала або в аероконверт, або в звичайний але більшенький, формату А5, плюс картонка і можна обмотати плівкою бульбашковою, якщо є, або таким матеріалом, як для техніки інколи використовують, пінопропілен, здається, його назва.

    [​IMG]

    Я просто в приємному здивуванні від роботи пошти:girl_dance:
     
  7. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Але ж краса, молодці, що вже багато відіслали. Я буду з понеділка, донечка ці дні прихворіла, то не мала як з вибратись до пошти.
     
  8. opko

    opko Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Для своїх Shadowbox-ів робила ще картонні коробочки і то все в конверт з бульбашками.
    Сьогодні отримала коробочку від EKate, вона насправді набагато краща, ніж на фото. Там стільки деталей - просто неперевершено. Дякую, Катю!!!
     
  9. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Я теж ще не вислала. Сьогодні вибралася на пошту, відправити вже спаковані борги, конвертів А5 знову не має, аероконверти теж тільки А2, взяла звичайні конверти і буду намагатися їх туда помістити :) скотчем точно підклею, бо сумніваюся, що заклеїться :) В нас на пошті дівчина так повільно рухається, сидить одна, і поки ми сьогодні 3 рекомендованих(спаковані вдома) відправили, то малі знудилися на ніц і черга з 5-6 людей зібралася.

    ---------- Додано в 19:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:56 ----------

    Щойно трамбувала коробочки, ну майже підійшов конверт :))) заклеїти довелося широкою полоскою скотчу, бо клей на конверті не тримав взагалі. В себе зважила, вийшло рівно 20грн, сподіваюсь на поштовій вазі буде так само.
     
  10. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    я сьогодні відправила в конвертах з бульбашками. взяла 15\15 приблизно, по 2.50 грн, підійшли добре. думаю що десь до середи прилетять.
     
  11. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    я ще в боржниках. Дівчатка, відправлю у вівторок - в понеділок пошта вихідна.
     
  12. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    А я щойто отримала!!!! Рада, як слон)))) Красата!!!! Дівчата молодці!!!!
     
  13. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Відправила сьогодні конвертики- чекайте :)
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Ось моя третя коробочка - вибачте штрафника
    [​IMG]
    Висилатиму завтра, нині не мала як вийти з хати.
    Ще маю питання до дівчат, які надсилали в конвертах: ви звичайним листом відправляли чи рекомендованим? І до тих, хто вже отримав: не помнулись боковинки коробочки?
     
  15. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    в мене пом"ялася трохи, навіть надірвався якимось чином 1 бік. Але я її реанімувала, як новенька тепер.
     
  16. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Я сьогодні відправила, хотіла рекомендованим листом, але була черга і малий почав капризувати, то довелося віправити звичайним, тому теж боюся щоб не помялася, ну по Львову думаю ще нормально дійде, а от до Віки під питанням.
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Отож бо й воно, я так боюсь закордон слати, яке воно бідне долетить((
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Може додатково укріпити бічні стінки картоном якось, обставити з чотирьох сторін, тоді в пакетик, і скотчем заліпити?
    В мене є такий товстіший, пивний картон, думаю, добре тримав би форму.
    Шкода, що моя коробочка умудрилась навіть надірватись(( Але врахуй, що то був звичайний конверт, не аеро.

    п.с. Пивний картон - то такий картон, з якого роблять підставки з різноманітними емблемами під кухлі з пивом. Чесно кажучи, я не думала, що в нас таке чудо продається, а виявляється продається ще й як, і саме так називається. І дійсно, хіба може не бути в місті, де виробляють пиво, пивного картону)))
    В скрапі використовується для виготовлення обкладинок на блокноти/альбоми.
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Нарешті нині відправила (рекомендованим листом в аероконверті). Підклала картонку і замотала, щоб не зісунулась. Надіюсь, дійде цілим.
     
  20. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    До мене сьогодні прилетіла коробуля від Віки :)
    Дуже тішуся :) Можна вже починати збирати Shadowbox