Гра "Великодній сюрприз" (анонімно)

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем zetta, 18 Лютий 2012.

  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    А якщо зробити якийсь такий "теплий, жіночний, весняний" обмін. Чай чи кава, щось солоденьке до того, дві чашки мімішні, щось своїми руками, якийсь оберіг і теплі слова як подрузі) зробити такий жіночий круг і разом попити чаю)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    класна ідея, ніби і просто з одної сторони, а з другої буде цікаво знайти горня якесь креативно-мімішне) я б побавилася.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Ха, і ще умова обов"язкового чаювання.... Рахується навіть по скайпу)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Це формат ДПшного осіннього обміну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ага, мені теж чаювання лише з осінню асоціюється :) А весною хочеться чогось більш крейзі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ганьба мені )


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А я пропонувала що треба щось новеньке, ще в Миколайковому обміннику. Правда та ідея не до Великодня, але для весни можна було б))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Це чудова ідея!
    А от вже кава-чай мені теж осінній більше нагадує
    І здається мені, що ми вже змінили трохи формат обміну.....тим що, охочі самі підкидують і обговорюють можливі ідеї для обміну-це об'єднує :)
     
  9. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Банджі стрибок!!!!!! Хто бере участь??
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ідея з квітами класна, але як ті квіти в посилці в інше місто відправляти?:)
    може ще додати умову - подарувати щось для весняної краси. і тут вже можуть бути і косметика (лаки, помади), і аксесуари різні (сережки, браслети, кулончики), чи для волосся заколочки, обручі. Ну залежно, що хто любить. Чи таке не підійде нікому?:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Баба Яга проти :) - авторитетно заявляю, що з таким дуууже важко вгадати і вгодити щоб пасувало, тому краще не треба
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  12. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Ну не знаю. Я наприклад лаки, помади і т.д. собі сама люблю вибирати. Трохи ризиково вийде
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Мене накриває ідеями, то напишу:
    1. Обмін прикрасами на кошик
    2. З квітами можна щось місцеве придумати, зустрітись десь у Львові і обмінятись букетами, але то трохи не чесно до іногородніх
    3. Обмін СПА-сертифікатами і тому подібним
    4. Обмін своєю випічкою
    5. Мя тягне до гармонії, обмін тим, що символізує елементи стихій
    6. Обмін блокниками з порадами- секретиками. Скласти список позицій і кожен напише якісь свої лайфаки чи щось таке. Такий собі обмін мудростями)
    7. Чимось таким українським-автентичним, типу глиняний посуд, рушничок
    8. Ще взбрело, обмін коронами чи віночками) Я тут для тренінгу маю походити в короні, але я думаю, то всі не проти б)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    квіти можна не в "натуpальному вигляді", а щось стилізоване під квітку чи з квітковим оpнаментом напpиклад.
    пpо дитячу мpію теж кльово.
    можна щось зі хоббі пов*язати-якісь милі штучки для того чим фоpумлянка захоплюється.
    і pукодільний елемент теж цікаво.
    я б ще таки додала власне посиденьки, тобто фоpумівку для тих хто захоче особисто зустpітися і обмінятися сюpпpизами.
    --- дописи об"єднано, 7 Березень 2017 ---
    і я б акцентувала, що то дівчачий обмін, тобто і подаpуночки мають бути дівчачі, а не для чоловіка_дітей_кухні_хати. а власне дівчачі штучки.:girl_angel:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я за "квіточки" - тут "неоране поле" ідей:girl_wink: . І гарна була ідея з якимось переписом до святкового столу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Давайте таки дійсно щось квіткове, а далі на що фантазії вистарчить. А форумівку можна загальну для всіх зробити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    насправді варіантів дуже багато ;) Мені от на 8 березня з Австрії квіти в посилці прийшли. Правда це композиція-вазонок, яка на дн має розквітнути..

    Ну і щодо умов обміну. Як на мене не варто перетворювати обмін на "мені треба то...", це завжди має бути сюрприз і дарувальниця сама має визначити що дарувати. Загляньте в умови зимового конкурсу
    Особисто мені сподобалась ідея з переписом, це дійсно цікаво і такого ще не було, це можу бути обов'язковий елемент, а все інше - весняно-розквітаюче, великоднє і т.п.

    також були ексепрес обміни, коли було мало часу і вводилось обмеження на кількість подарунків...але то трішки печально закінчилось, бо деякі дівчата почали сваритись, бо хтось більше поклав, хтось менше.

    п.с. а вже з кураторами визначились?
    --- дописи об"єднано, 7 Березень 2017 ---
    гг ;) це б точно оживило форум.

    п.с. мене може дівчата вбють, але можна було забацати напівтаємний обмін. типу збираються куратори, вирішують тематику обміну, потім зголошуються бажаючі і вже після розсилки, дізнаються всі, що є обов'язковим елемент обміну і яка тематика ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я буду ) @terezka я так зрозуміла теж не проти, якщо сформується концепція обміну ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    думаю це цікаво!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Бачу обміну не буде (